16 důvodů, proč (ne)kupovat adidas Superstar Slip On

K dostání od 2200 Kč v eshopu →

K dostání od 2200 Kč v eshopu →

Zanalyzovali jsme 546 uživatelských recenzí, 5 videopohledů a 3 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

JEDENÁCT důvodů, proč KUPOVAT adidas Superstar Slip On

 • Mnoho lidí chválí jemný a strečový materiál bot, který perfektně kopíruje tvar chodidel.
 • Jeden z majitelů uvádí, že jsou boty vhodné do deštivého i horkého počasí.
 • Vysoké procento kupujících se shoduje, že jsou boty pohodlné na nošení po celý den.
 • Jedna majitelka bot v této recenzi oceňuje, že tvar boty je sexy a nedělá nohu zbytečně velkou.
 • Velké množství uživatelů si velmi pochvaluje snadné a rychlé obouvání a zouvání bot.
 • Lidé často zmiňují, že na boty slýchávají komplimenty a známí od nich chtějí vědět, kde si je pořídili.  
 • Tenisky mají vzhledem ke své kvalitě slušnou cenovku, uvádí několik majitelů v recenzích.
 • Pár zákazníků si chválí, že jsou boty vhodné i pro majitele širokých chodidel.
 • Spousta kupujících vyzdvihuje vysoký komfort bot. Autorka této videorecenze říká, že jsou tak pohodlné, že ani neví, že má tenisky na nohou.
 • Boty se hodí k velkému množství různých outfitů, shoduje se v recenzích řada majitelů.
 • Jeden ze spokojených majitelů říká, že v botách rád jezdí na kole, protože se nemusí bát, že se mu do něj zamotají tkaničky.

K dostání od 2200 Kč v eshopu →

PĚT důvodů, proč NEKUPOVAT adidas Superstar Slip On

 • Mnozí zákazníci si stěžují na posunuté číslování tenisek a museli si je měnit za boty o půl, nebo i o celé číslo menší.
 • V některých recenzích lidé říkají, že by ocenili větší výběr barevných variant.
 • Jednomu kupujícímu se nelíbí, že boty vypadají ve skutečnosti jako ortopedické.
 • Několik majitelů bot zmínilo, že se použité materiály u bot zvláštně třou a vydávají při chůzi pískavé zvuky.
 • Boty se rychle zašpiní a je třeba je čistit po každém nošení, kritizuje jeden ze zákazníků

K dostání od 2200 Kč v eshopu →

Shrnutí

Tenisky Superstar Slip On patří do slavné rodiny adidas Superstar, které mají po celém světě miliony příznivců. Lidé si tento model oblíbili pro vysoký komfort při běžném nošení, příjemné nazouvání a pružný materiál, který se přizpůsobí každému tvaru nohy. Někteří však u tenisek kritizují nepřesné číslování či omezený výběr barevných provedení.

Jestliže hledáte pohodlné boty na celodenní nošení a máte rádi tenisky bez nutnosti zavazování tkaniček, pak by vám Superstar Slip On mohly sednout. Jestliže však preferujete obuv z pevného materiálu nebo hledáte boty na sport, pak pro vás patrně nebudou šťastnou volbou.

[wp-review]

K dostání od 2200 Kč v eshopu →

Příběh bot adidas Superstar Slip On

Tyto tenisky jsou hrdými členy edice adidas Superstar, která svou popularitou ovlivnila velmi výrazně celý svět sneakers. Svůj příběh začaly boty Superstar psát v roce 1969, kdy vznikly jako nízkoprofilová verze modelu Pro Model. Původně byly tenisky určeny pro hráče basketbalu, ale získaly si díky zpevněné patě a gumové špičce takovou oblibu, že tvůrci začali představovat další a další verze těchto bot.  

Po prvotním boomu však potkal tenisky Superstar úpadek, který trval až do roku 1986. Tehdy si boty vyhlédlo a oblíbilo hip hopové trio Run DMC, které dokonce napsalo písničku „My Adidas“. Popularita bot začala opět narůstat a adidas se skupinou sepsal vůbec první smlouvu o spolupráci, která kdy byla mezi kapelou a obuvnickou značkou vytvořena.

Bota adidas Superstar Slip On z roku 2015 patří k těm novějším verzím této oblíbené řady. Od původního modelu okopírovaly tenisky pouze gumovou podrážku a špičku, zbytek boty byl kompletně přetvořen. Místo ikonických tkaniček tvůrci zvolili dvě pružné pásky a kůže byla vyměněna za elastický materiál. Už po prvním uvedení byly boty rychle rozebrány a není divu, že následovaly další barevné varianty a upravené modely.

K dostání od 2200 Kč v eshopu →

Styl

Tenisky adidas Superstar Slip On na první pohled zaujmou tím, že pro snadnější obouvání a zouvání nemají tkaničky. O to, aby nohu dobře držely, se starají dvě zkřížené pásky z pružného materiálu. Oporu paty zajišťuje další páska vedená přes zadní část bot. Špička boty i podrážky jsou z gumy. Zbytek tenisek je z lehkého a elastického materiálu.

Boty mají originální vzhled, který doplní celou řadu outfitů od riflí až po sportovní sukně či šaty. Díky použitému materiálu je také můžete nosit do různého počasí.

K dostání od 2200 Kč v eshopu →

Pohodlí a číslování

Pohodlí a lehkost patří k doménám těchto bot, což potvrzuje i celá řada jejich majitelů. Díky pružnému materiálu se totiž přizpůsobí takřka všem tvarům nohou.

V tomto případě rozhodně radíme při výběru velikosti sáhnout po minimálně o půl čísla menších botách. Pokud máte rádi tenisky spíše těsnější, nebojte se zvolit i o celé číslo menší botu. 

K dostání od 2200 Kč v eshopu →

Podobné sneakers od značky Nike

Je zde i řada podobných sneakers, které spadají pod značku Nike. Pojďme se jim podívat na zoubek.

Další sneakers z edice adidas Superstar

Je zde i řada podobných sneakers, které spadají do edice adidas Superstar. Pojďme se jim podívat na zoubek.

adidas Superstar 80s

Lidé si u adidas Superstar 80s cení hlavně pohodlí, designu a kvality použitých materiálů. Kritika se v recenzích objevuje jen výjimečně. Když už se nějaká objevila, směřovala na užší vnitřek boty či nedostatečnou podporu klenby. Pokud hledáte botu na každodenní nošení, se kterou se nebude muset bát špatného počasí nebo občasného sportu, pak vám můžeme adidas Superstar 80s rozhodně doporučit. Na vrcholové sportovní výkony však raději zvolte botu jinou.

Přečíst celou recenzi

Zjistit cenu →

adidas Superstar Foundation

Boty patří do ikonické řady Superstar, která se těší obrovské popularitě již několik desítek let. Lidé si je oblíbili pro jejich jednoduchý a klasický vzhled, díky kterému ladí s téměř každým kouskem oblečení, snadnou údržbu i proto, že jsou boty dostatečně pevné a vydrží v dobrém stavu dlouho. Některým kritikům se nelíbí, že se provedení tenisek v průběhu let změnilo k horšímu, a jiní upozorňují na to, že je třeba počítat s nějakým časem na prošlápnutí bot.

Pokud jste fanoušky čistého designu s nádechem retra a hledáte boty, které budete moci obout naprosto kamkoliv a k čemukoliv, pak jste na správné adrese. Jestliže si však potrpíte na originální design tenisek nebo máte v hledáčku boty na sport, pak si raději vyhlédněte jiný pár.

Přečíst celou recenzi

Zjistit cenu →

adidas Superstar Boost

Tenisky adidas Superstar Boost jsou vylepšenou obměnou jednoho z nejpopulárnějších modelů značky. Lidé si je oblíbili pro jejich pohodlí díky boostové podrážce, odpovídající cenu i vymakané polstrování. Jako minus však někteří vidí nedostatek barevných kombinací a příliš úzkou přední část tenisek.

Jestliže fandíte klasickým modelům a zároveň si rádi užíváte pohodlí nových technologií, pak jsou pro vás tyto boty jako stvořené. Pokud však chcete originální model, který jen tak někdo na ulici mít nebude, nebo toužíte po multifunkčních botách vhodných i na sport, pak se poohlédněte po jiných teniskách.

Přečíst celou recenzi

Zjistit cenu →

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2][3][4][5][6][7]
 2. Videopohledy [1][2][3][4][5]
 3. Jiné zdroje [1][2][3]
Ohodnoťně tento článek

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář