Nejlepší rozvoz květin v Brně 2024 - recenze


Výběr redakce

Pestrý výběr čerstvých květin, expresní dodání


Oblíbená volba

Zasílání nejen po České republice, ale také do zahraničí


Originální přístup

Kytice z květin, sladkostí, nebo třeba z uzenin


Další na zvážení

Po Brně expres, v ČR ve stejný den, ve světě do 24 hodin

Rozvoz Kvetin Brno(1)

Jestliže si přejete potěšit blízkou osobu kyticí nebo dárkem, je rozvoz květin v Brně dobrou volbou. Obdarovaná osoba nebude mít nejmenší tušení, že se něco chystá. O to větší radost pak darovanou kyticí uděláte. Díky rozvozu květin si navíc ušetříte cestu do květinářství a objednat dárek tak můžete z pohodlí domova nebo zaměstnání.

Pestrý výběr čerstvých květin, rychlé dodání

V Brně tato služba doručuje květiny více než 10 let, a to pomocí partnerského květinářství. Tuto službu si tak můžete objednat i s tím, že si budete přát expresní dovoz. Kytice tak bude doručena již 90 minut po objednání. Rozvoz květin je ve všední den při nákupu nad 1000 Kč zdarma. Kromě vámi vybraného zboží dostáváte také výživu pro květiny a přání zdarma. Kytici firma doručí již v den objednávky, a to pokud ji objednáte do 17:30 hod. Firma nabízí rozvoz květin také po městech v okolí Brna, kytice se tak rychle dostane také do Troubska, Modřic a dalších měst.

Vybírat můžete z celé řady připravených kytic. Chcete někomu udělat radost a darovat originální dárek? Nechte si připravit květinové boxy, nebo se spolehněte na výběr floristů. Firma nabízí také květinové dárkové sety, nebo dárkové koše a vína. Samozřejmostí je také možnost uvázat smuteční kytice a věnce.

U Květinyexpres.cz si můžete vybrat jak luxusní kytice a květiny, tak i levnější varianty. Květiny třeba vyberete i dle příležitosti a svátků. Ohledně platebních metod si můžete vybrat kromě klasické platby kartou i službu Pay Pal, bankovní převod nebo platbu kurýrovi při převzetí.

VÝHODY

NEVÝHODY

Zasílání nejen po České republice, ale také do zahraničí

U firmy Fleurop.cz si můžete kytice vybírat podle příležitosti, druhu nebo barvy. Kromě klasické dovážky květin po celé České republice si tuto službu můžete objednat také pro rozvoz květin do 150 zemí světa.

Fleurop.cz vám pomůže vybrat vhodnou kytici k narozeninám, svátku, výročí, k promoci, nebo kytku, se kterou si budete přát někomu poděkovat. Můžete volit i z dalších možností a najít svou ideální kytici například v bestsellerech, nebo v sekci slavnostních kytic. Služba váže také kytice smuteční a kytky na pohřeb.

Doručení kytek je zpoplatněno a probíhá nejen v pracovní dny, ale také o víkendech. V pracovních dnech se doručují kytice v časovém rozmezí od 8 ráno do 20 hodin. V Praze se doručuje o víkendu v časech 9 až 20.

Jestliže si přejete, aby byla vaše objednávka doručena ještě týž den, je nutno kytici objednat do 15 hodin.

Můžete si vybrat z platby kartou, bankovního převodu, Go Pay nebo Pay Pal.

VÝHODY

NEVÝHODY

Kytice z květin, sladkostí, nebo třeba z uzenin

Přejete si nejen květinu, ale také další možnost, jak někoho potěšit? Přes Frutiko.cz si můžete objednat třeba ovocné kytice, dorty nebo dortové kytice. Slané kytice a dárky pro muže rozšiřují výběr. 

V rámci květin je nabídka růží, krabicí květin, nebo pugétů. Objednat si můžete také narozeninové nebo dětské dorty, dárkové koše, nebo další speciální dárky podle příležitosti. Firma vám pomůže najít vhodný dárek pro narozeniny, svátek, výročí, svatbu, nebo třeba pro letní oslavu. Dárky nabízejí ve speciálním výběru pro děti, ženy i muže. 

V Brně si můžete objednat osobní odběr kytice, který je finančně výhodnější než rozvoz. Kytici si tak vyzvednete na adrese Solniční 10 již následující den od objednání. Následuje několik možností doručení, jako je ekonomická zásilka po Brně ve všední dny, kdy se doručuje od 12 do 16 hodin, nebo ve vámi zvolený čas od 9 do 15 hodin. V sobotu pak služba doručuje od 9 do 12 hodin.  

Když si svůj dárek nebo kytici vyberete do 14 hodin ve všední dny, přivezou vám jej již následující den.

Můžete si zvolit, zda budete platit pomocí bankovního převodu, dobírky, platební karty, Pay Pal, nebo budete platit hotově na provozovně.

VÝHODY

NEVÝHODY

Po Brně expres, v ČR ve stejný den, ve světě do 24 hodin

Květinářství působí na trhu již více než 27 let. Nakupuje čerstvé květiny přímo od holandských pěstitelů. Specializují se na rozvoz kytic, květinových boxů, dárkových košů, klobásových kytic, dárků i smutečních kytic. Kytice si můžete vybrat třeba podle příležitosti a získat tak vhodný dárek třeba k výročí, promoci, nebo k narozeninám. Kromě kytic vám rádi nachystají i klobásovou kytici květinový box, dárkové koše, nebo třeba klobásovou kytici.

Nabídka kyticemi rozhodně nekončí. Zvolit si můžete třeba netradiční dárky v podobě plyšových hraček, čokolád, vín, nebo třeba mýdel. Připravují také dekorace z umělých květin.

A jak je to s podmínkami rozvozu? Po Brně je doručovací cena jednotná. Pokud si objednáte za více než 990 korun, za rozvoz v rámci města Brna neplatíte. Na přání vám také mohou zaslat fotku příjemce s doručeným květinovým darem. Po Brně doručují expresně, po České republice ještě ve stejný den, v rámci světa do 24 hodin.

VÝHODY

NEVÝHODY

Přehled o původu květin i cestě kurýra

Rozvoz květin po celém území celé České republiky nabízí Florea.cz. Zaujmout vás mohou například krásně nafocené kytice v sekcích „LUXURY“, „kytice“, „růže“, „květinové krabičky“, které vám mohou usnadnit výběr. Pro ty, kdo si přejí více informací, nabízí firma na svých stránkách také články o květomluvě, o velikosti květů, nebo třeba o co je vyjádřeno počtem květin v kytici.

Pokud si květiny objednáte do 17 hodiny, bude doručena další den. O čase doručení vás služba informuje pomocí SMS zprávy. Je možno také vyjednat změnu času doručení s kurýrem, nebo využít služby „doručení na minutu přesně“. Průběh doručení můžete sledovat pomocí GPS, kde si zjistíte pozici kurýra. Při objednávce nad 1500 Kč je doručení zdarma, je možno zvolit také bezkontaktní doručení.

Platební způsoby zahrnují převod na účet, online platební tlačítko, platbu kartou, Pay Pal, v hotovosti při převzetí, nebo odloženou platbu Twisto.

VÝHODY

NEVÝHODY

Expresní dodání některých kytic po Brně do 120 minut

Vícebarevné kytice nebo flowerboxy si můžete nechat zaslat kurýrem po Brně přímo v den objednávky, a to pokud objednáte do 17 hodiny. Doručení samotné trvá méně než 120 minut. U kytic jedné barvy je doručení doporučeno až následující den. Za dovoz po městě se účtuje jednotná cena, u objednávky nad 1500 Kč je pak doprava zdarma.

Platit je možno bezhotovostně pomocí platební karty, nebo převodem na účet.

VÝHODY

NEVÝHODY

Doručení již do 90 minut po objednání

Chystáte se udělat někomu radost? Tato firma nabízí rozvoz květin po Brně již do 90 minut po objednání pomocí Květinového Taxi. Květiny si objednáváte v době od 8 do 19 hodin v pracovní dny. Na možnostech doručení je dobré se domluvit individuálně, kdy vám rádi vyjdou vstříc. 

V rámci výběru kytic se vám nabízí několik základních sekcí. Můžete si vybírat z „akce týdne“, nebo si vybrat kytice z růží, gerber, tulipánů, smutečních kytic, míchaných kytic, nebo třeba kytici klobásovou.

Platbu je možno provést pomocí bankovního převodu, platbou kartou, nebo pomocí Pay Pal.

VÝHODY

NEVÝHODY

U větší objednávky doprava zdarma + dárek v podobě vína nebo bonboniéry

Dopravné se u této služby liší. Když si objednáte kytici v hodnotě 2 až 3 tisíce korun, v pracovní dny za doručení neplatíte nic. Jestliže bude vaše objednávka nad 3 tisíce korun, dostanete k dopravě zdarma i dárek v podobě vína nebo bonboniéry. U menších objednávek se za doručování platí, o víkendech pak o něco více. Domluvit se můžete na individuálním čase doručení. 

A jak si kytku vybrat? Můžete si sestavit kytku vlastní, nebo si ji rovnou vybrat podle druhu, barvy, nebo také podle ceny. Samozřejmostí jsou i dárkové předměty nebo květinové aranžmá. A kdy květiny doručují? Naprosto každý den od 8 do 20 hodin. Doručuje se po celé České republice, ale i na Slovensko. 

U platebních metod si můžete zvolit online platbu pomocí platební karty, platbu bankovním převodem, platbu na fakturu, nebo pomocí bankovního převodu.

 

VÝHODY

NEVÝHODY

Doručení ve vámi zvolený čas i ve stejný den

Tato firma doručuje květiny po celé republice, také na Slovensko. V rámci Prahy je možno si objednat také expresní doručení do hodiny od objednání, a to po celý týden, včetně víkendu.

U Flora-online si vyberte kytice, květinové koše, nebo dárky ke kyticím. Vytvořit si můžete i vlastní kytici přesně podle vašich představ. Nebo si zvolte kytici podle příležitosti. Je libo maxi kytice růží, kytice k výročí, nebo třeba výběr v sekci „Promiň“? Tyto sekce usnadňují výběr.

Kytici můžete zaplatit platbou kartou online, převodem na účet, fakturou, nebo pomocí Pay Pal.

VÝHODY

NEVÝHODY

Doručení do 90 minut zdarma po Brně, doprava nad 400 Kč zdarma, o převzetí se dozvíte pomocí SMS zprávy

Kytice, kterou si vyberete u této služby, bude po Brně doručena zdarma již od hodnoty objednávky nad 400 Kč. V případě, že platíte platební kartou nebo na dobírku, jsou květiny doručeny již do 90 minut od objednání. Doručuje se v časových pásmech ve všední den od 9 do 13 hodin, poté od 15 do 19 hodin. V sobotu se doručuje od 9 do 15 hodin.

Vybírat si můžete jak ze svatební floristiky, květinového aranžmá, tak i ze smuteční floristiky.

Doručení kytice si můžete objednat na čas, tato služba je poté zpoplatněna. Kytici můžete uhradit pomocí online platby kartou, převodem na účet nebo dobírkou.

VÝHODY

NEVÝHODY

Rozvoz květin Brno

V Brně se vám nabízí velmi široká možnost výběru rozvozu květin. Zatímco v jiných městech je doručení zdarma možné běžně od hodnoty objednávky nad 1000 korun, květinářství v Brně rozvoz zdarma realizuje již od hodnoty objednávky nad 400 korun.

Rozvoz květin Brno vám nabízí širokou škálu doručovaného zboží. Můžete tak své blízké potěšit nejen kyticí z květin, ale také třeba ovocnou kyticí, dorty, dárkovými předměty nebo kyticí z uzenin.

Co se týče rychlosti doručení, Brno nabízí expresní doručování. Kytici si tak objednáte a bude doručena v případě expresního rozvozu již do 90 minut po objednání. Mnohá květinářství doručují kromě Brna také do blízkého okolí, jiná pak po celé republice, některá dokonce i po celém světě.

DESET rad, na co si dát u rozvozu květin pozor

Sepsali jsme pro vás 10 tipů, jak vybrat dobrý rozvoz květin, abyste se při nákupu nespálili. Na co si tedy dávat pozor?

1) Prozkoumejte recenze

Jak je vidět, společností zabývajících se rozvozem květin je spousta. Jedním z nejlepších způsobů, jak si mezi nimi vybrat tu nejlépe vyhovující vašim požadavkům, je čtení recenzí. Právě zkušenosti ostatních nakupujících vám pomohou zvolit firmu, která například nabízí možnost uvázání kytice přesně podle vašeho přání, doplnění o čokoládu či lahev dobrého sektu a podobně.


2) Čerstvost květin

To, že budou květiny čerstvé a krásné sice očekáváme automaticky, ale některé společnosti jsou v tomto ohledu o něco transparentnější než jiné. Pokud vám právě na tomto aspektu záleží nejvíce, podívejte se, jaké informace o nákupu a dovozu květin prodejce poskytuje, jak často květiny dováží a jakou výdrž garantuje.


3) Možnost vlastní vazby

Spousta lidí možná ocení nabízené varianty vazby, ale někteří z nás mohou mít specifické požadavky a chtějí si kytici uvázat podle svého. To některé společnosti umožňují a někde máte dokonce k dispozici i odborníky, kteří vám s tímto úkolem pomohou a upozorní vás, pokud by některá kombinace nebyla z různých důvodů vhodná.


4) Je možné doručení opravdu kamkoliv?

Většina dovozců květin na svých stránkách uvádí, že dováží do celé ČR (případně i na území Slovenska), ale někdy to nemusí být stoprocentně pravda a může se stát, že zrovna vámi zvolené místo, zvláště, pokud se jedná o malou vesnici, může být výjimkou. V těchto případech si raději možnosti dodání ověřte.


5) Nezapomeňte na vzkaz

Vzkazy ke květinám většinou dovozci přidávají zdarma a to ve vámi zvoleném znění. Nezapomeňte tedy tuto položku při objednávání vyplnit a přidat své jméno. Možností je ale samozřejmě i anonymní doručení.


6) Bezproblémové převzetí

Při zasílání květin nám jde často o moment překvapení, kdy obdarovaný vůbec nečeká, že mu dárek dorazí. Je však třeba zajistit, aby byl tento člověk ve správný čas na správném místě. Opakované doručení navíc často stojí další peníze a proto si raději vše dobře ověřte. Další variantou je případně předání kytice kolegům v práci nebo třeba sousedům, je však třeba se s dovozcem na všem domluvit.


7) Správné datum

V případě narozenin a výročí si dejte dobrý pozor na to, abyste zvolili skutečně správné datum, změny na poslední chvíli už často nejsou možné.


8) Objednávejte v předstihu

Zvlášť, pokud si vybíráte exponované dny, jako je třeba Valentýn, vytvořte svou objednávku s dostatečným předstihem. Při objednávání na poslední chvíli se může stát, že vámi zvolené květiny už nebudou k dispozici nebo bude chybět jakýkoliv volný termín pro doručení.


9) Posviťte si na dopravce

Při výběru společnosti se dívejte i na hodnocení kurýra. Má k těmto účelům uzpůsobené auto? Nabízí pro doručení květin časové okno, které vám vyhovuje? Nebo je garantován pouze den doručení a může k němu dojít kdykoliv? To vše je třeba zohlednit, aby se překvapení skutečně povedlo.


10) Nebojte se reklamace

Neodpovídala květina vašemu očekávání nebo do druhého dne zvadla? Pak se nebojte vše zdokumentovat a podat u obchodníka reklamaci. Cena těchto služeb není malá a prodejci se většinou snaží vyjít zákazníkům vstříc. Je však lepší reagovat ihned, aby se situace dala napravit.

Často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky zákazníků:

Ano, právě moment překvapení, kdy obdarovanému dorazí zásilka, kterou nečekal, je jedním z hlavních důvodů, proč je tato služba čím dál oblíbenější. Potěšit svého blízkého tak můžete třeba i v práci nebo v restauraci.

Většina lidí volí možnost zaslání květin přímo svému blízkému, kterého chce květinou potěšit. Díky přiloženému vzkazu pak snadno zjistí, od koho pugét pochází. Pokud se však bojíte, že obdarovaný nemusí být v čase doručení na daném místě, můžete si nechat květiny zaslat nejprve sobě.

Květiny předává obdarovanému kurýr, a to ve vámi zvolený den, někdy i čas (to však nemusí nabízet každá společnost) a samozřejmě na vámi uvedeném místě. Většinou danou osobu předem telefonicky kontaktuje s tím, že jí bude doručovat zásilku. O co se však jedná vzhledem k zachování tajemství nezmiňuje.

Existuje riziko, že i když vyberete termín doručení, kdy by měl být obdarovaný na určitém místě, může se něco změnit. V tom případě je dobré se s dopravcem předem domluvit na tom, že může kytici nechat u sousedů či u kolegů v práci, případně si sjednat opakované doručení. Za to si však v některých případech připlatíte.

Celková cena závisí na velikosti zvolené kytici a druhu a množství použitých květin. Obecně se však dá říct, že se suma pohybuje nejméně okolo 1000 Kč. Pokud chcete zapůsobit ještě více, vyžadujete expresní dodání nebo chcete přidat další doplňky, může se ale vyšplhat i výrazně výše.

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář

4.9/5 - (14 votes)