Výběr produktů na webu Entuzio.cz

V následujících řádcích vám sdělíme jak a kdo tvoří výběr produktů v našich článcích, a proč našim žebříčkům můžete věřit.

Jak vybíráme produkty do žebříčků?

Náš tým je složený z profesionálních redaktorů a expertů na internetový průzkum. Produkty pečlivě vybíráme na základě faktorů, které u dané kategorie produktů vyhodnotíme za důležité. Mezi nejdůležitější faktory často patří:

  • Recenze a zkušenosti zákazníků (např. z Heureka.cz či Amazon.com)
  • Oblíbenost produktu – jak moc jsou produkty prodávané a úspěšné.
  • Důvěryhodnost značky –  jak moc je firma lidmi oblíbená.  
  • Ověřenost časem – čím déle je produkt či značka na trhu, tím lépe.
  • Specifické požadavky – často se snažíte doporučovat produkty dle specifických potřeb (např. cenově dostupnou variantu nebo variantu pro náročné).

Při výběru produktů do tématu vždy zapadneme až po uši a usilovně hledáme informace, podle čeho produkty vybírat. Jsme vždy otevření zpětné vazbě od nadšenců v daném oboru a rádi naše žebříčky podle nich poupravujeme, tak aby lidem přidávaly hodnotu. 

Byť v našich článcích vytváříme žebříčky nejlepších produktů v dané kategorii, jde pouze o názor naší redakce a jakkoli tím nehaníme jiné kvalitní produkty a služby, které se do srovnání nevešly. 

Garant článků, Daniel Hanuš

Za správnost informací v článku a kvalitu ručí šéfredaktor a hlavní produktový analytik, Daniel Hanuš. 

Daniel má letité zkušenosti v internetové publicistice a Entuzio.cz je jeho srdcový projekt, kterému dává svoji plnou pozornost. V minulosti pracoval na obsahových webech různých témat (např. chovatelství, finančnictví, software, móda,..), kde získal znalost vytvářet přínosný obsah napříč různými obory. Za roky práce jako redaktor si osvojil internetovou rešerši na vysoké úrovni a naučil se spolupracovat s nadšenci v oboru podobně, jak se mu to povedlo na úspěšném webu Vše-pro-zvířátka.cz.

Články píše tým redaktorů s různým tematickým zaměřením, které vede a kontroluje Daniel Hanuš. 

Kontaktovat Daniela můžete na emailu info@entuzio.cz