13 důvodů, proč (ne)kupovat Supra Skytop V

K dostání od 2000 Kč v eshopu →

K dostání od 2000 Kč v eshopu →

Zanalyzovali jsme 25 uživatelských recenzí, 13 videopohledů a 6 dalších zdrojů, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

DESET důvodů, proč KUPOVAT Supra Skytop V

 • Lidé tenisky milují pro jejich unikátní a cool design. Podle tohoto videorecenzenta jsou boty dokonce sexy.
 • Pár majitelů bot si pochvaluje, že se boty snadno čistí pouze za pomoci ručníku a vody.
 • Kupující často píší, že jsou boty velmi pohodlné. Jeden z nich dokonce uvádí, že je mu skoro líto v nich skejtovat a zničit je.
 • Několik uživatelů si chválí promyšlenou konstrukci boty, díky které tenisky dobře sedí na noze.
 • Lidé často zmiňují, že jsou boty tvořeny pevným materiálem, který něco vydrží.
 • Tento videorecenzent říká, že podrážka boty je skvěle přilnavá jako lepidlo.
 • Majitelé bot jsou také spokojení s tím, jak je díky „slip on“ designu jednoduché boty nazouvat a zouvat.
 • Podle většiny kupujících mají tenisky dobré číslování a lidem tak sedí jejich běžná velikost.
 • Tento youtuber oceňuje kvalitní a pohodlnou vnitřní vložku boty.
 • Tenisky mají dostatečně měkký materiál a jsou tak příjemné na skejtování, shoduje se pár fanoušků tohoto sportu.

K dostání od 2000 Kč v eshopu →

TŘI důvody, proč NEKUPOVAT Supra Skytop V

 • Několika kupujícím se nelíbí, že materiál na špičce bot je téměř neoprenový a nezajišťuje tak žádné odvětrávání a prodyšnost.
 • Podle jednoho z majitelů nejsou boty na špičce dostatečně flexibilní, což mu vadí při skejtování.
 • Tenisky svou kvalitou úplně neodpovídají ceně, vadí hrstce kritiků.

K dostání od 2000 Kč v eshopu →

Shrnutí

Řada Skytop, kam se řadí i tyto tenisky, patří mezi nejvýraznější počiny této značky. Lidé Supra Skytop V zbožňují pro jejich moderní a pozornost přitahující design, vysoké pohodlí a pevný materiál, který vydrží ježdění na skejtu. Jako nevýhodu však někteří zmiňují, že boty nedovolují nohám dostatečně dýchat a podle některých jsou poněkud předražené.

Jestliže patříte k fanouškům skateboardingu nebo jednoduše toužíte po botách značky, která není úplně „profláknutá“, pak jsou pro vás Supra Skytop V nejspíš dobrou volbou. Pokud ale hledáte boty na běhání nebo vám značka a její spolupráce se skejťáky vůbec nic neříká, pak pravděpodobně najdete i vhodnější páry bot.  

Hodnocení sneakers podle Entuzia
 • 81.0%
  Naše hodnocení - 81.0%
81%

K dostání od 2000 Kč v eshopu →

Příběh bot Supra Skytop V

Supra je americká obuvnická značka, která vznikla poměrně nedávno – v roce 2006. Založil ji Angel Cabada a na pomoc si, jako chytrý marketingový tah, vzal profesionální skateboardisty, mezi kterými najdeme jména jako Chad Muska, Jim Greco nebo Erik Ellington. I díky tomu si Supra za poměrně krátkou dobu stihla vybudovat velmi slušné postavení ve světě sneakers.

Dnes už ikonickou řadu Skytop tvůrci představili v roce 2007 a tehdy vůbec netušili, jak obrovského úspěchu se dočká. Především komunita skateboardistů ji přivítala s velkým nadšením a rok po svém uvedení už byla vyhlášena také jako bota roku. V roce 2009 se brand stal jedním z nejvyhledávanějších a svůj podíl na tom měly jistě i celebrity, které boty začaly obouvat. Mezi nimi se objevují jména jako Jay-Z, Kanye West či Lil Wayne.

Inspirace pro vznik bot byla jednoduchá. Tvůrci měli za cíl vytvořit boty, které budou sami chtít na skejt nosit. Stoprocentní funkčnost chtěli sladit s módním vzhledem a tyto dva prvky se staly pro celou řadu stěžejními. Od uvedení bot přibylo pro jejich úspěch několik dalších variant – Supra Skytop II, III, IV a V.

K dostání od 2000 Kč v eshopu →

Styl

Moderní styl, kotníkový design a spousta zajímavých prvků patří k doménám bot Supra Skytop V. Na první pohled zaujme jejich „ponožkový vzhled“, který usnadňuje obouvání, gumové prvky na špičce boty i u šněrování a také gumový pásek okolo paty. Nohu na svém místě drží vedle tkaniček, které jsou řešeny trochu jinak, než jsme zvyklí, pružný pásek přes nárt. Podrážka je gumová a tvoří ji hned několik různých vzorů. Na vnějších bocích bot najdeme název značky i celé řady, na vnitřních pak jméno jejich spolutvůrce – Muska.

Boty se hodí k doladění sportovních, skejtových i ležérních outfitů.

Pohodlí a číslování

Ať už se kupující v botách vydali do skejtparku nebo jen tak na procházku městem, boty jim byly ve většině případů velmi pohodlné.

Přestože většina z majitelů radí pořídit si boty ve své běžně nošené velikosti, nejjistější bude si tenisky raději předem vyzkoušet v obchodě (pár kupujících mělo problémy s číslováním.)

K dostání od 2000 Kč v eshopu →

Podobné sneakers od značky Supra

Je zde i řada podobných sneakers, které spadají pod značku Supra. Pojďme se jim podívat na zoubek.

Supra Skytop

Tenisky Supra Skytop patří k nejslavnějším modelům této značky. Lidé je milují pro jejich originální vzhled, dobrou oporu nohy a že si je mohou obléknout k širokému množství outfitů. Několika majitelům se však začala rychle odlepovat podrážka a někteří kritizují i to, že barvy bot nejsou dostatečně výrazné.

Pokud hledáte kotníkové tenisky na každodenní nošení nebo třeba na skejtování, pak by vás Supra Skytop mohly oslovit. Poohlížíte-li se po botách na jiné druhy sportů nebo je pro vás důležité, aby tenisky vydržely dlouhá léta, pak bychom vám je spíše nedoporučili.

Přečíst celou recenzi

Zjistit cenu →

Supra Vaider

Supra Vaider sklízí nejvíce chvály za design. Tyhle tenisky, které oslovily i skejťáky, lidé chválí hlavně pro její jednoduchý styl. Právě díky tomu ji mohou obout téměř k čemukoli neformálnímu. Dále vyzdvihují lehkost obuvi (vzhledem k její velikosti) a podrážku, která neklouže a má dobrou přilnavost. Naopak body dolů mají boty za průměrnou odolnost, ale také občasné nekvalitní lepení a špatnou prodyšnost.

Jestliže hledáte solidní obuv na skateboard nebo do města, která neskrývá své kvality za okatý design a současně se dobře čistí, pak vás tento model potěší. Jestliže hledáte vzdušnější tenisky v trochu výraznějším designu, Supra Vaider to nejspíše nebudou.

Přečíst celou recenzi

Zjistit cenu →

Supra Hammer Run

Tenisky Supra Hammer Run pocházejí z rukou slavného ridera Jima Greca. Lidé si zamilovali jejich moderní sportovní vzhled, multifunkčnost i neuvěřitelnou lehkost. Někteří ale nejsou spokojeni s výdrží podrážek a upozorňují na nesedící číslování.

Pokud jste fanoušci značky Supra či přímo Jima Greca, prioritou je pro vás skutečně vysoká pohodlnost při všech možných aktivitách nebo hledáte prodyšnou obuv na léto, tenisky Supra Hammer Run jsou možná ty pravé. Jestliže však nepatříte mezi milovníky absolutního minimalismu nebo boty chcete nosit do úplně každého počasí, s těmito teniskami nejspíš nerozlučnou dvojici nevytvoříte.

Přečíst celou recenzi

Zjistit cenu →

Supra Scissor

Tenisky Supra Scissor jsou produktem relativně nové značky, která postupně získává na popularitě. Uživatelé vyzdvihují především jejich moderní a cool design, vysokou pohodlnost i prodyšnost. Stížnosti se týkaly méně bohatého polstrování a trhání použitého materiálu.

Pokud jsou vaším snem dobře vypadající a zároveň velice pohodlné tenisky nebo toužíte po všestranných a lehkých botách, Supra Scissor si oblíbíte. Jestliže však sháníte boty na hodně dlouhé chození nebo máte rádi obuv s bohatou historií, tyto tenisky vám spíše nedoporučujeme.

Přečíst celou recenzi

Zjistit cenu →

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2][3]
 2. Videopohledy [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13]
 3. Jiné zdroje [1][2][3][4][5][6]

Napsat komentář