Nejlepší bonusy za založení účtu 2022 - peníze zdarma


Bonus za registraci

Bonus: 300 Kč


Za založení účtu

Bonus: až 1500 Kč


Peníze na první hru

Bonus: 300 Kč


Výhodná nabídka

Bonus: Peníze zpět

Bonusy Za Zalozeni Uctu

Banky, investiční portály, kryptosměnárny, pojišťovny nebo třeba sázkové kanceláře – spousta z nás si u těchto společností nové účty zakládá. Proč to ale dělat jen tak, když u konkurence třeba už za registraci můžete získat pár výhod? Ať už se jedná o finanční bonusy nebo slevy, v dnešní době se každá ušetřená koruna hodí. A my se podíváme na společnosti, které vás za založení účtů odmění. 

Hledáte za těmito bonusy háček a říkáte si, proč vlastně společnosti už za registraci zákazníky odměňují? Důvody jsou většinou prosté. Bonusy jim pomáhají vyniknout nad konkurenty ve svém oboru a získat si sympatie či loajalitu nových či potenciálních zákazníků. Dalším důvodem je také motivace lidí, a to například k investování nebo třeba kurzovému sázení. Snadněji se začíná s bonusem zdarma, kdy vás tolik netíží, že jej můžete ztratit.

Bonus: 300 Kč

Kup teď, zaplať později – to je heslo, díky němuž nejspíš znáte službu Twisto. Nabízí možnost odložených plateb za nákupy, ale tento fintech zaujme i dalšími výhodami, jako je platební karta, aplikace, splátky… Výhody se odvíjí i podle toho, jaký účet si u Twista založíte. Na výběr je varianta “online”, která je zdarma, “standard” vás vyjde na 49 Kč měsíčně, ale odkryje vám další funkce jako Twisto Split nebo fyzickou kartu, a “premium” za 99 Kč měsíčně pak nabízí i cestovní pojištění nebo nejlepší zahraniční kurz. Při založení účtu můžete dva placené tarify vyzkoušet na 3 měsíce zdarma a když prokliknete přes tento odkaz získáte i 300 Kč jako bonus.

Bonus: až 1500 Kč

Založit si účet bez poplatků a ještě k němu získat 1 500 Kč jen za to, že budete nakupovat? Tak přesně tohle si můžete vyzkoušet u mBank. A žádné háčky za tím nehledejte. Stačí si zažádat o nový účet mBank, přidat kód “PODZIM” a následně si do 15 dní od otevření účtu stáhnout mBank aplikaci a s účtem ji spárovat. Pokud do 30 dní od otevření účtu zvládnete provést platby alespoň za 5 000 Kč přes mobil nebo internet, máte nárok na 500 Kč. Pokud to stejné zvládnete i v dalším třicetidenním období, dostanete dalších 500 Kč a stejně tak i o dalších 30 dní později.

Bonus: 300 Kč

Korunka je loterie fungující už od roku 1997, výhry losuje dvakrát denně každý den a vsadit na výhru můžete třeba i jen 10 Kč. O výhru se tu s nikým nedělíte a přijít si můžete až na 12 milionů korun, má tedy sázkařům hodně co nabídnout. A nalákat může i vstupním bonusem, kdy za registraci získáte 300 Kč v “káčkách” (celkem je to 3600 káček), s nimiž můžete ihned začít hrát.

Bonus: Vrací peníze zpět

MutuMutu je životní pojištění, které si můžete snadno sjednat online, chlubí se nejširším krytím na trhu, nemá nesmyslné výjimky, ukončit jej můžete, kdykoliv budete chtít, a ještě vám vrací peníze zpět z ceny pojistky, a to až 30 %. Tedy v případě, že žijete zdravým životním stylem. Jak to funguje? Stačí si stáhnout aplikaci a hýbat se. Podle toho, jak často budete sportovat, dostanete zpět 5-20 %. Dalších 5 % zpátky získáte za to, že nekouříte, a stejná odměna vás čeká i za pravidelné absolvování preventivních prohlídek u praktického lékaře. Kolik můžete ušetřit, si sami snadno spočítáte i přímo na webu.

Bonus: 150 Kč

Tipsport patří k největším a nejznámějším sázkovým kancelářím u nás. Pokud u ní ještě nemáte účet, ale tipování výsledků sportovních utkání by vás lákalo, můžete si jej vytvořit a ještě k němu získat 150 Kč zdarma na vaše sázky. Jednodušší už to být nemůže, stačí jen provést kompletní registraci. Poté navíc můžete hrát i o další zajímavé bonusy.

Bonus: 500 Kč

Společnost Ronda Invest poskytuje úvěry podnikatelům, zároveň také nabízí lidem možnost do těchto úvěrů investovat. Jedná se tedy o P2B platformu. Pokud by vás lákalo začít s touto společností investovat a přijít si na úrok až 6 % p. a., můžete navíc získat 500 Kč k první investici. Podmínkou je být novým investorem a investovat alespoň 10 000 Kč.

Bonus: 1000 Kč

Pokud se rozhodnete pro založení Chytrého účtu u Raiffeisenbank, můžete si díky tomu přijít na 1000 Kč s naprosto minimální námahou. Stačí si účet zdarma sjednat kliknutím na tlačítko “Založit účet”. Pak už stačí jen podepsat smlouvu (vše zvládnete online) a dva měsíce po sobě účet aktivně využívat, což znamená provést každý měsíc alespoň 3 platby kartou. Do konce 4. měsíce od založení pak získáte odměnu. A vyplatit se vám to může i z dalších důvodů. Běžné služby jsou tu zdarma a stejně tak i výběr z bankomatů po celém světě.

Bonus: 10 EUR

Kriptomat je slovinská kryptosměnárna, která na první pohled zaujme velmi přívětivým uživatelským rozhraním, díky čemuž je oblíbená i u nováčků v tomto oboru. Zároveň také potěší více než stovkou podporovaných kryptoměn. A pozornost přitahuje i lákavým bonusem. Stačí si otevřít účet a koupit nebo prodat kryptoměny za více než 100 € a jako dárek obdržíte bitcoin v hodnotě 10 € zdarma.

Bonus: 60 Kč

Díky platformě Plná peněženka můžete jednoduše získávat zpět peníze za své nákupy přes internet, a to třeba i 25 %. Jedná se o největší cashbackový portál u nás, vše je zde zdarma a vybírat můžete z více než 920 obchodů. Při registraci získáte navíc bonus 60 Kč za první tři nákupy na různých e-shopech.

Bonus: 200 Kč

Přes americkou společnost Coinbase můžete nakupovat, nebo naopak prodávat kryptoměny. A i zde čeká na nově registrované investory příjemný bonus. Stačí prodat nebo nakoupit kryptoměny v hodnotě alespoň 2 000 Kč (přesněji se jedná alespoň o 100 $) a získáte 200 Kč (10 $). Postačí, když to stihnete do 180 dnů od otevření svého účtu.

Bonus: až 1000 Kč

Karta Mallpay funguje na principu “nakup nyní a zaplať, až se ti to bude hodit”. Samozřejmě zde existují limity a stejně tak i termín pro platbu útraty za minulý měsíc, ale platby si můžete třeba i rozdělit. A čekají vás i další výhody, a to včetně slevy na útratu na e-shopu mall.cz v hodnotě 20 %, maximálně 1 000 Kč. K tomu stačí mít Mallpay účet Plus nebo Komplet, s použitím karty nakoupit na e-shopu mall.cz a následně kartu v následujících 12 měsících nezrušit.

Bonus: až 500 Kč

Online casino či poker, kurzové i live sázky – to vše nabízí další z velkých sázkových kanceláří Synottip. A jako nový hráč můžete získat i zajímavý bonus za pouhou registraci, a to až ve výši 500 Kč. Ihned na vás čeká 100 Kč, dalších 200 Kč získáte za ověření identity a za doplnění bankovního účtu pak dalších 200 Kč. Bonus pak můžete využít například na sázení či hraní v casinu.

Bonus: 50% sleva

Chystáte se na cesty a hledáte pojištění? Axa jej nabízí ve 3 variantách (Excelent, Komfort a Reference) s možností přikoupení zajímavých připojištění, a aktuálně navíc se slevou 50 %. Stačí jen na jejich stránky přejít přes tento odkaz. Pojištění vyřešíte během pár minut a klidně online, v pohodlí domova.

Bonus:  1 % z vašich investic provedených v prvních 90 dnech

Bondster je český fintech fungující na principu P2B, který nabízí veřejnosti možnost investovat do zajištěných půjček a přijít si tak ročně až na 15% úrok, a to s nízkými nebo žádnými poplatky. Pokud při registraci využijete odkaz níže, získáte navíc 1 % ze svých investic provedených v prvních 90 dnech.

Bonus: První převod zdarma

Tento londýnský fintech můžete znát i pod jeho starším názvem Transferwise a umožňuje (mimo jiné) převody a směny do více než 140 různých měn. Přestože jsou zde kurzy velmi výhodné, neobejde se celý proces bez některých poplatků. Díky odkazu níže ale získáte možnost provést první převod až do výše 15 000 Kč zdarma.

Bonus: 3 měsíce hostingu zdarma

Správa serverů, registrace domén, e-mailing nebo třeba zabezpečení webů, tomu všemu se věnuje společnost Stable. Pokud byste rádi jejich služby prozkoumali blíže, můžete využít šance vyzkoušet si hosting na 3 měsíce zdarma, kdy si celé řešení projdete a můžete posoudit, zda vám bude vyhovovat.

Často kladené otázky

Podle aktuálních pravidel jsou výše uvedené bonusy aktivní, ale jak dlouho je společnost bude nabízet, to samozřejmě nikdo neví a podmínky se mohou měnit ze dne na den. Doporučujeme tedy raději neotálet a bonus využít co nejdříve.

Každá společnost má podmínky nastavené trochu jinak a doporučujeme si je poctivě pročíst, avšak ve většině případů není problém po založení účet zase zrušit. V některých případech se však může stát, že pokud jej zrušíte příliš brzy, o bonus přijdete.

V naprosté většině případů ne. Výjimky se mohou najít, ale spoustu účtů si dnes založíte snadno online a stejně tak získáte i bonus.

Napsat komentář

4.9/5 - (14 votes)