Nejlepší rozvoz květin v Praze 2024 - recenze


Výběr redakce

Pestrý výběr čerstvých květin, rychlé dodání


Oblíbená volba

Zasílání nejen po České republice, ale také do zahraničí


Originální přístup

Kytice z květin, sladkostí, nebo třeba z uzenin


Další na zvážení

Rodinné květinářství nabízí kytice i dárkový sortiment

Rozvoz Kvetin V Praze

Přejete si udělat radost blízkému člověku a zasloužit se o to, aby měl krásný den? Nebo se chystáte pro krásné gesto v rámci oslavy narozenin, výročí nebo jiné významné události? Online rozvoz květin je výhodný v tom, že obdarovaná osoba nebude mít o vašich úmyslech žádné tušení – o to větší radost pak z květin bude mít. 

Pestrý výběr čerstvých květin, rychlé dodání

V Praze si tuto službu rozhodně vychutnáte. Vybrat si totiž můžete i expresní doručení květin od 90 do 120 minut po objednání. Kromě toho je možno zvolit klasické doručení v časových oknech. Rozvoz květin je ve všední den při nákupu nad 1000 Kč zdarma. Kromě vámi vybraného zboží dostáváte také výživu pro květiny a přání zdarma. Kytici firma doručí již v den objednávky, a to pokud ji objednáte do 17:30 hod.

Vybírat můžete z celé řady připravených kytic. Chcete někomu udělat radost a darovat originální dárek? Nechte si připravit květinové boxy, nebo se spolehněte na výběr floristů. Firma nabízí také květinové dárkové sety, nebo dárkové koše a vína. Samozřejmostí je také možnost uvázat smuteční kytice a věnce.

U Květinyexpres.cz si můžete vybrat jak luxusní kytice a květiny, tak i levnější varianty. Květiny třeba vyberete i dle příležitosti a svátků. Ohledně platebních metod si můžete vybrat kromě klasické platby kartou i službu Pay Pal, bankovní převod nebo platbu kurýrovi při převzetí.

Potřebujete květinu doručit za hranice města? Doručuje se také v okolí měst 20 km, a to v uvedených časových oknech.

VÝHODY

NEVÝHODY

Zasílání nejen po České republice, ale také do zahraničí

Přejete si vybrat kytici sami, podle druhu, příležitosti, nebo podle barvy? Všechny tyto možnosti nabízí Fleuropop.cz. Kromě klasické dovážky květin po celé České republice si tuto službu můžete objednat také pro rozvoz květin do 150 zemí světa.

Fleurop.cz vám pomůže vybrat vhodnou kytici k narozeninám, svátku, výročí, k promoci, nebo kytku, se kterou si budete přát někomu poděkovat. Můžete volit i z dalších možností a najít svou ideální kytici například v bestsellerech, nebo v sekci slavnostních kytic. Služba váže také kytice smuteční a kytky na pohřeb.

Doručení kytek je zpoplatněno a probíhá nejen v pracovní dny, ale také o víkendech. V pracovních dnech se doručují kytice v časovém rozmezí od 8 ráno do 20 hodin. V Praze se doručuje o víkendu v časech 9 až 20.

Jestliže si přejete, aby byla vaše objednávka doručena ještě týž den, je nutno kytici objednat do 15 hodin.

Můžete si vybrat z platby kartou, bankovního převodu, Go Pay nebo Pay Pal.

VÝHODY

NEVÝHODY

Kytice z květin, sladkostí, nebo třeba z uzenin

Přejete si nejen květinu, ale také další možnost, jak někoho potěšit? Přes Frutiko.cz si můžete objednat třeba ovocné kytice, dorty nebo dortové kytice. Slané kytice a dárky pro muže rozšiřují výběr. 

V rámci květin je nabídka růží, krabicí květin, nebo pugétů. Objednat si můžete také narozeninové nebo dětské dorty, dárkové koše, nebo další speciální dárky podle příležitosti. Firma vám pomůže najít vhodný dárek pro narozeniny, svátek, výročí, svatbu, nebo třeba pro letní oslavu. Dárky nabízejí ve speciálním výběru pro děti, ženy i muže. 

V Praze a Středočeském kraji si můžete vybrat osobní odběr ve výrobně, který je zdarma. Následuje několik možností doručení, jako je ekonomická zásilka ve všední dny, kdy se doručuje od 9 do 17 hodin, nebo ve vámi zvolený čas od 7 do 19 hodin. O víkendech pak od 9 do 17 hodin. 

Když si svůj dárek vyberete do 15 hodin ve všední dny, o víkendu do 12, tak vám jej přivezou ještě týž den. 

Můžete si zvolit, zda budete platit pomocí bankovního převodu, dobírky, platební karty, Pay Pal, nebo budete platit hotově na provozovně. 

VÝHODY

NEVÝHODY

Rodinné květinářství nabízí kytice i dárkový sortiment

Rodinné květinářství se specializuje na rozvoz květin i dárkového sortimentu. Kytice si vyberte třeba podle příležitosti a získejte tak vhodný dárek třeba k výročí, promocím, nebo k narozeninám. Kromě svatebních kytic vám rádi nachystají i klobásovou a ovocnou kytici, nebo třeba ikebanu živou dekoraci. Oblíbené flower boxy v nabídce samozřejmě také nechybí.

Nabídka kyticemi rozhodně nekončí. Zvolit si můžete třeba netradiční dárky v podobě čokoládového dortu, nebo třeba kytice z lízátek. Květiny Maják vám pomohou najít také vhodný dárek v podobě keramiky, esenciálních olejů, nebo třeba vína. Přejete si vhodné sezónní dekorace? I ty vám velmi ochotně připraví.

A jak je to s podmínkami rozvozu? Ve všední dny rozvoz standardně funguje od 9 do 18 hodin, mimo tuto pracovní dobu ještě dále po domluvě. Pro registrované zákazníky je možný rozvoz i v přilehlém okolí Prahy. O víkendu probíhá rozvoz po domluvě.

VÝHODY

NEVÝHODY

Doručení nad 1500 Kč zdarma, možnost nočního doručení

V Praze se doručení kytice nad 1500 Kč neplatí. U této firmy si vybíráte kytky podle příležitosti nebo podle druhu. Zvolit si můžete třeba i dárečky v podobě plyšáků, čokolád, dárkových mýdel nebo parfémů. Ochotně vám nachystají i věnce nebo sezónní dekorace.

Rozvoz po Praze se provádí po celý týden, včetně víkendu. Pokud si přejete doručit kytici týž den, je nutno se domluvit v rámci otevírací doby květinářství, a to ve všední dny od 9 do 19 hodin, v sobotu pak od 9 do 17 hodin, v neděli od 10 do 15 hodin. Přejete si doručit kytici i do okolí Prahy? I tuto možnost tato firma nabízí. Specialitou je pak noční doručování, kdy si s kurýrem přímo domluvíte místo a čas, kde si přejete kytici doručit. Tímto způsobem si můžete zajistit opravdu originální romantické překvapení.

VÝHODY

NEVÝHODY

Přehled o původu květin i cestě kurýra

Rozvoz květin nejen po Praze, ale také po celém území České republiky nabízí Florea.cz. Zaujmout vás mohou například krásně nafocené kytice v sekcích „LUXURY“, „kytice“, „růže“, „květinové krabičky“, které vám mohou usnadnit výběr. Pro ty, kdo si přejí více informací, nabízí firma na svých stránkách také články o květomluvě, o velikosti květů, nebo třeba o co je vyjádřeno počtem květin v kytici.

Pokud si květiny objednáte do 17 hodiny, bude doručena další den. O čase doručení vás služba informuje pomocí SMS zprávy. Je možno také vyjednat změnu času doručení s kurýrem, nebo využít služby „doručení na minutu přesně“. Průběh doručení můžete sledovat pomocí GPS, kde si zjistíte pozici kurýra. Při objednávce nad 1500 Kč je doručení zdarma, je možno zvolit také bezkontaktní doručení.

Platební způsoby zahrnují převod na účet, online platební tlačítko, platbu kartou, Pay Pal, v hotovosti při převzetí, nebo odloženou platbu Twisto.

VÝHODY

NEVÝHODY

Expresní dodání po Praze do jedné hodiny

Kytice-expres doručují po celé naší zemi, samozřejmostí je pak expresní doručení po Praze do 60 minut. S výběrem kytice si můžete nechat poradit a vybrat si v jedné z mnoha kategorií, kde dojdete k nejlepšímu řešení podle příležitosti, druhu nebo barvy květin. Kromě klasických kytic se také doručují smuteční věnce a květiny. Jestliže si přejete něco navíc, nabízí se také dárkové sety nebo dárky ke kyticím.

Rozvoz květin nabízí služba po celém Česku. V rámci Prahy si pak můžete zvolit také expresní dodání, kdy bude kytice doručena již 60 minut od objednání. Objednávat můžete telefonicky, e-mailem nebo na e-shopu. Doručuje se každý den v týdnu. Po Praze je v případě klasického doručení cena dopravy o něco nižší, než když si zvolíte expresní dodání do 1 hodiny.

VÝHODY

NEVÝHODY

Doprava zdarma nad 1000 Kč, doručení do 60 minut

Chystáte se udělat někomu radost? Flora-květiny nabízejí doručení do 60 minut, dopravu nad 1000 Kč zdarma, nebo možnost přesného času doručení. V kytici obdarovaná osoba může nalézt vzkaz, bude se tak jednat o dokonalé překvapení, kdy nemusíte nikde stát fronty nebo cestovat do květinářství.

V tomto květinářství si vybíráte v užitečných oddílech. Buď si volíte ze všech kytic, nebo si rovnou dáte ty, které jsou TOP a prodávají se nejvíce. Můžete si také sestavit svou vlastní kytici, nebo si vybrat květinový koš či dárkové sety a dárky ke kyticím. Následuje také obří možnost výběru podle příležitosti, kde se skutečně najdete, včetně kytek pro muže, sportovce, sekce „Gratuluji“, „Děkuji“, nebo třeba „Luční“.

O dobrém jménu služby svědčí dlouhý seznam pozitivních reakcí zákazníků. V přehledném seznamu si najdete, do jakých částí Prahy a jejího okolí se doručuje.

VÝHODY

NEVÝHODY

U větší objednávky doprava zdarma + dárek v podobě vína nebo bonboniéry

Dopravné se u této služby liší. Když si objednáte kytici v hodnotě 2 až 3 tisíce korun, v pracovní dny za doručení neplatíte nic. Jestliže bude vaše objednávka nad 3 tisíce korun, dostanete k dopravě zdarma i dárek v podobě vína nebo bonboniéry. U menších objednávek se za doručování platí, o víkendech pak o něco více. Domluvit se můžete na individuálním čase doručení.

A jak si kytku vybrat? Můžete si sestavit kytku vlastní, nebo si ji rovnou vybrat podle druhu, barvy, nebo také podle ceny. Samozřejmostí jsou i dárkové předměty nebo květinové aranžmá. A kdy květiny doručují? Naprosto každý den od 8 do 20 hodin. Doručuje se po celé České republice, ale i na Slovensko.

VÝHODY

NEVÝHODY

Vyberte si, nebo si sestavte svou kytici. Doručení po Praze do 60 minut

Tato firma doručuje květiny po celé republice, také na Slovensko. V rámci Prahy je možno si objednat také expresní doručení do hodiny od objednání, a to po celý týden, včetně víkendu.

U Flora-online si vyberte kytice, květinové koše, nebo dárky ke kyticím. Vytvořit si můžete i vlastní kytici přesně podle vašich představ. Nebo si zvolte kytici podle příležitosti. Je libo maxi kytice růží, kytice k výročí, nebo třeba výběr v sekci „Promiň“? Tyto sekce usnadňují výběr.

VÝHODY

NEVÝHODY

Rozvoz květin Praha

V Praze máte největší výběr z možností doručení květin. U některých květinářství je možnost dopravy kytice zcela zdarma, a to i o víkendu. Většinou je vázána objednávkou nad určitou cenovou hladinu, 1000 nebo 1500 korun. Některá květinářství dokonce nabízejí možnost nočního rozvozu květin.

Rozvoz květin Praha vám nabízí širokou škálu doručovaného zboží. Můžete tak své blízké potěšit nejen kyticí z květin, ale také třeba ovocnou kyticí, dorty, dárkovými předměty nebo kyticí z uzenin.

Co se týče rychlosti doručení, i zde Praha vyniká. Kytici si tak objednáte a bude doručena v případě expresního rozvozu již do hodiny po objednání. Mnohá květinářství doručují kromě Prahy také do blízkého okolí ve Středočeském kraji, jiná po celé republice, některá pak také i v zahraničí.

DESET rad, na co si dát u rozvozu květin pozor

Sepsali jsme pro vás 10 tipů, jak vybrat dobrý rozvoz květin, abyste se při nákupu nespálili. Na co si tedy dávat pozor?

1) Prozkoumejte recenze

Jak je vidět, společností zabývajících se rozvozem květin je spousta. Jedním z nejlepších způsobů, jak si mezi nimi vybrat tu nejlépe vyhovující vašim požadavkům, je čtení recenzí. Právě zkušenosti ostatních nakupujících vám pomohou zvolit firmu, která například nabízí možnost uvázání kytice přesně podle vašeho přání, doplnění o čokoládu či lahev dobrého sektu a podobně.


2) Čerstvost květin

To, že budou květiny čerstvé a krásné sice očekáváme automaticky, ale některé společnosti jsou v tomto ohledu o něco transparentnější než jiné. Pokud vám právě na tomto aspektu záleží nejvíce, podívejte se, jaké informace o nákupu a dovozu květin prodejce poskytuje, jak často květiny dováží a jakou výdrž garantuje.


3) Možnost vlastní vazby

Spousta lidí možná ocení nabízené varianty vazby, ale někteří z nás mohou mít specifické požadavky a chtějí si kytici uvázat podle svého. To některé společnosti umožňují a někde máte dokonce k dispozici i odborníky, kteří vám s tímto úkolem pomohou a upozorní vás, pokud by některá kombinace nebyla z různých důvodů vhodná.


4) Je možné doručení opravdu kamkoliv?

Většina dovozců květin na svých stránkách uvádí, že dováží do celé ČR (případně i na území Slovenska), ale někdy to nemusí být stoprocentně pravda a může se stát, že zrovna vámi zvolené místo, zvláště, pokud se jedná o malou vesnici, může být výjimkou. V těchto případech si raději možnosti dodání ověřte.


5) Nezapomeňte na vzkaz

Vzkazy ke květinám většinou dovozci přidávají zdarma a to ve vámi zvoleném znění. Nezapomeňte tedy tuto položku při objednávání vyplnit a přidat své jméno. Možností je ale samozřejmě i anonymní doručení.


6) Bezproblémové převzetí

Při zasílání květin nám jde často o moment překvapení, kdy obdarovaný vůbec nečeká, že mu dárek dorazí. Je však třeba zajistit, aby byl tento člověk ve správný čas na správném místě. Opakované doručení navíc často stojí další peníze a proto si raději vše dobře ověřte. Další variantou je případně předání kytice kolegům v práci nebo třeba sousedům, je však třeba se s dovozcem na všem domluvit.


7) Správné datum

V případě narozenin a výročí si dejte dobrý pozor na to, abyste zvolili skutečně správné datum, změny na poslední chvíli už často nejsou možné.


8) Objednávejte v předstihu

Zvlášť, pokud si vybíráte exponované dny, jako je třeba Valentýn, vytvořte svou objednávku s dostatečným předstihem. Při objednávání na poslední chvíli se může stát, že vámi zvolené květiny už nebudou k dispozici nebo bude chybět jakýkoliv volný termín pro doručení.


9) Posviťte si na dopravce

Při výběru společnosti se dívejte i na hodnocení kurýra. Má k těmto účelům uzpůsobené auto? Nabízí pro doručení květin časové okno, které vám vyhovuje? Nebo je garantován pouze den doručení a může k němu dojít kdykoliv? To vše je třeba zohlednit, aby se překvapení skutečně povedlo.


10) Nebojte se reklamace

Neodpovídala květina vašemu očekávání nebo do druhého dne zvadla? Pak se nebojte vše zdokumentovat a podat u obchodníka reklamaci. Cena těchto služeb není malá a prodejci se většinou snaží vyjít zákazníkům vstříc. Je však lepší reagovat ihned, aby se situace dala napravit.

Často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky zákazníků:

Ano, právě moment překvapení, kdy obdarovanému dorazí zásilka, kterou nečekal, je jedním z hlavních důvodů, proč je tato služba čím dál oblíbenější. Potěšit svého blízkého tak můžete třeba i v práci nebo v restauraci.

Většina lidí volí možnost zaslání květin přímo svému blízkému, kterého chce květinou potěšit. Díky přiloženému vzkazu pak snadno zjistí, od koho pugét pochází. Pokud se však bojíte, že obdarovaný nemusí být v čase doručení na daném místě, můžete si nechat květiny zaslat nejprve sobě.

Květiny předává obdarovanému kurýr, a to ve vámi zvolený den, někdy i čas (to však nemusí nabízet každá společnost) a samozřejmě na vámi uvedeném místě. Většinou danou osobu předem telefonicky kontaktuje s tím, že jí bude doručovat zásilku. O co se však jedná vzhledem k zachování tajemství nezmiňuje.

Existuje riziko, že i když vyberete termín doručení, kdy by měl být obdarovaný na určitém místě, může se něco změnit. V tom případě je dobré se s dopravcem předem domluvit na tom, že může kytici nechat u sousedů či u kolegů v práci, případně si sjednat opakované doručení. Za to si však v některých případech připlatíte.

Celková cena závisí na velikosti zvolené kytici a druhu a množství použitých květin. Obecně se však dá říct, že se suma pohybuje nejméně okolo 1000 Kč. Pokud chcete zapůsobit ještě více, vyžadujete expresní dodání nebo chcete přidat další doplňky, může se ale vyšplhat i výrazně výše.

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář

4.9/5 - (14 votes)