O nás, o webu, o entuziasmu = nadšení a zápalu

Seznamte se s redakcí a týmem webu Entuzio

Psal se rok 2018 a na českém internetu jednoduše nebylo dostatek informací o tématech, které v nás vyvolávají emoci. Proto jsme založili Entuzio = web, který vám pomůže vybrat to nejlepší pro vaši vášeň, koníček, domácího mazlíčka, nebo třeba domácnost. 

Náš tým je složený z pečlivých a entuziastických redaktorů, kteří jsou nadšení do toho, co dělají a umí nejlépe – psaní. 

A co je vlastně naší misí? Sestavujeme žebříčky produktů, píšeme srovnání, recenze a ohodnocujeme produkty či služby. A to vše proto, abychom vám ulehčili nákup, nebo výběr produktu. Protože ruku na srdce, v dnešní době je na internetu tolik možností, že by se jednomu zamotala hlava. 
Img 7406

Daniel Hanuš

Autor webu

„Zbožňuji aktivity, do kterých lze zapadnout až po uši. Jednou z moji velkou vášní je psaní a průzkum trhu. Skrze články založené na nezávislém průzkumu se snažím pomáhat lidem nalézat ty správné informace a dělat informované nákupní rozhodnutí. Jsem velký nadšenec do technologií, online nakupování, kryptoměn, investování a osobních financí. Jsem také zapálený sportovec: dělám kalisteniku, hraji tenis a chodím běhat. Věřím, že provozování projektů jako je Entuzio.cz lidem pomáhám s jejich každodenními i nevšedními rozhodnutími. Mým posláním je na internet přinášet obsah, který skutečně pomáhá. Jsem držitel licence od ČNB na poskytování finančních úvěrů.” Více o mně najdete zde: LinkedIn.cz | Podnikatel.cz | Hobbio.cz
277677327 10221730822606539 1570172960583116141 N (1)

Jana Krajčová

Šéfredaktorka

„Je štěstí dělat to, co člověka baví. A pro mě je to psaní. Věnuji se mu už více než 10 let a do svých textů promítám zkušenosti (nejen) ze studia žurnalistiky, cit, nadšení, radost a především touhu pomoct našim čtenářům. Když mi zrovna neběhají prsty po klávesnici, ráda si od digitálního světa odpočinu běháním v přírodě, po světě nebo po tenisovém kurtu.
 
Baví mě objevovat, učit se nové věci, rozšiřovat si obzory a především psát! Šéfredaktorování na Entuziu tyto činnosti skvěle propojuje. Vyhledávám témata, sbírám informace a pak z nich dávám dohromady články, které navíc pomáhají statisícům lidem.
Více o mně najdete zde:
7 Andrea Klepetkova1

Andrea Klepetková

Redaktorka

„Do dospělosti jsem si dala jediný cíl: vždy zůstat tak trochu dítětem. To pro mě znamenalo hlavně nikdy neztratit svou zvídavost. Věnuji se psaní, kreslení a malbě, cvičení, pletení, hraní šachů, rodině, své fence a své kobyle irského coba, józe, meditaci, běhu, otužování, investování, sbírám vinylové desky, chodím do přírody, doučuji matematiku a v mezičase nárazově objevuji jakékoliv další koníčky, které můj život zrovna na chvilku navštíví.  Takový životní styl mi dává hodně široký přehled a naučil mě rychle zpracovávat nové znalosti. Při psaní článků je pro mě proto zásadní to, abych se o tématu nejdříve dozvěděla co nejvíce a abych mohla čtenářům předat velké množství informací přehledně a srozumitelně.”  Více o mně najdete zde: LinkedIn.cz
30848307 821458078049468 7484668804926752181 O

Lenka Gazdová

Redaktorka

Ahoj, jsem Lenka, holka, které se splnil sen a vydala se na osmiměsíční cestu po JV Asii. Zakotvila jsem na ostrově Langkawi, kde nyní provozuji vlastní cestovku a na volné noze pracuji jako redaktorka. Psaní článků je pro mě vášeň, která mě provází celý život. Zbožňuji cestování, jídlo, tvorbu videí, kavárny, design, architekturu a západy slunce. Srovnávání produktů na Entuzio.cz mi dává smysl především proto, že mohu lidem reálně pomoci a zabránit ve špatných nákupních rozhodnutích.”
Více o mně najdete zde:
229759784 1963591123809499 4592426397309462935 N

Aneta Susedíková

Redaktorka

„Psaní bylo nejdříve mým koníčkem, ze kterého se stala ta nejlepší práce na volné noze. Baví mě skládat písmenka do slov a vět, ze kterých se stávají hodnotné články, jenž čtenářům přinesou spoustu cenných informací. A právě Entuzio je místem, kde lze takové skvělé články tvořit. Největší štěstí nacházím v každodenních maličkostech, v cestování, dobrém jídle a zdravém životním stylu.”
Více o mě najdete zde:
40313598 10156751406668945 3836678982548324352 N 2

Barbora Jiřincová

Redaktorka

„Když píšu, řídím se jednou ze svých hlavních zásad: internet není stoka. Co nemá hodnotu, to do něj nepatří. Proto si vždy ověřuji informace a myslím na čtenáře. Ptám se, co mu můj článek přinese. Tvorbě online obsahu se věnuji od roku 2017. Od té doby jsem sbírala zkušenosti, vypisovala se a zdokonalovala. Píšu pro Entuzio, protože moje články můžou někomu usnadnit život. Když zrovna nepíšu, tak se starám o své dvě malé děti. Většinou je to spíš obráceně: píšu, když se o ně zrovna nestarám. Rodiče chápou.”
Více o mně najdete zde:

Entuzi..asmus?

Víte, entuziasmus je velice silná emoce. Je to hluboké nadšení, pocit štěstí a radosti, doprovázený vysokou dávkou energie, motivace a pozitivity. Určitě jste to taky zažili – ten moment, kdy se cítíte naplnění. Kdy máte pocit, jakoby žádné strasti neexistovaly. Jakoby se najednou vše nedůležité vypařilo z vaší hlavy a vaše srdce zaplavilo vzrušení, vášeň a zapálení do toho, co zrovna děláte. Může jít o cokoliv – sport, koníček, velká událost v životě, stavba rodinného domu, nadcházející svatba, vaření, pečení, hra na hudební nástroj, turistika, zahradničení, vaše práce, vánoce, nebo v podstatě cokoliv dalšího.

Když jsme nadšení, pak jsme často i produktivnější, kreativnější a optimističtější. A co víc, entuziasmus je „nakažlivý”. Pokud máte do něčeho vášeň, je možné, že se pro mnoho lidí stanete inspirací, nebo že svůj entuziasmus přenesete na ostatní. A to je dobře. Protože my lidi zbožňujeme smysl. Milujeme vášeň a silné emoce. A to přesně entuziasmus je.