Nejlepší bonusy za založení účtu 2024 – peníze zdarma

Shrnutí: Některé banky, finanční instituce a jiné společnosti nabízejí peníze za registraci. Jde o marketingovou taktiku, ze které však lidé mohou těžit, pokud ví, kam a kdy se zaregistrovat. Připravila jsem pro vás seznam několika firem, které toto aktuálně nabízejí.


Bonus za
založení účtu

Bonus: až 3000 Kč


Na
nákupy

Bonus: až 1500 Kč + 1000 Kč


Akcie
zdarma

XTB

Bonus: akcie zdarma

Varování: U 79% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. 


Výhodná
nabídka

Bonus: 3 měsíce plánu Premium zdarma

Bonusy Za Zalozeni Uctu

Banky, investiční portály, kryptosměnárny, pojišťovny nebo třeba sázkové kanceláře – spousta z nás si u těchto společností nové účty zakládá. Proč to ale dělat jen tak, když u konkurence třeba už za registraci můžete získat pár výhod? Ať už se jedná o finanční bonusy nebo slevy, v dnešní době se každá ušetřená koruna hodí. A my se podíváme na společnosti, které vás za založení účtů odmění. 

Průzkum trhu a vybírání těch nejdůležitějších střípků informací pro výběr produktu či služby: to je naše! Naši redaktoři tráví nad průzkumem článku desítky hodin a celá naše redakce se řídí naším redakčním kodexem

Hledáte za těmito bonusy háček a říkáte si, proč vlastně společnosti už za registraci zákazníky odměňují? Důvody jsou většinou prosté. Bonusy jim pomáhají vyniknout nad konkurenty ve svém oboru a získat si sympatie či loajalitu nových či potenciálních zákazníků. Dalším důvodem je také motivace lidí, a to například k investování nebo třeba kurzovému sázení. Snadněji se začíná s bonusem zdarma, kdy vás tolik netíží, že jej můžete ztratit.

Bonus: až 3000 Kč

Pokud se rozhodnete pro založení Chytrého bankovního účtu u Raiffeisenbank, můžete si díky tomu přijít až na 3000 Kč s naprosto minimální námahou. Nejprve si účet zdarma sjednáte kliknutím na tlačítko “Založit účet”. Pak už stačí jen podepsat smlouvu (vše zvládnete online) a šest měsíců po sobě účet aktivně využívat, což znamená provést každý měsíc alespoň 3 platby kartou. Počítají se kamenné i online obchody. Pokud v daném měsíci podmínky splníte, nejpozději do 15. dne následujícího měsíce získáte odměnu 500 Kč. Celkem si tak můžete přijít na 6×500 Kč. 

Založení účtu je ale u Raiffeisenbank užitečné i z jiných důvodů. Běžné služby jsou tu zdarma a stejně tak i výběr z bankomatů po celém světě.

Bonus: až 1500 Kč + 1000 Kč

Karta Skip Pay (kterou můžete znát i pod dřívějším názvem Mallpay) funguje na principu “nakup nyní a zaplať, až se ti to bude hodit”. Samozřejmě zde existují limity a stejně tak i termín pro platbu útraty za minulý měsíc, ale platby si můžete třeba i rozdělit. A čekají vás i další výhody, jako jsou například slevy u oblíbených prodejců, nebo sbírání bodů, které lze vyměnit za dopravu z e-shopů zdarma.

Abyste získali bonus až 1500 Kč, který lze využít na celý nákup nebo jako příjemnou slevu, je třeba si zřídit účet Plus, který je zcela zdarma. Následně se Skip Pay nakoupíte a do pár dnů uvidíte na účtu slevu. 

Pokud budete Skip Pay využívat i nadále, můžete získat další bonus 1000 Kč. Jak na to? Skip kartu si přidejte do chytrého mobilu nebo hodinek a po dobu dvou měsíců s ní pak vždy 5× zaplaťte. Po prvním měsíci s pěti platbami získáte 500 Kč v podobě slevy na měsíční vyúčtování, ve druhém další slevu 500 Kč. 

Bonus: akcie zdarma

 U 79% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. 

Přemýšlíte, že budete bojovat s inflací pomocí investic do akcií? Pak možná máte v hledáčku oblíbeného brokera XTB. Teď se nabízí vhodná doba k tomu otevřít si zde účet, získáte k němu totiž akcii v hodnotě až 30 USD zcela zdarma. A podmínky jsou velmi volné. Opravdu stačí si účet pouze založit a provést vklad v libovolné výši. S akcií zdarma pak můžete naložit jak chcete, tedy ji třeba i prodat.

Bonus: 3 měsíce plánu Premium zdarma. 

Pokud rádi cestujete, aplikace Revolut by vaší pozornosti neměla uniknout. Stejně tak, pokud třeba často nakupujete na zahraničních e-shopech nebo jinak pracujete s cizími měnami. Jedná se o alternativu ke klasickým bankám, kde si můžete vést účet, používat virtuální platební karty nebo i investovat. Jestliže vás aplikace zaujala, zaregistrujte se přes odkaz níže a 3 měsíce budete moci využívat plán Premium, který jinak stojí 174,99 Kč měsíčně, zdarma. Váže se k němu celá řada výhod, jako jsou nižší poplatky za směnu kryptoměn či komodit nebo různé druhy pojištění.

Bonus: 300 Kč

Kup teď, zaplať později – to je heslo, díky němuž nejspíš znáte službu Twisto. Nabízí možnost odložených plateb za nákupy, ale tento fintech zaujme i dalšími výhodami, jako je platební karta, aplikace, splátky… Výhody se odvíjí i podle toho, jaký účet si u Twista založíte. Na výběr je varianta “online”, která je zdarma, “standard” vás vyjde na 99 Kč měsíčně, ale odkryje vám další funkce jako Twisto Split nebo fyzickou kartu, a “premium” za 199 Kč měsíčně pak nabízí i cestovní pojištění nebo nejlepší zahraniční kurz. Při založení účtu můžete dva placené tarify vyzkoušet na 3 měsíce zdarma a když prokliknete přes tento odkaz získáte i 300 Kč jako bonus.

Bonus: až 1500 Kč

Založit si účet bez poplatků a ještě k němu získat 1 500 Kč jen za to, že budete nakupovat? Tak přesně tohle si můžete vyzkoušet u mBank. A žádné háčky za tím nehledejte. Stačí si zažádat o nový účet mBank, přidat kód “PODZIM” a následně si do 15 dní od otevření účtu stáhnout mBank aplikaci a s účtem ji spárovat. Pokud do 30 dní od otevření účtu zvládnete provést platby alespoň za 5 000 Kč přes mobil nebo internet, máte nárok na 500 Kč. Pokud to stejné zvládnete i v dalším třicetidenním období, dostanete dalších 500 Kč a stejně tak i o dalších 30 dní později.

Bonus: 300 Kč

Korunka je loterie fungující už od roku 1997, výhry losuje dvakrát denně každý den a vsadit na výhru můžete třeba i jen 10 Kč. O výhru se tu s nikým nedělíte a přijít si můžete až na 20 milionů korun, má tedy sázkařům hodně co nabídnout. A nalákat může i vstupním bonusem, kdy za registraci získáte 300 Kč v “káčkách” (celkem je to 3600 káček), s nimiž můžete ihned začít hrát.

Bonus: Vrací peníze zpět

MutuMutu je životní pojištění, které si můžete snadno sjednat online, chlubí se nejširším krytím na trhu, nemá nesmyslné výjimky, ukončit jej můžete, kdykoliv budete chtít, a ještě vám vrací peníze zpět z ceny pojistky, a to až 30 %. Tedy v případě, že žijete zdravým životním stylem. Jak to funguje? Stačí si stáhnout aplikaci a hýbat se. Podle toho, jak často budete sportovat, dostanete zpět 5-20 %. Dalších 5 % zpátky získáte za to, že nekouříte, a stejná odměna vás čeká i za pravidelné absolvování preventivních prohlídek u praktického lékaře. Kolik můžete ušetřit, si sami snadno spočítáte i přímo na webu.

Bonus: 300 Kč

Tipsport patří k největším a nejznámějším sázkovým kancelářím u nás. Pokud u ní ještě nemáte účet, ale tipování výsledků sportovních utkání by vás lákalo, můžete si jej vytvořit a ještě k němu získat 300 Kč zdarma na vaše sázky. Jednodušší už to být nemůže, stačí jen provést kompletní registraci. Poté navíc můžete hrát i o další zajímavé bonusy.

Bonus: až 1000 Kč

Společnost Ronda Invest poskytuje úvěry podnikatelům, zároveň také nabízí lidem možnost do těchto úvěrů investovat. Jedná se tedy o P2B platformu. Pokud by vás lákalo začít s touto společností investovat a přijít si na úrok až 9 % p. a., můžete navíc získat 1000 Kč k první investici. Podmínkou je být novým investorem a investovat alespoň 20 000 Kč.

Bonus: 10 EUR

Kriptomat je slovinská kryptosměnárna, která na první pohled zaujme velmi přívětivým uživatelským rozhraním, díky čemuž je oblíbená i u nováčků v tomto oboru. Zároveň také potěší více než třemi stovkami podporovaných kryptoměn. A pozornost přitahuje i lákavým bonusem. Stačí si otevřít účet a koupit nebo prodat kryptoměny za více než 100 € a jako dárek obdržíte bitcoin v hodnotě 10 € zdarma.

Bonus: 60 Kč

Díky platformě Plná peněženka můžete jednoduše získávat zpět peníze za své nákupy přes internet, a to třeba i 25 %. Jedná se o největší cashbackový portál u nás, vše je zde zdarma a vybírat můžete z více než tisíce obchodů. Při registraci získáte navíc bonus 60 Kč za první tři nákupy na různých e-shopech.

Bonus: 200 Kč

Přes americkou společnost Coinbase můžete nakupovat, nebo naopak prodávat kryptoměny. A i zde čeká na nově registrované investory příjemný bonus. Stačí prodat nebo nakoupit kryptoměny v hodnotě alespoň 2 000 Kč (přesněji se jedná alespoň o 100 $) a získáte 200 Kč (10 $) v bitcoinech. Postačí, když to stihnete do 180 dnů od otevření svého účtu.

Bonus: až 500 Kč

Online casino či poker, kurzové i live sázky – to vše nabízí další z velkých sázkových kanceláří Synottip. A jako nový hráč můžete získat i zajímavý bonus za pouhou registraci, a to až ve výši 500 Kč. Ihned na vás čeká 50 Kč, dalších 200 Kč získáte za ověření identity a za doplnění bankovního účtu pak dalších 250 Kč. Bonus pak můžete využít například na sázení či hraní v casinu.

Bonus: 50% sleva

Chystáte se na cesty a hledáte pojištění? Axa jej nabízí ve 3 variantách (Excelent, Komfort a Reference) s možností přikoupení zajímavých připojištění, a aktuálně navíc se slevou 50 %. Stačí jen na jejich stránky přejít přes tento odkaz. Pojištění vyřešíte během pár minut a klidně online, v pohodlí domova.

Bonus:  1 % z vašich investic provedených v prvních 90 dnech

Bondster je český fintech fungující na principu P2B, který nabízí veřejnosti možnost investovat do zajištěných půjček a přijít si tak ročně až na 14% úrok, a to s nízkými nebo žádnými poplatky. Pokud při registraci využijete odkaz níže, získáte navíc 1 % ze svých investic provedených v prvních 90 dnech.

Bonus: První převod zdarma

Tento londýnský fintech můžete znát i pod jeho starším názvem Transferwise a umožňuje (mimo jiné) převody a směny do více než 140 různých měn. Přestože jsou zde kurzy velmi výhodné, neobejde se celý proces bez některých poplatků. Díky odkazu přes tlačítko „Navštívit web“ ale získáte možnost provést první převod až do výše 15 000 Kč zdarma.

Bonus: 3 měsíce hostingu zdarma

Správa serverů, registrace domén, e-mailing nebo třeba zabezpečení webů, tomu všemu se věnuje společnost Stable. Pokud byste rádi jejich služby prozkoumali blíže, můžete využít šance vyzkoušet si hosting na 3 měsíce zdarma, kdy si celé řešení projdete a můžete posoudit, zda vám bude vyhovovat.

Bonus: 1000 Kč

Pokud ještě nemáte sjednaný běžný účet u Monety, nabízí se zajímavá příležitost si jej založit nyní. Když si totiž sjednáte účet Tom Plus online a zaplatíte v průběhu měsíce kartou alespoň ve výši 1000 Kč, získáte další tisícovku jako bonus. Při sjednání na pobočce je bonus při splnění podmínek 500 Kč. Další 2000 Kč můžete dostat, pokud si k běžnému účtu sjednáte i stavební spoření s aktuálním zhodnocením 7,1 %. 

Bonus: 1000 Kč

Zajímavý bonus, který vás nebude stát téměř žádné úsilí, nabízí i banka ČSOB. Stačí si jako nový klient sjednat účet, pojistit si platební kartu (vybírat lze mezi cestovním pojištěním a pojištěním ztráty a krádeže) a následně se přihlásit do mobilní aplikace ČSOB Smart. Stihnout to musíte do 30 dnů. Poté vám náleží odměna ve výši tisíc korun. Tento bonus lze navíc využít i na účty pro děti a studentské účty.

Bonus: 500 Kč

Bonus ve výši 500 Kč můžete jednoduše získat u české kryptoměnové burzy a směnárny Coinmate. Stačí se přes tlačítko „Navštívit web“ na platformě zaregistrovat a ověřit svou totožnost, druhou podmínkou je pak nákup kryptoměn za alespoň 1 000 Kč. A to je vše, pak už vám na vašem Coinmate účtu přistane 500 Kč. 

Jelikož je Coinmate českým počinem, je celý proces registrace velmi jednoduchý. A stejně tak i nákup kryptoměn. Vybírat můžete z 8 různých variant, mezi nimiž nechybí populární bitcoin nebo ethereum. Jedná se o prověřenou společnost, která funguje už od roku 2014.  

Často kladené otázky

Podle aktuálních pravidel jsou výše uvedené bonusy aktivní, ale jak dlouho je společnost bude nabízet, to samozřejmě nikdo neví a podmínky se mohou měnit ze dne na den. Doporučujeme tedy raději neotálet a bonus využít co nejdříve.

Každá společnost má podmínky nastavené trochu jinak a doporučujeme si je poctivě pročíst, avšak ve většině případů není problém po založení účet zase zrušit. V některých případech se však může stát, že pokud jej zrušíte příliš brzy, o bonus přijdete.

V naprosté většině případů ne. Výjimky se mohou najít, ale spoustu účtů si dnes založíte snadno online a stejně tak získáte i bonus.

4.9/5 - (14 votes)

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář