Nejlepší rozvoz květin v Olomouci 2024 - recenze


Výběr redakce

Pestrý výběr čerstvých květin, expresní dodání


Oblíbená volba

Zasílání nejen po České republice, ale také do zahraničí


Originální přístup

Kytice z květin, sladkostí, nebo třeba z uzenin


Další na zvážení

Květiny s doručením nebo vyzvednutím

Rozvoz Kvetin V Olomouci

Chystáte se někoho potěšit květinou? Aby bylo překvapení ještě příjemnější, můžete využít službu rozvozu květin. Nemusíte tak nic zařizovat osobně. Kurýr se v daný den ocitne přesně tam, kde si jej přejete. A kolega či kolegyně z práce, blízká osoba, nebo prostě někdo, komu chcete udělat radost, tak bude skutečně příjemně překvapen. Jaké jsou možnosti rozvozu květin v Olomouci? 

Pestrý výběr čerstvých květin, rychlé dodání

V Olomouci a okolí je možné si vybrat i expresní doručení květin do 90 minut po objednání. Kromě toho je možno zvolit klasické doručení v časových oknech. Rozvoz květin je ve všední den při nákupu nad 1000 Kč zdarma. Kromě vámi vybraného zboží dostáváte také výživu pro květiny a přání zdarma.

Vybírat můžete z celé řady připravených kytic. Chcete někomu udělat radost a darovat originální dárek? Nechejte si připravit třeba květinové boxy, nebo se spolehněte na výběr floristů. Firma nabízí také květinové dárkové sety, nebo dárkové koše a vína. Samozřejmostí je také možnost uvázat smuteční kytice a věnce.

U Květinyexpres.cz si můžete vybrat jak luxusní kytice a květiny, tak i levnější varianty. Květiny třeba vyberete i dle příležitosti a svátků. Ohledně platebních metod si můžete vybrat kromě klasické platby kartou i službu Pay Pal, bankovní převod nebo platbu kurýrovi při převzetí.  

Služba realizuje rozvoz také v okolí Olomouce: kytice tak doručují například do Prostějova, Hněvotína, Litovle, Šternberka, Velké Bystřice, Bukovan nebo Velkého Týnce. Na další možnosti rozvozu se můžete individuálně domluvit.

VÝHODY

NEVÝHODY

Zasílání nejen po České republice, ale také do zahraničí

Přejete si vybrat kytici sami, podle druhu, příležitosti, nebo podle barvy? Všechny tyto možnosti nabízí Fleuropop.cz. Kromě klasické dovážky květin po celé České republice si tuto službu můžete objednat také pro rozvoz květin do 150 zemí světa.

Fleurop.cz vám pomůže vybrat vhodnou kytici k narozeninám, svátku, výročí, k promoci, nebo kytku, se kterou si budete přát někomu poděkovat. Zvolit si můžete i další možnosti pro svou ideální kytici: například v bestsellerech, nebo v sekci slavnostních kytic. Služba váže také kytice smuteční a kytky na pohřeb.

Doručení kytek je zpoplatněno a probíhá nejen v pracovní dny, ale také o víkendech. V pracovních dnech se doručují kytice v časovém rozmezí od 8 ráno do 20 hodin, v sobotu od 9 do 14 hodin. Jestliže si přejete, aby byla vaše objednávka doručena ještě týž den, je nutno kytici objednat do 15 hodin.

VÝHODY

NEVÝHODY

Kytice z květin, sladkostí, nebo třeba z uzenin

Přejete si nejen květinu, ale také další možnost, jak někoho potěšit? Přes Frutiko.cz si můžete objednat třeba ovocné kytice, dorty nebo dortové kytice. Slané kytice a dárky pro muže také rozšiřují výběr sortimentu.

V rámci květin je nabídka růží, krabicí květin, nebo pugétů. Objednat si můžete také narozeninové nebo dětské dorty, dárkové koše, nebo další speciální dárky podle příležitosti. Firma vám pomůže najít vhodný dárek pro narozeniny, svátek, výročí, svatbu, nebo třeba pro letní oslavu. Dárky nabízejí ve speciálním výběru pro děti, ženy i muže.

Když si svůj dárek nebo kytici vyberete do 15 hodin ve všední dny, přivezou vám je již následující den.

Můžete si zvolit, zda budete platit pomocí bankovního převodu, dobírky, platební karty, Pay Pal, nebo budete platit hotově na provozovně.

VÝHODY

NEVÝHODY

Květiny s doručením nebo vyzvednutím

Originální kytice nabízí tato služba, kde se dá vybrat mezi možností vyzvednutí nebo doručení květin.

Květiny si můžete vybírat například ze sekce „Dle příležitosti“, „Dárkové kytice“, Dle období“, „Dle květin“, „Aranžmá“, nebo si svou kytici najít pomocí filtru ceny za kytici. Nalézt tak můžete vhodnou kytici k Valentýnu, k výročí, nebo si také můžete nechat připravit smuteční vazbu. Ke kyticím se pak nabízejí také dárky, a to v podobě bonboniéry nebo vína sektu.

Po Olomouci je rozvoz zpoplatněn částkou, která je nižší než rozvoz do 10 až 40 km od města, kde vždy cena rozvozu narůstá.

U jednotlivé kytice máte k dispozici informaci o tom, jak dlouhý čas bude potřeba pro její přípravu.

Platit můžete na pobočce, pomocí Pay Pal, nebo kartou online či pomocí Go Pay. 

VÝHODY

NEVÝHODY

Přehled o původu květin i cestě kurýra

Rozvoz květin po celém území celé České republiky nabízí Florea.cz. Zaujmout vás mohou například krásně nafocené kytice v sekcích „LUXURY“, „kytice“, „růže“, „květinové krabičky“, které vám mohou usnadnit výběr. Pro ty, kdo si přejí více informací, nabízí firma na svých stránkách také články o květomluvě, o velikosti květů, nebo třeba o co je vyjádřeno počtem květin v kytici.

Pokud si květiny objednáte do 17 hodiny, bude doručena další den.

O čase doručení vás služba informuje pomocí SMS zprávy. Je možno také vyjednat změnu času doručení s kurýrem, nebo využít služby „doručení na minutu přesně“.

Průběh doručení můžete sledovat pomocí GPS, kde si zjistíte pozici kurýra. Při objednávce nad 1500 Kč je doručení zdarma, je možno zvolit také bezkontaktní doručení.

Platební způsoby zahrnují převod na účet, online platební tlačítko, platbu kartou, Pay Pal, v hotovosti při převzetí, nebo odloženou platbu Twisto.

VÝHODY

NEVÝHODY

Doručení ve vámi zvolený čas i ve stejný den

Tato firma doručuje květiny po celé republice, také na Slovensko.

Doručení je provedeno již ve stejný den, kdy si kytici objednáte. Je možné si také zvolit přesný čas a datum, kdy se bude kytice doručovat. Možné je i expresní dodání do 90 minut.

U Flora-online si vyberte kytice, květinové koše, nebo dárky ke kyticím. Vytvořit si můžete i vlastní kytici přesně podle vašich představ. Nebo si můžete vybrat kytici podle příležitosti. Je libo maxi kytice růží, kytice k výročí, nebo třeba výběr v sekci „Promiň“? Tyto sekce pomohou zákazníkovi usnadnit výběr.

Kytici můžete zaplatit platbou kartou online, převodem na účet, fakturou, nebo pomocí Pay Pal.

VÝHODY

NEVÝHODY

Expresní dodání do 120 minut od objednání, rozvoz po Ostravě a okolí až do večera

Překvapit blízkou osobu kyticí můžete i pomocí této služby. Na jejich stránkách si můžete vybrat ze 100 připravených kytic až ve 4 variantách. Přidat můžete také dárek. Platit pak můžete pomocí karty nebo převodu.

Po Olomouci a okolí doručují květiny ještě v den objednání, a to expresně do 120 minut od objednání. Objednávky na týž den je možné uskutečnit do 17 hodin.

Doručuje se v čase od 8 do 20 hodin, 7 dnů v týdnu. Zakázky na víkend akceptují nejpozději do 15 hodin předchozího pracovního dne. Doručení je zpoplatněno. Doručuje se také po celé České republice.

Květinářství dováží každý den čerstvé květiny. O spolehlivosti je možno se přesvědčit ve více než 700 recenzích zákazníků. K objednávce přidávají kartičku s přáním zdarma.

Výběr se nabízí dle ceny, příležitosti, nebo podle druhu. Sestavit kytici si můžete i sami.

VÝHODY

NEVÝHODY

U větší objednávky doprava zdarma + dárek v podobě vína nebo bonboniéry

Dopravné se u této služby liší. Když si objednáte kytici v hodnotě 2 až 3 tisíce korun, v pracovní dny za doručení neplatíte nic. Jestliže bude vaše objednávka nad 3 tisíce korun, dostanete k dopravě zdarma i dárek v podobě vína nebo bonboniéry. U menších objednávek se za doručování platí, o víkendech pak o něco více. Domluvit se můžete na individuálním čase doručení.

A jak si kytku vybrat? Můžete si sestavit kytku vlastní, nebo si ji rovnou vybrat podle druhu, barvy, nebo také podle ceny. Samozřejmostí jsou i dárkové předměty nebo květinové aranžmá. A kdy květiny doručují? Naprosto každý den od 8 do 20 hodin. Doručuje se po celé České republice, ale i na Slovensko.

U platebních metod si můžete zvolit online platbu pomocí platební karty, platbu bankovním převodem, platbu na fakturu, nebo pomocí bankovního převodu.

VÝHODY

NEVÝHODY

Doručení do 90 minut po celém Česku a Slovensku, doprava nad 1000 Kč zdarma

Tato služba nabízí doručení ještě v den objednání kytice. Květiny se rozvážejí po celé České republice. Objednávku je možno učinit online nebo pomocí telefonního hovoru.

Služba nabízí výběr kytice podle široké palety možností. Je tak možné si vybrat mimo jiné z kategorie „Z lásky“, „Poděkování“, „Jen tak“, nebo třeba „Narozeniny“. Kytku můžete vybírat i podle barvy nebo druhu.

Vybrat si můžete i dárkové sety nebo květinové koše. Ke kyticím se pak nabízí i volba dárku v podobě bonboniéry, vína nebo plyšáka.

Služba nabízí možnost doručit květinu do 90 minut kamkoliv po Česku i Slovensku. Tuto službu si můžete zvolit 7 dní v týdnu, od 8 do 20 hodin. Objednání pak probíhá online, samozřejmě kdykoliv.

Platit můžete kartou online, pomocí Pay Pal nebo převodem na účet.

VÝHODY

NEVÝHODY

Expresní dodání do 90 minut od objednání

Kytice-expres doručují po celé naší zemi, samozřejmostí je pak expresní doručení po Praze do 60 minut a po celé naší zemi do 90 minut po objednání.

Už víte, jakou kytici si budete přát vybrat? Nebo si necháte poradit a vyberete si v jedné z mnoha kategorií, kde dojdete k vhodnému řešení podle příležitosti, druhu nebo barvy květin? Kromě klasických květin se také doručují smuteční věnce a kytice. Navíc služba nabízí i dárkové předměty.

Objednávat můžete telefonicky, e-mailem nebo na e-shopu. Doručuje se každý den v týdnu.

Zaplatit můžete pomocí platbou kartou online, platbou převodem z účtu na účet, platbou v hotovosti na účet, platbou fakturou, nebo platbou pomocí Pay Pal.

VÝHODY

NEVÝHODY

Rozvoz květin Olomouc

Potěšit někoho květinou, nebo nechat poslat smuteční věnec, je v Olomouci a okolí díky službě rozvozu květin možné. Kromě kytic, flowerboxů, dárkových košů nebo dárků si můžete nechat zhotovit také ovocnou kytici, nebo třeba kytici s uzeninami.

Kytici vám služby doručí již do 90 minut od objednání. Doprava je u některých služeb zdarma při objednávce zboží v hodnotě alespoň 1000 Kč. Některá květinářství doručují kromě Olomouce také do nejbližšího okolí, jiná pak až do vzdálenosti 40 kilometrů od města. Některé služby nabízejí možnost rozvozu po celé České republice.

DESET rad, na co si dát u rozvozu květin pozor

Sepsali jsme pro vás 10 tipů, jak vybrat dobrý rozvoz květin, abyste se při nákupu nespálili. Na co si tedy dávat pozor?

1) Prozkoumejte recenze

Jak je vidět, společností zabývajících se rozvozem květin je spousta. Jedním z nejlepších způsobů, jak si mezi nimi vybrat tu nejlépe vyhovující vašim požadavkům, je čtení recenzí. Právě zkušenosti ostatních nakupujících vám pomohou zvolit firmu, která například nabízí možnost uvázání kytice přesně podle vašeho přání, doplnění o čokoládu či lahev dobrého sektu a podobně.


2) Čerstvost květin

To, že budou květiny čerstvé a krásné sice očekáváme automaticky, ale některé společnosti jsou v tomto ohledu o něco transparentnější než jiné. Pokud vám právě na tomto aspektu záleží nejvíce, podívejte se, jaké informace o nákupu a dovozu květin prodejce poskytuje, jak často květiny dováží a jakou výdrž garantuje.


3) Možnost vlastní vazby

Spousta lidí možná ocení nabízené varianty vazby, ale někteří z nás mohou mít specifické požadavky a chtějí si kytici uvázat podle svého. To některé společnosti umožňují a někde máte dokonce k dispozici i odborníky, kteří vám s tímto úkolem pomohou a upozorní vás, pokud by některá kombinace nebyla z různých důvodů vhodná.


4) Je možné doručení opravdu kamkoliv?

Většina dovozců květin na svých stránkách uvádí, že dováží do celé ČR (případně i na území Slovenska), ale někdy to nemusí být stoprocentně pravda a může se stát, že zrovna vámi zvolené místo, zvláště, pokud se jedná o malou vesnici, může být výjimkou. V těchto případech si raději možnosti dodání ověřte.


5) Nezapomeňte na vzkaz

Vzkazy ke květinám většinou dovozci přidávají zdarma a to ve vámi zvoleném znění. Nezapomeňte tedy tuto položku při objednávání vyplnit a přidat své jméno. Možností je ale samozřejmě i anonymní doručení.


6) Bezproblémové převzetí

Při zasílání květin nám jde často o moment překvapení, kdy obdarovaný vůbec nečeká, že mu dárek dorazí. Je však třeba zajistit, aby byl tento člověk ve správný čas na správném místě. Opakované doručení navíc často stojí další peníze a proto si raději vše dobře ověřte. Další variantou je případně předání kytice kolegům v práci nebo třeba sousedům, je však třeba se s dovozcem na všem domluvit.


7) Správné datum

V případě narozenin a výročí si dejte dobrý pozor na to, abyste zvolili skutečně správné datum, změny na poslední chvíli už často nejsou možné.


8) Objednávejte v předstihu

Zvlášť, pokud si vybíráte exponované dny, jako je třeba Valentýn, vytvořte svou objednávku s dostatečným předstihem. Při objednávání na poslední chvíli se může stát, že vámi zvolené květiny už nebudou k dispozici nebo bude chybět jakýkoliv volný termín pro doručení.


9) Posviťte si na dopravce

Při výběru společnosti se dívejte i na hodnocení kurýra. Má k těmto účelům uzpůsobené auto? Nabízí pro doručení květin časové okno, které vám vyhovuje? Nebo je garantován pouze den doručení a může k němu dojít kdykoliv? To vše je třeba zohlednit, aby se překvapení skutečně povedlo.


10) Nebojte se reklamace

Neodpovídala květina vašemu očekávání nebo do druhého dne zvadla? Pak se nebojte vše zdokumentovat a podat u obchodníka reklamaci. Cena těchto služeb není malá a prodejci se většinou snaží vyjít zákazníkům vstříc. Je však lepší reagovat ihned, aby se situace dala napravit.

Často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky zákazníků:

Ano, právě moment překvapení, kdy obdarovanému dorazí zásilka, kterou nečekal, je jedním z hlavních důvodů, proč je tato služba čím dál oblíbenější. Potěšit svého blízkého tak můžete třeba i v práci nebo v restauraci.

Většina lidí volí možnost zaslání květin přímo svému blízkému, kterého chce květinou potěšit. Díky přiloženému vzkazu pak snadno zjistí, od koho pugét pochází. Pokud se však bojíte, že obdarovaný nemusí být v čase doručení na daném místě, můžete si nechat květiny zaslat nejprve sobě.

Květiny předává obdarovanému kurýr, a to ve vámi zvolený den, někdy i čas (to však nemusí nabízet každá společnost) a samozřejmě na vámi uvedeném místě. Většinou danou osobu předem telefonicky kontaktuje s tím, že jí bude doručovat zásilku. O co se však jedná vzhledem k zachování tajemství nezmiňuje.

Existuje riziko, že i když vyberete termín doručení, kdy by měl být obdarovaný na určitém místě, může se něco změnit. V tom případě je dobré se s dopravcem předem domluvit na tom, že může kytici nechat u sousedů či u kolegů v práci, případně si sjednat opakované doručení. Za to si však v některých případech připlatíte.

Celková cena závisí na velikosti zvolené kytici a druhu a množství použitých květin. Obecně se však dá říct, že se suma pohybuje nejméně okolo 1000 Kč. Pokud chcete zapůsobit ještě více, vyžadujete expresní dodání nebo chcete přidat další doplňky, může se ale vyšplhat i výrazně výše.

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář

4.9/5 - (14 votes)