Nejlepší rozvoz květin v Ostravě 2024 - recenze


Výběr redakce

Pestrý výběr čerstvých květin, expresní dodání


Oblíbená volba

Zasílání nejen po České republice, ale také do zahraničí


Originální přístup

Kytice z květin, sladkostí, nebo třeba z uzenin


Další na zvážení

Rozvoz zdarma po Ostravě i okolí, doručuje se v den objednání

Rozvoz Kvetin V Ostrave

Květinou lze udělat někomu radost při mnoha příležitostech. Můžete potěšit svou drahou polovičku, kolegy v práci, nebo další blízkou osobu. Když se vám zrovna nechce oběhávat květinářství, můžete využít služby rozvozu. Jak je na tom rozvoz květin v Ostravě, jaké se nabízejí možnosti?

Pestrý výběr čerstvých květin, rychlé dodání

V Ostravě si můžete objednat doručení květin do 90 minut od objednání. Kromě toho je možno zvolit klasické doručení v časových oknech. Rozvoz květin je ve všední den při nákupu nad 1000 Kč zdarma. Kromě vámi vybraného zboží dostáváte také výživu pro květiny a přání zdarma. Kytici firma doručí již v den objednávky, a to pokud ji objednáte do 17:30 hod.

Vybírat můžete z celé řady připravených kytic. Chcete někomu udělat radost a darovat originální dárek? Nechte si připravit květinové boxy, nebo se spolehněte na výběr floristů. Firma nabízí také květinové dárkové sety, nebo dárkové koše a vína. Samozřejmostí je také možnost uvázat smuteční kytice a věnce.

Služba doručuje také v okolí Ostravy, kytici tak doveze také do Hlučína, Bohumína, Havířova nebo Frýdku Místku. 

U Květinyexpres.cz si můžete vybrat jak luxusní kytice a květiny, tak i levnější varianty. Květiny třeba vyberete i dle příležitosti a svátků. Ohledně platebních metod si můžete vybrat kromě klasické platby kartou i službu Pay Pal, bankovní převod nebo platbu kurýrovi při převzetí.  

VÝHODY

NEVÝHODY

Zasílání nejen po České republice, ale také do zahraničí

Přejete si vybrat kytici sami, podle druhu, příležitosti, nebo podle barvy? Všechny tyto možnosti nabízí Fleuropop.cz. Kromě klasické dovážky květin po celé České republice si tuto službu můžete objednat také pro rozvoz květin do 150 zemí světa.

Fleurop.cz vám pomůže vybrat vhodnou kytici k narozeninám, svátku, výročí, k promoci, nebo kytku, se kterou si budete přát někomu poděkovat. Zvolit si můžete i další možnosti pro svou ideální kytici: například v bestsellerech, nebo v sekci slavnostních kytic. Služba váže také kytice smuteční a kytky na pohřeb.

Doručení kytek je zpoplatněno a probíhá nejen v pracovní dny, ale také o víkendech. V pracovních dnech se doručují kytice v časovém rozmezí od 8 ráno do 20 hodin, v sobotu od 9 do 14 hodin. Jestliže si přejete, aby byla vaše objednávka doručena ještě týž den, je nutno kytici objednat do 15 hodin.

VÝHODY

NEVÝHODY

Kytice z květin, sladkostí, nebo třeba z uzenin

Přejete si nejen květinu, ale také další možnost, jak někoho potěšit? Přes Frutiko.cz si můžete objednat třeba ovocné kytice, dorty nebo dortové kytice. Slané kytice a dárky pro muže rozšiřují výběr.

V rámci květin je nabídka růží, krabicí květin, nebo pugétů. Objednat si můžete také narozeninové nebo dětské dorty, dárkové koše, nebo další speciální dárky podle příležitosti. Firma vám pomůže najít vhodný dárek pro narozeniny, svátek, výročí, svatbu, nebo třeba pro letní oslavu. Dárky nabízejí ve speciálním výběru pro děti, ženy i muže.

V Ostravě si můžete objednat i osobní odběr kytice, který je finančně výhodnější než rozvoz. Kytici si tak vyzvednete na adrese Přívozská 23 již další den od objednání. Doručení ve zvolený čas je pak možný od 9 do 15 hodin ve všední dny, ale také v sobotu, kdy se doručuje od 9 do 12 hodin.

Když si svůj dárek nebo kytici vyberete do 14 hodin ve všední dny, přivezou vám je již následující den.

Můžete si zvolit, zda budete platit pomocí bankovního převodu, dobírky, platební karty, Pay Pal, nebo budete platit hotově na provozovně.

VÝHODY

NEVÝHODY

Rozvoz zdarma po Ostravě i okolí, doručuje se v den objednání

Vybrat si květinové překvapení domů nebo do práce vám umožní také služba i-květiny.cz. Vybírat si můžete s několika kategorií, jako jsou například „Růže“, „100 růží“, „Flower box“, „K narozeninám a svátku“, „Z lásky“, „Na pohřeb“, nebo třeba „Rose bear“. Ke květině můžete zvolit i dárek v podobě bonboniéry, medového dortu, vína, plyšového medvídka, nebo i medvídka z umělých růží.

Na hlavní stránce máte možnost si přehledně vybrat kytici také podle ceny, podle barvy, nebo dalších kritérií výběru.

Mapa rozvozu obsahuje Ostravu a okolí. Doručuje se tak například i do Mošnova, Havířova, Frýdku-Místku, Klimkovic nebo Vřesiny. Doručuje se již v den objednání služby.

Rozvoz je zdarma. Doručuje se již v den objednání květiny, a to pomocí   vlastních kurýrních vozů. O tom, že byla kytice předána, vás kurýr zdarma obeznámí potvrzovací SMS zprávou. Prodejny jsou otevřeny 7 dní v týdnu, otevřeno je již od 6 ráno.

Platbu můžete provést online, kartou, převodem, nebo pomocí Pay Pal.

Služba nabízí také věrnostní program, kdy za každou objednávku obdržíte slevu pro příští nákup.

VÝHODY

NEVÝHODY

Přehled o původu květin i cestě kurýra

Rozvoz květin po celém území celé České republiky nabízí Florea.cz. Zaujmout vás mohou například krásně nafocené kytice v sekcích „LUXURY“, „kytice“, „růže“, „květinové krabičky“, které vám mohou usnadnit výběr. Pro ty, kdo si přejí více informací, nabízí firma na svých stránkách také články o květomluvě, o velikosti květů, nebo třeba o co je vyjádřeno počtem květin v kytici.

Pokud si květiny objednáte do 17 hodiny, bude doručena další den.

O čase doručení vás služba informuje pomocí SMS zprávy. Je možno také vyjednat změnu času doručení s kurýrem, nebo využít služby „doručení na minutu přesně“.

Průběh doručení můžete sledovat pomocí GPS, kde si zjistíte pozici kurýra. Při objednávce nad 1500 Kč je doručení zdarma, je možno zvolit také bezkontaktní doručení.

Platební způsoby zahrnují převod na účet, online platební tlačítko, platbu kartou, Pay Pal, v hotovosti při převzetí, nebo odloženou platbu Twisto.

VÝHODY

NEVÝHODY

Květiny živé, sušené i umělé, balónky s heliem, to vše s rozvozem zdarma

Moderní květinářství z Ostravy-Poruby bylo založeno v roce 2020. Cílem je tvorba stylových a mimořádných květinových aranžmá. Snaží se tvořit jedinečné kousky a přistupovat k zákazníkům individuálně.

Služba nabízí objednání flower boxů z živých květin, individuálních kytic, květinových košíčků, boxů se sušenými květy, flower boxů a medvídků z umělých růží, věnců,    dekorací, pánských boxů, smutečních květin, balónků s héliem, ale také dárkových setů.

Květinářství nabízí rozvoz po Ostravě a okolí zdarma, a to u objednávek nad 700 Kč. Otevírací doba květinářství je od 9 do 17 hodin v pracovní dny, od 9 do 11 v sobotu.

VÝHODY

NEVÝHODY

U větší objednávky doprava zdarma + dárek v podobě vína nebo bonboniéry

Dopravné se u této služby liší. Když si objednáte kytici v hodnotě 2 až 3 tisíce korun, v pracovní dny za doručení neplatíte nic. Jestliže bude vaše objednávka nad 3 tisíce korun, dostanete k dopravě zdarma i dárek v podobě vína nebo bonboniéry. U menších objednávek se za doručování platí, o víkendech pak o něco více. Domluvit se můžete na individuálním čase doručení. 

A jak si kytku vybrat? Můžete si sestavit kytku vlastní, nebo si ji rovnou vybrat podle druhu, barvy, nebo také podle ceny. Samozřejmostí jsou i dárkové předměty nebo květinové aranžmá. A kdy květiny doručují? Naprosto každý den od 8 do 20 hodin. Doručuje se po celé České republice, ale i na Slovensko. 

U platebních metod si můžete zvolit online platbu pomocí platební karty, platbu bankovním převodem, platbu na fakturu, nebo pomocí bankovního převodu.

 

VÝHODY

NEVÝHODY

Doručení ve vámi zvolený čas i ve stejný den

Tato firma doručuje květiny po celé republice, také na Slovensko. V rámci Prahy je možno si objednat také expresní doručení do hodiny od objednání, a to po celý týden, včetně víkendu.

U Flora-online si vyberte kytice, květinové koše, nebo dárky ke kyticím. Vytvořit si můžete i vlastní kytici přesně podle vašich představ. Nebo si zvolte kytici podle příležitosti. Je libo maxi kytice růží, kytice k výročí, nebo třeba výběr v sekci „Promiň“? Tyto sekce usnadňují výběr.

Kytici můžete zaplatit platbou kartou online, převodem na účet, fakturou, nebo pomocí Pay Pal.

VÝHODY

NEVÝHODY

Expresní dodání do 120 minut od objednání, rozvoz po Ostravě a okolí až do večera

Překvapit blízkou osobu kyticí můžete i pomocí této služby. Na jejich stránkách si můžete vybrat ze 100 připravených kytic až ve 4 variantách. Platit pak můžete pomocí karty nebo převodu.

Po Ostravě a okolí doručují květiny ještě v den objednání, a to expresně do 120 minut od objednání. Objednávky na týž den je možné uskutečnit do 17 hodin. Doručuje se v čase od 8 do 20 hodin, 7 dnů v týdnu. Doručení je zpoplatněno. Doručuje se také po celé České republice.

Květinářství dováží každý den čerstvé květiny. O spolehlivosti je možno se přesvědčit ve více než 700 recenzích zákazníků.

Výběr se nabízí dle ceny, příležitosti, nebo podle druhu. Sestavit kytici si můžete i sami.

VÝHODY

NEVÝHODY

Doručení do 90 minut po celém Česku a Slovensku, doprava nad 1000 zdarma.

Tato služba nabízí doručení ještě v den objednání kytice. Květiny se rozvážejí po celé České republice. Objednávku je možno učinit online nebo pomocí telefonního hovoru.

Služba nabízí výběr kytice podle široké palety možností. Je tak možné si vybrat mimo jiné z kategorie „Z lásky“, „Poděkování“, „Jen tak“, nebo třeba „Narozeniny“. Kytku můžete vybírat i podle barvy nebo druhu.

Vybrat si můžete i dárkové sety nebo květinové koše. Ke kyticím se pak nabízí i volba dárku v podobě bonboniéry, vína nebo plyšáka.

Služba nabízí možnost doručit květinu do 90 minut kamkoliv po Česku i Slovensku. Tuto službu si můžete zvolit 7 dní v týdnu, od 8 do 20 hodin. Objednání pak probíhá online, samozřejmě kdykoliv.

Platit můžete kartou online, pomocí Pay Pal nebo převodem na účet.

VÝHODY

NEVÝHODY

Rozvoz květin Ostrava

V Ostravě je nabídka rozvozu květin skutečně široká. Květinu si můžete nechat doručit již 90 minut po objednání, a to nejen po Ostravě a jejím okolí, ale také po celé České republice a Slovensku. Na výběr jsou květiny mnoha druhů, barev i cenových relací. Vybírat můžete také flower boxy, dárky a dárkové sety nebo ovocné kytice. Doprava kytice je buď zdarma, nebo je zpoplatněna. U objednávek nad 1000 Kč většinou za dopravu neplatíte vůbec.

DESET rad, na co si dát u rozvozu květin pozor

Sepsali jsme pro vás 10 tipů, jak vybrat dobrý rozvoz květin, abyste se při nákupu nespálili. Na co si tedy dávat pozor?

1) Prozkoumejte recenze

Jak je vidět, společností zabývajících se rozvozem květin je spousta. Jedním z nejlepších způsobů, jak si mezi nimi vybrat tu nejlépe vyhovující vašim požadavkům, je čtení recenzí. Právě zkušenosti ostatních nakupujících vám pomohou zvolit firmu, která například nabízí možnost uvázání kytice přesně podle vašeho přání, doplnění o čokoládu či lahev dobrého sektu a podobně.


2) Čerstvost květin

To, že budou květiny čerstvé a krásné sice očekáváme automaticky, ale některé společnosti jsou v tomto ohledu o něco transparentnější než jiné. Pokud vám právě na tomto aspektu záleží nejvíce, podívejte se, jaké informace o nákupu a dovozu květin prodejce poskytuje, jak často květiny dováží a jakou výdrž garantuje.


3) Možnost vlastní vazby

Spousta lidí možná ocení nabízené varianty vazby, ale někteří z nás mohou mít specifické požadavky a chtějí si kytici uvázat podle svého. To některé společnosti umožňují a někde máte dokonce k dispozici i odborníky, kteří vám s tímto úkolem pomohou a upozorní vás, pokud by některá kombinace nebyla z různých důvodů vhodná.


4) Je možné doručení opravdu kamkoliv?

Většina dovozců květin na svých stránkách uvádí, že dováží do celé ČR (případně i na území Slovenska), ale někdy to nemusí být stoprocentně pravda a může se stát, že zrovna vámi zvolené místo, zvláště, pokud se jedná o malou vesnici, může být výjimkou. V těchto případech si raději možnosti dodání ověřte.


5) Nezapomeňte na vzkaz

Vzkazy ke květinám většinou dovozci přidávají zdarma a to ve vámi zvoleném znění. Nezapomeňte tedy tuto položku při objednávání vyplnit a přidat své jméno. Možností je ale samozřejmě i anonymní doručení.


6) Bezproblémové převzetí

Při zasílání květin nám jde často o moment překvapení, kdy obdarovaný vůbec nečeká, že mu dárek dorazí. Je však třeba zajistit, aby byl tento člověk ve správný čas na správném místě. Opakované doručení navíc často stojí další peníze a proto si raději vše dobře ověřte. Další variantou je případně předání kytice kolegům v práci nebo třeba sousedům, je však třeba se s dovozcem na všem domluvit.


7) Správné datum

V případě narozenin a výročí si dejte dobrý pozor na to, abyste zvolili skutečně správné datum, změny na poslední chvíli už často nejsou možné.


8) Objednávejte v předstihu

Zvlášť, pokud si vybíráte exponované dny, jako je třeba Valentýn, vytvořte svou objednávku s dostatečným předstihem. Při objednávání na poslední chvíli se může stát, že vámi zvolené květiny už nebudou k dispozici nebo bude chybět jakýkoliv volný termín pro doručení.


9) Posviťte si na dopravce

Při výběru společnosti se dívejte i na hodnocení kurýra. Má k těmto účelům uzpůsobené auto? Nabízí pro doručení květin časové okno, které vám vyhovuje? Nebo je garantován pouze den doručení a může k němu dojít kdykoliv? To vše je třeba zohlednit, aby se překvapení skutečně povedlo.


10) Nebojte se reklamace

Neodpovídala květina vašemu očekávání nebo do druhého dne zvadla? Pak se nebojte vše zdokumentovat a podat u obchodníka reklamaci. Cena těchto služeb není malá a prodejci se většinou snaží vyjít zákazníkům vstříc. Je však lepší reagovat ihned, aby se situace dala napravit.

Často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky zákazníků:

Ano, právě moment překvapení, kdy obdarovanému dorazí zásilka, kterou nečekal, je jedním z hlavních důvodů, proč je tato služba čím dál oblíbenější. Potěšit svého blízkého tak můžete třeba i v práci nebo v restauraci.

Většina lidí volí možnost zaslání květin přímo svému blízkému, kterého chce květinou potěšit. Díky přiloženému vzkazu pak snadno zjistí, od koho pugét pochází. Pokud se však bojíte, že obdarovaný nemusí být v čase doručení na daném místě, můžete si nechat květiny zaslat nejprve sobě.

Květiny předává obdarovanému kurýr, a to ve vámi zvolený den, někdy i čas (to však nemusí nabízet každá společnost) a samozřejmě na vámi uvedeném místě. Většinou danou osobu předem telefonicky kontaktuje s tím, že jí bude doručovat zásilku. O co se však jedná vzhledem k zachování tajemství nezmiňuje.

Existuje riziko, že i když vyberete termín doručení, kdy by měl být obdarovaný na určitém místě, může se něco změnit. V tom případě je dobré se s dopravcem předem domluvit na tom, že může kytici nechat u sousedů či u kolegů v práci, případně si sjednat opakované doručení. Za to si však v některých případech připlatíte.

Celková cena závisí na velikosti zvolené kytici a druhu a množství použitých květin. Obecně se však dá říct, že se suma pohybuje nejméně okolo 1000 Kč. Pokud chcete zapůsobit ještě více, vyžadujete expresní dodání nebo chcete přidat další doplňky, může se ale vyšplhat i výrazně výše.

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář

4.9/5 - (14 votes)