Nejlepší rozvoz květin v Plzni 2024 - recenze


Výběr redakce

Pestrý výběr čerstvých květin, rychlé dodání


Oblíbená volba

Zasílání nejen po České republice, ale také do zahraničí


Originální přístup

Kytice z květin, sladkostí, nebo třeba z uzenin


Další na zvážení

Každá kytice je originál, objednávky nad 1500 Kč mají dopravu zdarma

Rozvoz Kvetin V Plzni

Udělat radost květinou nebo dárkem můžete i pomocí online nebo telefonické objednávky. Nemusíte se tak plahočit po městě a hledat vhodné květinářství. Navíc se bude jednat o ještě větší překvapení, když kytici doručí kurýr. Líbí se vám tato možnost pro oslavu výročí, narozenin, svátků, nebo třeba pro obdarování kolegy či kolegyně v práci? Podívejte se, jaké jsou možnosti v Plzni.

Pestrý výběr čerstvých květin, rychlé dodání

V Plzni a okolí je možné si vybrat i expresní doručení květin do 90 minut po objednání. Kromě toho je možno zvolit klasické doručení v časových oknech. Rozvoz květin je ve všední den při nákupu nad 1000 Kč zdarma. Kromě vámi vybraného zboží dostáváte také výživu pro květiny a přání zdarma.

Vybírat můžete z celé řady připravených kytic. Chcete někomu udělat radost a darovat originální dárek? Nechte si připravit květinové boxy, nebo se spolehněte na výběr floristů. Firma nabízí také květinové dárkové sety, nebo dárkové koše a vína. Samozřejmostí je také možnost uvázat smuteční kytice a věnce.

U Květinyexpres.cz si můžete vybrat jak luxusní kytice a květiny, tak i levnější varianty. Květiny třeba vyberete i dle příležitosti a svátků. Ohledně platebních metod si můžete vybrat kromě klasické platby kartou i službu Pay Pal, bankovní převod nebo platbu kurýrovi při převzetí.  

Služba realizuje rozvoz také v okolí Plzně – kytici tak doveze také do Červeného Hrádku, Kozolup, Nýřan, Starého Plzence, nebo třeba do Radčic.

VÝHODY

NEVÝHODY

Zasílání nejen po České republice, ale také do zahraničí

Přejete si vybrat kytici sami, podle druhu, příležitosti, nebo podle barvy? Všechny tyto možnosti nabízí Fleuropop.cz. Kromě klasické dovážky květin po celé České republice si tuto službu můžete objednat také pro rozvoz květin do 150 zemí světa.

Fleurop.cz vám pomůže vybrat vhodnou kytici k narozeninám, svátku, výročí, k promoci, nebo kytku, se kterou si budete přát někomu poděkovat. Zvolit si můžete i další možnosti pro svou ideální kytici: například v bestsellerech, nebo v sekci slavnostních kytic. Služba váže také kytice smuteční a kytky na pohřeb.

Doručení kytek je zpoplatněno a probíhá nejen v pracovní dny, ale také o víkendech. V pracovních dnech se doručují kytice v časovém rozmezí od 8 ráno do 20 hodin, v sobotu od 9 do 14 hodin. Jestliže si přejete, aby byla vaše objednávka doručena ještě týž den, je nutno kytici objednat do 15 hodin.

VÝHODY

NEVÝHODY

Kytice z květin, sladkostí, nebo třeba z uzenin

Přejete si nejen květinu, ale také další možnost, jak někoho potěšit? Přes Frutiko.cz si můžete objednat třeba ovocné kytice, dorty nebo dortové kytice. Slané kytice a dárky pro muže rozšiřují výběr.

V rámci květin je nabídka růží, krabicí květin, nebo pugétů. Objednat si můžete také narozeninové nebo dětské dorty, dárkové koše, nebo další speciální dárky podle příležitosti. Firma vám pomůže najít vhodný dárek pro narozeniny, svátek, výročí, svatbu, nebo třeba pro letní oslavu. Dárky nabízejí ve speciálním výběru pro děti, ženy i muže.

Když si svůj dárek nebo kytici vyberete do 15 hodin ve všední dny, přivezou vám je již následující den.

Můžete si zvolit, zda budete platit pomocí bankovního převodu, dobírky, platební karty, Pay Pal, nebo budete platit hotově na provozovně.

VÝHODY

NEVÝHODY

Každá kytice je originál, objednávky nad 1500 Kč mají dopravu zdarma

Tato služba nabízí rozvoz květin a dárků po Plzni a okolí. Sami si přitom můžete vybrat místo a čas dovozu. Pokud si kytici objednáte do 12:00, bude doručena ještě týž den.

Vybrat si můžete z kytic dle velikosti, kde si dále sami zvolíte cenu, které se vazba přizpůsobí. Nakonfigurovat si můžete nejen styl, ale i barvu. Objednat lze i flowerbox.

Ke květině můžete přidat i vzkaz a dárek.

Květinářství si zakládá na tom, že jejich kytice jsou originálem, nikdy se tak nestane, že by někdo dostal stejnou. Květiny nakupují u holandských a českých producentů, některé si i sami pěstují.

Nabízí se možnost si kytici vyzvednout osobně na adrese Přeštická 4 v pracovní dny od 10 do 18 hodin. Rozvoz služba nabízí pro Plzeň město, Plzeň jih, Plzeň sever a Rokycany. Pokud si budete přát kytici dovézt i do jiného místa, kontaktujte květinářství.

VÝHODY

NEVÝHODY

Přehled o původu květin i cestě kurýra

Rozvoz květin po celém území celé České republiky nabízí Florea.cz. Zaujmout vás mohou například krásně nafocené kytice v sekcích „LUXURY“, „kytice“, „růže“, „květinové krabičky“, které vám mohou usnadnit výběr. Pro ty, kdo si přejí více informací, nabízí firma na svých stránkách také články o květomluvě, o velikosti květů, nebo třeba o co je vyjádřeno počtem květin v kytici.

Pokud si květiny objednáte do 17 hodiny, bude doručena další den.

O čase doručení vás služba informuje pomocí SMS zprávy. Je možno také vyjednat změnu času doručení s kurýrem, nebo využít služby „doručení na minutu přesně“.

Průběh doručení můžete sledovat pomocí GPS, kde si zjistíte pozici kurýra. Při objednávce nad 1500 Kč je doručení zdarma, je možno zvolit také bezkontaktní doručení.

Platební způsoby zahrnují převod na účet, online platební tlačítko, platbu kartou, Pay Pal, v hotovosti při převzetí, nebo odloženou platbu Twisto.

VÝHODY

NEVÝHODY

Květiny z celého světa s dopravou po Plzni a okolí

Malá firma nabízí možnost rozvozu i osobního odběru. Kytici si bez příplatku můžete nechat dovézt na dané místo ve zvolenou hodinu. Rozvoz firma realizuje v Plzni a okolí, v poslední době byla přidána možnost rozvozu také pro Prahu a Karlovy Vary. Osobní odběr kytice je zdarma, na adrese Bezručova 13 v Plzni.

Doprava po Plzni je u objednávky nad 2500 Kč zdarma, stejnou výhodu mají i objednávky do blízkého okolí Plzně, tedy do Rokycan a míst vzdálených 15 kilometrů od Plzně.

V dopravě do 25 kilometrů od Plzně je doprava o něco dražší, i zde ale nabízejí dopravu zdarma u objednávek nad 3000 Kč.

Květiny pocházejí z celého světa, většinou se jedná o evropskou produkci.

Objednat si můžete růže, flowerboxy, ostatní květiny i kytice či doplňky ve formě čokolád nebo prosecca.

Květiny můžete zaplatit v hotovosti na dobírku, v hotovosti v provozovně, bezhotovostně převodem na účet, online platbou nebo platební kartou.

VÝHODY

NEVÝHODY

Při nákupu květin nad 1500 Kč je doprava zdarma. Sami si vybíráte místo a čas doručení. Ke kytici můžete přidat také vzkaz.

Objednávku je potřeba učinit alespoň jeden den předem, nebo se řídit informacemi uvedenými u vybrané květiny. Pokud si přejete doručit kytici v ten samý den, je potřeba ji objednat do 9 hodin.

Služba nabízí několik sekcí v katalogu výrobků. Jedná se například o „Kytice“, „Růže“, „Kytice v krabici“, „Květinová srdce“, „Květinové koše“ nebo „Květinové obálky a hrnečky“. K tomu je také možné si zakoupit dárky a přání.

Květinářství objednává denně květiny z Holandska, aktuálně sledují nové trendy a vážou nápadité a moderní kytice.

Platbu můžete provést pomocí převodu na účet nebo při osobním odběru hotově či platební kartou. Pracovní doba provozovny je kdykoliv, na základě telefonní domluvy.

Doručení po Plzni je u objednávek do 1500 Kč za nižší cenu, než mimo Plzeň. Kytice se rozvážejí také do okolí Plzně – například do Rokycan, Starého Plzence, Kozolup, Třemošné, Vejprnic, nebo do Čížic.

VÝHODY

NEVÝHODY

Doručení ve vámi zvolený čas, ale také expresně

Tato firma doručuje květiny po celé republice, také na Slovensko.

Doručení je provedeno již ve stejný den, kdy si kytici objednáte. Je možné si také zvolit přesný čas a datum, kdy se bude kytice doručovat. Možné je i expresní dodání do 90 minut.

U Flora-online si vyberte kytice, květinové koše, nebo dárky ke kyticím. Vytvořit si můžete i vlastní kytici přesně podle vašich představ. Nebo si můžete vybrat kytici podle příležitosti. Je libo maxi kytice růží, kytice k výročí, nebo třeba výběr v sekci „Promiň“? Tyto sekce pomohou zákazníkovi usnadnit výběr.

Kytici můžete zaplatit platbou kartou online, převodem na účet, fakturou, nebo pomocí Pay Pal.

VÝHODY

NEVÝHODY

Expresní dodání do 120 minut od objednání, rozvoz po Plzni a okolí až do večera

Překvapit blízkou osobu kyticí můžete i pomocí této služby. Na jejich stránkách si můžete vybrat ze 100 připravených kytic až ve 4 variantách. Přidat můžete také dárek. Platit pak můžete pomocí karty nebo převodu.

Po Plzni a okolí doručují květiny ještě v den objednání, a to expresně do 120 minut od objednání. Objednávky na týž den je možné uskutečnit do 17 hodin. 

Doručuje se v čase od 8 do 20 hodin, 7 dnů v týdnu. Zakázky na víkend akceptují nejpozději do 15 hodin předchozího pracovního dne. Doručení je zpoplatněno. Doručuje se také po celé České republice.

Květinářství dováží každý den čerstvé květiny. O spolehlivosti je možno se přesvědčit ve více než 700 recenzích zákazníků. K objednávce přidávají kartičku s přáním zdarma.

Výběr se nabízí dle ceny, příležitosti, nebo podle druhu. Sestavit kytici si můžete i sami.

VÝHODY

NEVÝHODY

U větší objednávky doprava zdarma + dárek v podobě vína nebo bonboniéry

Dopravné se u této služby liší. Když si objednáte kytici v hodnotě 2 až 3 tisíce korun, v pracovní dny za doručení neplatíte nic. Jestliže bude vaše objednávka nad 3 tisíce korun, dostanete k dopravě zdarma i dárek v podobě vína nebo bonboniéry. U menších objednávek se za doručování platí, o víkendech pak o něco více. Domluvit se můžete na individuálním čase doručení. 

A jak si kytku vybrat? Můžete si sestavit kytku vlastní, nebo si ji rovnou vybrat podle druhu, barvy, nebo také podle ceny. Samozřejmostí jsou i dárkové předměty nebo květinové aranžmá. A kdy květiny doručují? Naprosto každý den od 8 do 20 hodin. Doručuje se po celé České republice, ale i na Slovensko. 

U platebních metod si můžete zvolit online platbu pomocí platební karty, platbu bankovním převodem, platbu na fakturu, nebo pomocí bankovního převodu.

 

VÝHODY

NEVÝHODY

Rozvoz květin Plzeň

V Plzni se nabízí celá řada možností, jak udělat někomu radost kyticí nebo dárkem. Květiny si můžete vyzvednout v květinářství, nebo je nechat ve vámi zvolený den a čas poslat osobě, které udělá kytice radost. Kromě kytic si můžete nechat nachystat také flowerboxy, dárkové koše, ovocné kytice, kytice s uzeninami, květinová srdce, květinové koše a dárkové předměty podle vašeho výběru.

Dopravu zdarma nabízí většina květinářství při objednávce nad 1500 Kč. Přejete si expresní dodání? Některé služby vám toto zadání splní a vaše kytice tak udělá radost obdarované osobě již od 90 minut od objednávky.

DESET rad, na co si dát u rozvozu květin pozor

Sepsali jsme pro vás 10 tipů, jak vybrat dobrý rozvoz květin, abyste se při nákupu nespálili. Na co si tedy dávat pozor?

1) Prozkoumejte recenze

Jak je vidět, společností zabývajících se rozvozem květin je spousta. Jedním z nejlepších způsobů, jak si mezi nimi vybrat tu nejlépe vyhovující vašim požadavkům, je čtení recenzí. Právě zkušenosti ostatních nakupujících vám pomohou zvolit firmu, která například nabízí možnost uvázání kytice přesně podle vašeho přání, doplnění o čokoládu či lahev dobrého sektu a podobně.


2) Čerstvost květin

To, že budou květiny čerstvé a krásné sice očekáváme automaticky, ale některé společnosti jsou v tomto ohledu o něco transparentnější než jiné. Pokud vám právě na tomto aspektu záleží nejvíce, podívejte se, jaké informace o nákupu a dovozu květin prodejce poskytuje, jak často květiny dováží a jakou výdrž garantuje.


3) Možnost vlastní vazby

Spousta lidí možná ocení nabízené varianty vazby, ale někteří z nás mohou mít specifické požadavky a chtějí si kytici uvázat podle svého. To některé společnosti umožňují a někde máte dokonce k dispozici i odborníky, kteří vám s tímto úkolem pomohou a upozorní vás, pokud by některá kombinace nebyla z různých důvodů vhodná.


4) Je možné doručení opravdu kamkoliv?

Většina dovozců květin na svých stránkách uvádí, že dováží do celé ČR (případně i na území Slovenska), ale někdy to nemusí být stoprocentně pravda a může se stát, že zrovna vámi zvolené místo, zvláště, pokud se jedná o malou vesnici, může být výjimkou. V těchto případech si raději možnosti dodání ověřte.


5) Nezapomeňte na vzkaz

Vzkazy ke květinám většinou dovozci přidávají zdarma a to ve vámi zvoleném znění. Nezapomeňte tedy tuto položku při objednávání vyplnit a přidat své jméno. Možností je ale samozřejmě i anonymní doručení.


6) Bezproblémové převzetí

Při zasílání květin nám jde často o moment překvapení, kdy obdarovaný vůbec nečeká, že mu dárek dorazí. Je však třeba zajistit, aby byl tento člověk ve správný čas na správném místě. Opakované doručení navíc často stojí další peníze a proto si raději vše dobře ověřte. Další variantou je případně předání kytice kolegům v práci nebo třeba sousedům, je však třeba se s dovozcem na všem domluvit.


7) Správné datum

V případě narozenin a výročí si dejte dobrý pozor na to, abyste zvolili skutečně správné datum, změny na poslední chvíli už často nejsou možné.


8) Objednávejte v předstihu

Zvlášť, pokud si vybíráte exponované dny, jako je třeba Valentýn, vytvořte svou objednávku s dostatečným předstihem. Při objednávání na poslední chvíli se může stát, že vámi zvolené květiny už nebudou k dispozici nebo bude chybět jakýkoliv volný termín pro doručení.


9) Posviťte si na dopravce

Při výběru společnosti se dívejte i na hodnocení kurýra. Má k těmto účelům uzpůsobené auto? Nabízí pro doručení květin časové okno, které vám vyhovuje? Nebo je garantován pouze den doručení a může k němu dojít kdykoliv? To vše je třeba zohlednit, aby se překvapení skutečně povedlo.


10) Nebojte se reklamace

Neodpovídala květina vašemu očekávání nebo do druhého dne zvadla? Pak se nebojte vše zdokumentovat a podat u obchodníka reklamaci. Cena těchto služeb není malá a prodejci se většinou snaží vyjít zákazníkům vstříc. Je však lepší reagovat ihned, aby se situace dala napravit.

Často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky zákazníků:

Ano, právě moment překvapení, kdy obdarovanému dorazí zásilka, kterou nečekal, je jedním z hlavních důvodů, proč je tato služba čím dál oblíbenější. Potěšit svého blízkého tak můžete třeba i v práci nebo v restauraci.

Většina lidí volí možnost zaslání květin přímo svému blízkému, kterého chce květinou potěšit. Díky přiloženému vzkazu pak snadno zjistí, od koho pugét pochází. Pokud se však bojíte, že obdarovaný nemusí být v čase doručení na daném místě, můžete si nechat květiny zaslat nejprve sobě.

Květiny předává obdarovanému kurýr, a to ve vámi zvolený den, někdy i čas (to však nemusí nabízet každá společnost) a samozřejmě na vámi uvedeném místě. Většinou danou osobu předem telefonicky kontaktuje s tím, že jí bude doručovat zásilku. O co se však jedná vzhledem k zachování tajemství nezmiňuje.

Existuje riziko, že i když vyberete termín doručení, kdy by měl být obdarovaný na určitém místě, může se něco změnit. V tom případě je dobré se s dopravcem předem domluvit na tom, že může kytici nechat u sousedů či u kolegů v práci, případně si sjednat opakované doručení. Za to si však v některých případech připlatíte.

Celková cena závisí na velikosti zvolené kytici a druhu a množství použitých květin. Obecně se však dá říct, že se suma pohybuje nejméně okolo 1000 Kč. Pokud chcete zapůsobit ještě více, vyžadujete expresní dodání nebo chcete přidat další doplňky, může se ale vyšplhat i výrazně výše.

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář

4.9/5 - (14 votes)