Cestujte s námi světem tenisek

Recenze, které mají hlavu špičku a patu

Sneakers

Zde najdete všechny recenze, které jsme dosud napsali. Vybíráme ty nejpopulárnější sneakers a na základě zkušeností stovek zahraničních i českých recenzentů vytváříme obsáhlé recenze očištěné od všech nesmyslů.

Sneakers na Entuziu

Ať už jste vášnivý sneakerhead (roz.: sběratel sneakers), jež si čas od času rád/a doplní svůj harém tenisek nebo zkrátka člověk, co hledá pěkné a pohodlné boty, pak tato sekce Entuzia je přesně pro vás.

Výběr bot online může být kolikrát pěkná výzva. Dopředu nevíte, jak vám bude sedět číslování, jak jsou tenisky pohodlné či jaké problémy mohou s botou nastat. Aby toho nebylo už dost, na českém internetu nenajdete moc uživatelských recenzí, které by vám při výběru pomohly. Proto jsme tu my!

Vybíráme ty nejpopulárnější sneakers a na základě zkušeností stovek zahraničních i českých recenzentů vytváříme obsáhlé recenze očištěné od všech nesmyslů. Díváme se na všechny aspekty, které jsou pro výběr bot důležité – nic víc, nic míň.

Jak na Entuzio.cz píšeme recenze tenisek?

První věc, kterou uvidíte, je fotka boty a odkaz na eshop, kde jsou tenisky dostupné. O něco níže pak objevíte samotnou recenzi, kterou stavíme z následujících sekcí:

1) Důvody, proč boty (ne)kupovat

Ze všeho nejvíce klademe důraz na masivní průzkum recenzí od kupujících a videorecenzí teniskových nadšenců. Zkušenosti lidí stavíme na první místo a pečlivě mezi nimi hledáme souvislosti. Takto vznikne první část recenze, kterou skládáme z důvodů, proč danou botu kupovat a proč nikoli.

2) Shrnutí

Následuje shrnutí, které můžete chápat jako náš závěrečný verdikt. Součástí shrnutí je i procentuální hodnocení, které je aritmetickým průměrem všech uživatelských hodnoceních napříč různými eshopy. V potaz bereme jenom takové obchody, které mají dostatečný počet uživatelských recenzí, aby bylo hodnocení vypovídající. Neomezujeme se pouze na české recenzenty, naopak většinou čerpáme ze zahraničních zdrojů.

3) Příběh bot

Každá teniska má svůj unikátní příběh. Jsme si toho dobře vědomi, a proto jej do recenze také zahrnujeme. Nečekejte však žádná nudná fakta. Vybíráme to nejdůležitější z historie bot, z čehož následně vytváříme stručné avšak poutavé příběhy. Ve světě tenisek budete totiž jen težko hledat boty s nudným příběhem.

4) Styl bot

Co na teniskách na první pohled zaujme pozornost? S jakým outfitem si boty můžete sladit? A na jaké barevné kombinace se můžete těšit? To se dozvíte vždy v této sekci.

5) Pohodlí a číslování bot

Z nadpisu již asi chápete smysl této části recenze. Dozvíte se, jak si tenisky vedou s pohodlím a jaké je naše doporučení pro volbu správné velikosti. Tady zúčtujeme ty dlouhé hodiny, které trávíme průzkumem každé tenisky, a na základě zkušeností všech recenzentů vytvoříme naše vlastní (občas i nepohodlné) doporučení.

6) Videorecenze

Do této sekce vkládáme ty nejpřínosnější videoreceze dané tenisky. Většina z nich je však v angličtině.

7) Zdroje

Máte pochybnosti, odkud čerpáme informace? Všechny zdroje pečlivě vkládáme do této sekce, abyste si mohli veškeré naše tvrzení sami ověřit. Upřímnost je naše zásada číslo jedna, proto pokud najdete jakoukoli nepřesnost, neváhejte si nám postěžovat zde.

Proč děláme recenze tak, jak je děláme?

Prvně nás napadlo si všechny tenisky nechávat zasílat od eshopu a dělat recenze klasickým způsobem. To by nebyl problém, s trochou práce by to šlo zařídit. Proč to tak tedy neděláme?

Když bychom tenisky recenzovali osobně, recenze by nemohla být plně objektivní. Každý z nás má jiný vkus, jiné proporce noh nebo jinou motivaci, proč si boty kupuje. Nehledě na to, že bychom mohli obdržet vadný kousek, čímž by celá recenze přestala být vypovídající.

Rozhodli jsme se to udělat jinak! Když vezmeme v potaz zkušenosti všech zahraničních i českých recenzentů, pak se dozvíme daleko více. Budeme vědět, jak boty oceňují sportovci, jak na ně pohlíží sneakerheads či jaký názor na ně mají lidé, kteří prostě shání pěkné a pohodlné tenisky. Zjistíme také, jak sedí lidem s širokým nártem, jak dlouho boty vydrží či jestli je častý výskyt vadných kousků. Ve zkratce: důkladným průzkumem vám můžeme přinést daleko užitečnější informace než pouhou zkušeností našeho jednoho testera.Ať jste zapálený sneaker