Nejlepší koupelnová studia v Olomouci 2021 - recenze


Výběr redakce

Firma s dlouhou historií a bohatým výběrem


Další na zvážení

Velká společnost s pestrou nabídkou


Další na zvážení

Koupelny v jednoduchém i exkluzivním stylu


Další na zvážení

Společnost, která za vás zařídí vše

Koupelnova Studia Olomouc

Koupelna patří bezpochyby k nejdůležitějším částem každého bytu i domu. Chceme, aby byla maximálně funkční, bezpečná, kvalitní, ale zároveň toužíme i po stylovém a moderním vzhledu. Pokud si sami na přestavbu nebo realizaci netroufáte, patrně hledáte koupelnové studio, které vám se ztvárněním vaší představy pomůže. Jaká koupelnová studia v Olomouci stojí za pozornost a co od kterého očekávat?

Firma s dlouhou historií a bohatým výběrem


Česká firma, za kterou stojí Jaroslava Valová, na našem trhu působí už od roku 1991 a patří k těm vůbec nejznámějším. A není to jen dlouhá historie a zajímavý příběh, co zákazníky k firmě přivádí, ale především množství služeb a neobyčejná pestrost sortimentu.

Toužíte po industriální, dřevěné, kamenné, mramorové nebo třeba skandinávské koupelně? A nebo bojujete s prostorem, chcete si užívat také wellness či potřebujete koupelnu bezbariérovou? Nic z toho zde není problém.

Inspirovat se můžete v obsáhlé galerii, ale s výběrem vhodných materiálů vám samozřejmě pomohou také školení odborníci. A to jak na prodejně, tak třeba i na dálku online. Základní návrh koupelny si ale můžete vytvořit i sami, a to díky konfigurátoru dostupnému na webu. K dispozici vám může být také projektový konzultant, který se postará o kompletní proces od začátku do konce. Tato služba je zdarma. Bezplatný je i návrh koupelny, avšak v případě, že si zakoupíte zboží za více než 20 000 Kč.

Drobné mínus můžeme najít v recenzích uživatelů. Někteří z nich nebyli nadšeni z kvality montáže koupelen a materiálů, další si stěžovali na horší komunikaci.

VÝHODY

NEVÝHODY

Velká společnost s pestrou nabídkou

Dalším z velkých hráčů na poli koupelen jsou už od roku 1992 Koupelny Ptáček. Společnost nabízí celou řadu často i exkluzivních značek v různých cenových relacích i stylech, takže se zde můžete těšit na obrovský výběr.

Právě ujasněním představy o celkovém designu zde začíná vaše cesta k nové koupelně. Přímo na prodejně vám pak mohou se vším poradit a lze si tu také nechat zpracovat návrh. Zatímco vizualizaci ve 3D zvládá už spousta firem, zde si pro vás připravili ještě větší zážitek – na brněnské pobočce si můžete vaši budoucí koupelnu prohlédnout i ve virtuální realitě. Avšak pozor, jedná se o službu zpoplatněnou. Pokud si neobjednáte zboží za více než 20 000 Kč, je pak zpoplatněn i samotný grafický návrh. Firma zajišťuje také dopravu a prostřednictvím spolupracujících firem i montáž.

Při procházení recenzí narazíte samozřejmě na ty pozitivní i negativní. Nespokojení zákazníci pak zmiňují především horší komunikaci a prodlevy při reklamacích.

VÝHODY

NEVÝHODY

Koupelny v jednoduchém i exkluzivním stylu

Velmi rozmanité koupelny nabízí společnost Koupelny JaS, která u nás působí už od roku 1992. Ať už je vaším snem luxusně vyhlížející, nebo spíše standardní design, přijdete si tu na své, i díky sortimentu zahrnujícímu zboží mnoha značek.

Společnost patří k těm větším a odpovídá tomu i nabídka služeb. Nechybí mezi nimi ty standardní, jako grafický návrh, který je zde k dostání hned v několika cenových variantách od 1500 Kč (vratný je poplatek při následném nákupu nad 20 000 Kč), doprava i montáž, ale najdeme tu i méně běžné služby. K nim řadíme 2D plánovač, kdy si koupelnu můžete rozvrhnout sami doma u počítače.

Najdeme zde i sekci inspirace, kde na vás čekají ukázkové návrhy a k jednotlivým částem tu vidíte rovnou i ceny.

Navzdory velikosti společnosti zde však téměř úplně chybí recenze zákazníků, což je zároveň hlavním negativem.

VÝHODY

NEVÝHODY

Společnost, která za vás zařídí vše 

Pomoc při výběru materiálu a vybavení, široká nabídka zahrnující i exkluzivní zboží, vysoká kvalita, dlouholeté zkušenosti a kompletní (i pozáruční) servis, to jsou hlavní domény olomoucké společnosti AquaTech Group. O koupelnu se vám postarají od začátku dokonce a nabízejí dokonce i pomoc s vyřizováním stavebního povolení, obstarají za vás i komunikaci s úřady či památkáři.

Na vás bude především vybrat si, v jakém duchu se vaše budoucí koupelna ponese. Výběr je tu velmi pestrý a zahrnuje velké množství značek i stylů. Na nabídku obkladů, van a sprch či nábytku se můžete podívat jak online na webových stránkách společnosti, tak i v showroomu. Po výběru potřebného vybavení vám bude zpracován 3D návrh, který zde získáte zdarma v případě, že dojde k realizaci koupelny. Jak 3D návrhy vypadají, se můžete podívat přímo na stránkách. Ukázky reálných vyhotovených koupelen tu však nenajdete.

Stejně tak nenajdeme ani mnoho recenzí zákazníků, avšak pár dostupných hodnocení hovoří o společnosti velmi příznivě, oceňována je především komunikace a vstřícnost.

VÝHODY

NEVÝHODY

Koupelny v italském designu

Pokud je vaším snem koupelna, jakou byste mohli najít třeba v luxusních toskánských vilách, jste tu na správné adrese. Právě na elegantní italský design se soutředí společnost Rivesti a nabízí tak možnost vytvořit si dokonale stylovou a moderní, ale zároveň praktickou koupelnu.

V tomto duchu najdete na webových stránkách také spoustu inspirace. Podívat se můžete na celkový design koupelen, ale i na jednotlivé části jako vany, obklady či toalety. Jakmile si uděláte představu, jak by měla vypadat vaše koupelna, můžete si nechat připravit 3D návrh, a to za cenu 2 000 Kč. Pro někoho může být výhodou, že není třeba studio navštívit osobně, ale domlouvat se můžete i online, třeba prostřednictvím Messengeru.

Podle informací na webu studio zajišťuje prodej potřebného vybavení, rady a pomoc designérů, samotná realizace je už však na vás. Zdobí jej však skvělé reference zákazníků. Vyzdvihován je profesionální a velmi milý přístup personálu a také nevšední design a šíře sortimentu.

VÝHODY

NEVÝHODY

Společnost, která zve k návštěvě

Ke studiu SPD koupelny na jejich webových stránkách mnoho informací nenajdeme, avšak má to svůj důvod. Jak sami uvádějí, návštěva jejich studia totiž řekne daleko více než dlouhé odstavce. A pokud tak chcete zjistit, jak společnost funguje a co všechno nabízí, nezbyde vám, než se vydat do jejich sídla a výrobního zázemí nebo do zmíněného studia.

Neplatí to ale úplně doslova, pár ukázek je přeci jen k dispozici online. Podívat se můžete na velké množství návrhů a ukázek koupelen pro inspiraci, k náhledu jsou také katalogy zboží a nakouknout můžete i do výroby.

Co zde bohužel také chybí, jsou recenze zákazníků, které by mohly o firmě vzhledem k nedostatku dalších informací prozradit alespoň něco.

VÝHODY

NEVÝHODY

Koupelnová studia Olomouc: Jaká je aktuální situace?

Olomouc v tomto ohledu sice nenabízí tolik možností jako některá větší města, avšak najít zde studio podle svých představ by tu neměl být problém. Ať už hledáte spíše větší společnost s nepřebernou nabídkou, nebo důvěřujete menším a lokálním firmám, má pro vás Olomouc vhodnou variantu. A stejně tak i pro případ, že preferujete osobní jednání, nebo dáváte spíše přednost řešení online z pohodlí domova.

Kromě toho se zde můžete obrátit i na firmy, které dokáží splnit i specifické požadavky. Najdete tu studio zaměřené na exkluzivní italský design nebo třeba společnost, která za vás vyřeší i nepopulární obcházení úřadů skrz stavební povolení a podobně.

Napsat komentář