Nejlepší koupelnová studia v Olomouci 2022 - recenze


Výběr redakce

Firma s dlouhou historií a bohatým výběrem


Další na zvážení

Velká společnost s pestrou nabídkou


Další na zvážení

Koupelny v jednoduchém i exkluzivním stylu


Další na zvážení

Společnost, která za vás zařídí vše

Firma s dlouhou historií a bohatým výběrem


Česká firma, za kterou stojí Jaroslava Valová, na našem trhu působí už od roku 1991 a patří k těm vůbec nejznámějším. A není to jen dlouhá historie a zajímavý příběh, co zákazníky k firmě přivádí, ale především množství služeb a neobyčejná pestrost sortimentu.

Toužíte po industriální, dřevěné, kamenné, mramorové nebo třeba skandinávské koupelně? A nebo bojujete s prostorem, chcete si užívat také wellness či potřebujete koupelnu bezbariérovou? Nic z toho zde není problém.

Inspirovat se můžete v obsáhlé galerii, ale s výběrem vhodných materiálů vám samozřejmě pomohou také školení odborníci. A to jak na prodejně, tak třeba i na dálku online. Základní návrh koupelny si ale můžete vytvořit i sami, a to díky konfigurátoru dostupnému na webu. K dispozici vám může být také projektový konzultant, který se postará o kompletní proces od začátku do konce. Tato služba je zdarma. Bezplatný je i návrh koupelny, avšak v případě, že si zakoupíte zboží za více než 20 000 Kč.

Drobné mínus můžeme najít v recenzích uživatelů. Někteří z nich nebyli nadšeni z kvality montáže koupelen a materiálů, další si stěžovali na horší komunikaci.

VÝHODY

NEVÝHODY

Velká společnost s pestrou nabídkou

Dalším z velkých hráčů na poli koupelen jsou už od roku 1992 Koupelny Ptáček. Společnost nabízí celou řadu často i exkluzivních značek v různých cenových relacích i stylech, takže se zde můžete těšit na obrovský výběr.

Právě ujasněním představy o celkovém designu zde začíná vaše cesta k nové koupelně. Přímo na prodejně vám pak mohou se vším poradit a lze si tu také nechat zpracovat návrh. Zatímco vizualizaci ve 3D zvládá už spousta firem, zde si pro vás připravili ještě větší zážitek – na brněnské pobočce si můžete vaši budoucí koupelnu prohlédnout i ve virtuální realitě. Avšak pozor, jedná se o službu zpoplatněnou. Pokud si neobjednáte zboží za více než 20 000 Kč, je pak zpoplatněn i samotný grafický návrh. Firma zajišťuje také dopravu a prostřednictvím spolupracujících firem i montáž.

Při procházení recenzí narazíte samozřejmě na ty pozitivní i negativní. Nespokojení zákazníci pak zmiňují především horší komunikaci a prodlevy při reklamacích.

VÝHODY

NEVÝHODY

Koupelny v jednoduchém i exkluzivním stylu

Velmi rozmanité koupelny nabízí společnost Koupelny JaS, která u nás působí už od roku 1992. Ať už je vaším snem luxusně vyhlížející, nebo spíše standardní design, přijdete si tu na své, i díky sortimentu zahrnujícímu zboží mnoha značek.

Společnost patří k těm větším a odpovídá tomu i nabídka služeb. Nechybí mezi nimi ty standardní, jako grafický návrh, který je zde k dostání hned v několika cenových variantách od 1500 Kč (vratný je poplatek při následném nákupu nad 20 000 Kč), doprava i montáž, ale najdeme tu i méně běžné služby. K nim řadíme 2D plánovač, kdy si koupelnu můžete rozvrhnout sami doma u počítače.

Najdeme zde i sekci inspirace, kde na vás čekají ukázkové návrhy a k jednotlivým částem tu vidíte rovnou i ceny.

Navzdory velikosti společnosti zde však téměř úplně chybí recenze zákazníků, což je zároveň hlavním negativem.

VÝHODY

NEVÝHODY

Společnost, která za vás zařídí vše 

Pomoc při výběru materiálu a vybavení, široká nabídka zahrnující i exkluzivní zboží, vysoká kvalita, dlouholeté zkušenosti a kompletní (i pozáruční) servis, to jsou hlavní domény olomoucké společnosti AquaTech Group. O koupelnu se vám postarají od začátku dokonce a nabízejí dokonce i pomoc s vyřizováním stavebního povolení, obstarají za vás i komunikaci s úřady či památkáři.

Na vás bude především vybrat si, v jakém duchu se vaše budoucí koupelna ponese. Výběr je tu velmi pestrý a zahrnuje velké množství značek i stylů. Na nabídku obkladů, van a sprch či nábytku se můžete podívat jak online na webových stránkách společnosti, tak i v showroomu. Po výběru potřebného vybavení vám bude zpracován 3D návrh, který zde získáte zdarma v případě, že dojde k realizaci koupelny. Jak 3D návrhy vypadají, se můžete podívat přímo na stránkách. 

Ačkoli nenajdeme online mnoho recenzí zákazníků, pár dostupných hodnocení hovoří o společnosti velmi příznivě, oceňována je především komunikace a vstřícnost.

VÝHODY

NEVÝHODY

Koupelny v italském designu

Pokud je vaším snem koupelna, jakou byste mohli najít třeba v luxusních toskánských vilách, jste tu na správné adrese. Právě na elegantní italský design se soutředí společnost Rivesti a nabízí tak možnost vytvořit si dokonale stylovou a moderní, ale zároveň praktickou koupelnu.

V tomto duchu najdete na webových stránkách také spoustu inspirace. Podívat se můžete na celkový design koupelen, ale i na jednotlivé části jako vany, obklady či toalety. Jakmile si uděláte představu, jak by měla vypadat vaše koupelna, můžete si nechat připravit 3D návrh, a to za cenu 2 000 Kč. Pro někoho může být výhodou, že není třeba studio navštívit osobně, ale domlouvat se můžete i online, třeba prostřednictvím Messengeru.

Podle informací na webu studio zajišťuje prodej potřebného vybavení, rady a pomoc designérů, samotná realizace je už však na vás. Zdobí jej však skvělé reference zákazníků. Vyzdvihován je profesionální a velmi milý přístup personálu a také nevšední design a šíře sortimentu.

VÝHODY

NEVÝHODY

Společnost, která zve k návštěvě

Ke studiu SPD koupelny na jejich webových stránkách mnoho informací nenajdeme, avšak má to svůj důvod. Jak sami uvádějí, návštěva jejich studia totiž řekne daleko více než dlouhé odstavce. A pokud tak chcete zjistit, jak společnost funguje a co všechno nabízí, nezbyde vám, než se vydat do jejich sídla a výrobního zázemí nebo do zmíněného studia.

Neplatí to ale úplně doslova, pár ukázek je přeci jen k dispozici online. Podívat se můžete na velké množství návrhů a ukázek koupelen pro inspiraci, k náhledu jsou také katalogy zboží a nakouknout můžete i do výroby.

Co zde bohužel také chybí, jsou recenze zákazníků, které by mohly o firmě vzhledem k nedostatku dalších informací prozradit alespoň něco.

VÝHODY

NEVÝHODY

Koupelnová studia Olomouc: Jaká je aktuální situace?

Olomouc v tomto ohledu sice nenabízí tolik možností jako některá větší města, avšak najít zde studio podle svých představ by tu neměl být problém. Ať už hledáte spíše větší společnost s nepřebernou nabídkou, nebo důvěřujete menším a lokálním firmám, má pro vás Olomouc vhodnou variantu. A stejně tak i pro případ, že preferujete osobní jednání, nebo dáváte spíše přednost řešení online z pohodlí domova.

Kromě toho se zde můžete obrátit i na firmy, které dokáží splnit i specifické požadavky. Najdete tu studio zaměřené na exkluzivní italský design nebo třeba společnost, která za vás vyřeší i nepopulární obcházení úřadů skrz stavební povolení a podobně.

Napsat komentář

4.9/5 - (14 votes)