O webu

Seznamte se s redakcí a týmem webu Entuzio

Ahoj! Já jsem Daniel Hanuš, zakladatel portálu Entuzio.cz.

Jsem ten typ člověka, který před nákupem tráví desítky hodin studováním než se rozhoupe k finálnímu rozhodnutí. Když už se ale pro něco rozhodnu, jde o velmi informované rozhodnutí. Mise mého projektu byla jasná:

A co je teda misí projektu? Sestavujeme žebříčky produktů, píšeme srovnání, recenze a ohodnocujeme produkty. A to vše proto, abychom vám ulehčili nákup, nebo výběr produktu. Protože ruku na srdce, v dnešní době je na trhu tolik možností, že by se jednomu zamotala hlava.  

Jaký je příběh webu? Psal se rok 2018 a na českém internetu jednoduše nebylo dostatek informací o tom, jak vybrat ten správný produkt. Začal jsem tématy, které mi na internetu chyběly. Velice záhy se ke mě přidala Jana Krajčová, která mi pomohla napsat většinu článků na webu. Od té doby jsme sestavili stovky srovnávacích článků a na naši tvorbu jsme pyšní. Časem se web rozrostl natolik, že byl tak obecný až už to bolelo. Z Entuzia jsem oddělal nějaká témata, u kterých jsem měl pocit, že jsou navíc a vytvořil pro ně speciální weby. Jedním z těch důležitějších webových nástupců je Nákupnírádce.cz, což je mladší brácha entuzio.cz, který se soustředí na video recenze. No a tady na Entuziu se budeme dále zaobírat tématy, které nám na českém internetu chybí.

Jak web vydělává? Web ani videa neobsahují placené spolupráce. Jak to, že náš obsah ale můžeme dávát světu zdarma? Díky proviznímu programu od Heureka.cz a také jiným affiliate sítím jsme schopni doporučit jakýkoli produkt a dostat provizi za každý provedený prodej. Všechny produkty jsou si u nás tedy rovny a dostanou stejnou šanci. 

Náš tým je složený z pečlivých a entuziastických redaktorů, kteří jsou nadšení do toho, co dělají a umí nejlépe – psaní. 

 
Img 7406

Daniel Hanuš

Autor webu

„Zbožňuji aktivity, do kterých lze zapadnout až po uši. Jednou z moji velkou vášní je psaní a průzkum trhu. Skrze články založené na nezávislém průzkumu se snažím pomáhat lidem nalézat ty správné informace a dělat informované nákupní rozhodnutí. Jsem velký nadšenec do technologií, online nakupování, kryptoměn, investování a osobních financí. Jsem také zapálený sportovec: dělám kalisteniku, hraji tenis a chodím běhat.

Věřím, že provozování projektů jako je Entuzio.cz lidem pomáhám s jejich každodenními i nevšedními rozhodnutími. Mým posláním je na internet přinášet obsah, který skutečně pomáhá.”

Více o mně najdete zde:

LinkedIn.cz | Podnikatel.cz | Hobbio.cz

277677327 10221730822606539 1570172960583116141 N (1)

Jana Krajčová

Šéfredaktorka

„Je štěstí dělat to, co člověka baví. A pro mě je to psaní. Věnuji se mu už více než 10 let a do svých textů promítám zkušenosti (nejen) ze studia žurnalistiky, cit, nadšení, radost a především touhu pomoct našim čtenářům. Když mi zrovna neběhají prsty po klávesnici, ráda si od digitálního světa odpočinu běháním v přírodě, po světě nebo po tenisovém kurtu.
 
Baví mě objevovat, učit se nové věci, rozšiřovat si obzory a především psát! Šéfredaktorování na Entuziu tyto činnosti skvěle propojuje. Vyhledávám témata, sbírám informace a pak z nich dávám dohromady články, které navíc pomáhají statisícům lidem.
Více o mně najdete zde:
7 Andrea Klepetkova1

Andrea Klepetková

Redaktorka

„Do dospělosti jsem si dala jediný cíl: vždy zůstat tak trochu dítětem. To pro mě znamenalo hlavně nikdy neztratit svou zvídavost. Věnuji se psaní, kreslení a malbě, cvičení, pletení, hraní šachů, rodině, své fence a své kobyle irského coba, józe, meditaci, běhu, otužování, investování, sbírám vinylové desky, chodím do přírody, doučuji matematiku a v mezičase nárazově objevuji jakékoliv další koníčky, které můj život zrovna na chvilku navštíví.  Takový životní styl mi dává hodně široký přehled a naučil mě rychle zpracovávat nové znalosti. Při psaní článků je pro mě proto zásadní to, abych se o tématu nejdříve dozvěděla co nejvíce a abych mohla čtenářům předat velké množství informací přehledně a srozumitelně.”  Více o mně najdete zde: LinkedIn.cz
30848307 821458078049468 7484668804926752181 O

Lenka Gazdová

Redaktorka

Ahoj, jsem Lenka, holka, které se splnil sen a vydala se na osmiměsíční cestu po JV Asii. Zakotvila jsem na ostrově Langkawi, kde nyní provozuji vlastní cestovku a na volné noze pracuji jako redaktorka. Psaní článků je pro mě vášeň, která mě provází celý život. Zbožňuji cestování, jídlo, tvorbu videí, kavárny, design, architekturu a západy slunce. Srovnávání produktů na Entuzio.cz mi dává smysl především proto, že mohu lidem reálně pomoci a zabránit ve špatných nákupních rozhodnutích.”
Více o mně najdete zde:
229759784 1963591123809499 4592426397309462935 N

Aneta Susedíková

Redaktorka

„Psaní bylo nejdříve mým koníčkem, ze kterého se stala ta nejlepší práce na volné noze. Baví mě skládat písmenka do slov a vět, ze kterých se stávají hodnotné články, jenž čtenářům přinesou spoustu cenných informací. A právě Entuzio je místem, kde lze takové skvělé články tvořit. Největší štěstí nacházím v každodenních maličkostech, v cestování, dobrém jídle a zdravém životním stylu.”
Více o mě najdete zde:
40313598 10156751406668945 3836678982548324352 N 2

Barbora Jiřincová

Redaktorka

„Když píšu, řídím se jednou ze svých hlavních zásad: internet není stoka. Co nemá hodnotu, to do něj nepatří. Proto si vždy ověřuji informace a myslím na čtenáře. Ptám se, co mu můj článek přinese. Tvorbě online obsahu se věnuji od roku 2017. Od té doby jsem sbírala zkušenosti, vypisovala se a zdokonalovala. Píšu pro Entuzio, protože moje články můžou někomu usnadnit život. Když zrovna nepíšu, tak se starám o své dvě malé děti. Většinou je to spíš obráceně: píšu, když se o ně zrovna nestarám. Rodiče chápou.”
Více o mně najdete zde: