Nejlepší založení s.r.o na klíč 2024 - recenze, cena [návod]


Výběr redakce

Založení společnosti do 48 hodin s virtuálním sídlem za zvýhodněnou cenu nebo zdarma

Cena od: 7 990 Kč bez DPH


Garance založení do 10 dní

Garance založení s.r.o. do 10 dnů od společnosti s dlouholetými zkušenostmi 

 Cena od: 5 993 Kč bez DPH


Založení online

Založení s.r.o. a komplexní služby k podnikání od zavedené firmy


 Cena od: 8 900 Kč bez DPH


Virtuální sídlo na rok zdarma

Založení s.r.o. do 7 pracovních dnů s virtuálním sídlem na 1 rok zdarma 

 Cena od: 7 777 Kč bez DPH
Zalozeni Sro Na Klic

Rozhodli jste se založit firmu, ale už z prvních informací vám jde hlava kolem? Přenechejte své starosti někomu jinému a nechte si založit firmu na klíč od odborníků, kteří se v problematice vyznají lépe a detailněji. A na koho se obrátit? Nejlépe na některou z firem, které jsme vybrali jako nejlepší k založení s.r.o. na klíč. 

Průzkum trhu a vybírání těch nejdůležitějších střípků informací pro výběr produktu či služby: to je naše! Naši redaktoři tráví nad průzkumem článku desítky hodin a celá naše redakce se řídí naším redakčním kodexem

Při založení s.r.o. na klíč budete mít firmu, která přesně odpovídá vašim plánům, cílům a požadavkům a není zatížena negativní historií, což se může stát při odkupu již fungující společnosti.

Další významnou výhodou je fakt, že na zakládání nejste sami, ale máte pomoc někoho, kdo se vyzná ve všech právních záležitostech. Ušetříte si tak spoustu času a starostí spojených s obíháním úřadů.

Založení společnosti do 48 hodin s virtuálním sídlem za zvýhodněnou cenu nebo zdarma

Sídlo firmy Praha 5 funguje od roku 2019, jedná se tedy o poměrně mladou společnost, která si však již stihla získat řadu spokojených zákazníků.

Založení s.r.o. se nabízí ve dvou balíčcích, a to základní s vkladem do 20 000 a zjednodušenou zakladatelskou listinou, nebo standardní se společenskou smlouvou a vkladem do 200 000 Kč. První varianta vás vyjde na 7 990 Kč a můžete si k ní přikoupit virtuální sídlo za zvýhodněnou cenu (1 000 Kč na 1 rok), druhá stojí 10 990 Kč a virtuální sídlo k ní dostanete zdarma (na 1 rok).

Kromě s.r.o. umí Sídlo firmy Praha 5 založit také s.r.o., prodat vám ready-made společnost, poskytnout virtuální sídlo, zařídit virtuální asistentku nebo právní a účetní služby. Na jednom místě tak dostanete všechny služby, které potřebujete ke svému podnikání.

Orientační cena od: 7 990 Kč bez DPH

VÝHODY

NEVÝHODY

Garance založení s.r.o. do 10 dnů od společnosti s dlouholetými zkušenostmi 

Jake & James funguje na trhu od roku 2011, můžete si tak být jisti, že svěřujete svůj byznys do rukou opravdových odborníků. Firma má svého notáře a vše vám zařídí dle vašich požadavků. Založení firmy je garantováno do 10 dnů a zařídíte ho pohodlně online.

Cena založení s.r.o. od Jake & James vypadá na první pohled lákavě, má však jeden háček – není v ní zahrnuta cena za vyřízení živnostenského oprávnění pro společnosti, které musí mít každá firma. To stojí 2 000 Kč a pokud ho přičtete, dostanete se na cenu založení s.r.o., kterou nabízí většina konkurenčních zakladatelů s.r.o. Na druhou stranu to ale může být benefitem – vyřídíte-li si oprávnění sami, můžete opravdu ušetřit.

Kromě založení s.r.o. nabízí Jake & James také založení akciové společnosti, účetní a právní služby, registraci ochranné známky, uspořádání valné hromady a další služby související s podnikáním.

Orientační cena od: 5 993 Kč bez DPH

VÝHODY

NEVÝHODY

Založení s.r.o. a komplexní služby k podnikání od zavedené firmy

Comeflex Office působí na trhu bez zjevných potíží již od roku 2001, jedná se tedy o silného partnera, kterému můžete bez obav svěřit své podnikání.

Při založení s.r.o. na klíč máte u Comeflex Office dvě možnosti. Ta první je spolupráce, tzn. na zakládání se budete podílet a budete přítomni u některých úkonů. Druhou možností je udělit firmě plnou moc a podrobnosti ladit online z pohodlí domova, čímž si ušetříte čas, který můžete věnovat třeba rozvoji svého podnikání. Cena založení s.r.o. na klíč zahrnuje všechny nezbytné úkony včetně registrace živnostenského oprávnění, správních a registračních poplatků a kolků a začíná na částce 8 990 Kč – při platbě na dva roky společně s pronájmem virtuálního sídla a vlastním základním kapitálem. Pokud si virtuální sídlo pronajmout nechcete, částka za založení s.r.o. je 12 990 Kč.

Chcete-li vyšší základní kapitál, ale nemáte na něj aktuálně prostředky, firma Comeflex Office vám ho může poskytnout. V tom případě je cena za založení ještě vyšší a odvíjí se od výše poskytnutého kapitálu.

Kromě založení s.r.o. jsou v nabídce další komplexní služby pro podnikatele, například účetnictví, právní a notářské služby nebo virtuální asistentka.

Orientační cena od: 8 990 Kč bez DPH

VÝHODY

NEVÝHODY

Založení s.r.o. do 7 pracovních dnů s virtuálním sídlem na 1 rok zdarma 

Menší rodinná firma z Brna sice nemá tak široký záběr služeb pro podnikatele, zato má však za sebou dlouhý zástup spokojených klientů, kteří oceňují profesionální, férový a přátelský přístup.

Poptávku k založení firmy můžete jednoduše zadat přes web. Ofigo za vás pak vyřídí veškerou administrativu a pokud se jedná o jednodušší s.r.o., může být vaše nová firma založena již do 7 pracovních dní, a to za cenu již od 7 777 Kč. Jelikož se jedná o poměrně nízkou částku, zkoumali jsme, zda je v ceně zahrnuto také zřízení živnostenského oprávnění, které některé levné nabídky v ceně nemají. U Ofigo ale v ceně je, stejně jako notářské a další poplatky. K založení firmy dostanete navíc ještě pronájem virtuálního sídla na 1 rok zdarma.

Orientační cena od: 7 777 Kč bez DPH

VÝHODY

NEVÝHODY

Rychlé založení firmy díky možnosti expresního zápisu do obchodního rejstříku 

Profispolečnosti nabízí založení s.r.o. na klíč a na míru dle vašich požadavků se standardní dobou vyřízení do 8 pracovních dnů. Pokud byste však potřebovali firmu rychleji, je možné za příplatek (1 000 Kč bez DPH) využít služby expresního zápisu do Obchodního rejstříku a mít tak vše vyřízené již do 48 hodin. Součástí založení společnosti je i osobní konzultace.

Co se ceny týče, můžete mít společnost založenou již za 7 900 Kč – v případě, že si zároveň objednáte virtuální sídlo, které lze pořídit již od 149 Kč bez DPH/měsíc. Pokud byste virtuální sídlo nechtěli, zaplatíte za založení firmy 9 990 Kč. Kromě základního založení sídla za vás Profispolečnosti může vyřídit například registraci k DPH a dalším daním, zařídit koncesi na volnou nebo vázanou živnost či vám pomoci s vedením účetnictví. Ceník všech doplňkových služeb a informace o tom, co je v ceně založení s.r.o. na klíč najdete na webu, nemusíte se tak obávat žádných nepříjemných překvapení.

Orientační cena od: 7 900 Kč bez DPH

VÝHODY

NEVÝHODY

Standardní nebo expresní založení s.r.o. s možností virtuálního sídla 

Profi kancelář nabízí založení s.r.o. na klíč ve čtyřech různých balíčcích. Ten nejlevnější, za cenu 8 990 Kč bez DPH zahrnuje založení s.r.o. včetně virtuální kancelář, vyřízení živnostenského oprávnění je na vás. Budete-li chtít zařídit také živnostenské oprávnění, zaplatíte 10 290 Kč za verzi s virtuálním sídlem a 10 990 Kč bez něj. Pokud byste měli chtít firmu založenou co nejdříve, je možné si zaplatit expresní založení za 12 290 Kč. Doba expresního založení je do 5 pracovních dnů.

Během procesu zakládání je možné využít osobních konzultací. Firma dále nabízí služby virtuální asistentky nebo prodej ready-made společností.

Orientační cena od: 8 990 Kč bez DPH

VÝHODY

NEVÝHODY

Založení s.r.o. od firmy s dlouholetou praxí v oboru 

Hledáte-li k založení firmy partnera, který má letité zkušenosti v oboru, mohl by vás zaujmout Firmin. Ten je malou rodinnou firmou, která na českém trhu funguje již od roku 2009 a má za sebou již slušnou řádku úspěšně založených s.r.o.

Založení s.r.o. na klíč můžete mít s Firmin již za 12 900 Kč (včetně živnostenského oprávnění), a to v případě, že si zároveň objednáte virtuální sídlo, které lze získat již od 340 Kč/měsíc. Pokud byste sídlo nechtěli, zaplatíte za založení s.r.o. 15 900 Kč. Nutno říci, že ačkoli Firmin na svém webu uvádí, že má nejlepší poměr kvality a ceny, my jsme našli i levnější nabídky, které měli navíc mnoho pozitivních recenzí.

Orientační cena od: 12 900 Kč bez DPH

VÝHODY

NEVÝHODY

Založení s.r.o. na klíč za nízkou cenu s ohlášením volné živnosti v ceně

Společnosti RTB Holding funguje již od roku 2011 a založení s.r.o. vám nabídne za nejnižší cenu z námi recenzovaných společností. Za akční cenu 6 900 Kč je možné založit s.r.o. včetně ohlášení volné živnosti (další typy živností za poplatek), podmínkou je zde objednávka virtuálního sídla, které lze zřídit již od 199 Kč bez DPH. Pokud virtuální sídlo chtít nebudete, zaplatíte za zřízení s.r.o. na klíč 9 900 Kč, čímž se RTB Holding dostává na ceny srovnatelné s ostatními společnostmi. Budete-li chtít s.r.o. založit co nejrychleji, můžete tak učinit s expresním poplatkem 5 500 Kč.

Pokud byste si chtěli zakládání firmy maximálně zjednodušit, můžete přes RTB Holding zakoupit ready-made společnost. V případě zájmu lze využít dalších služeb typu účetní a právní poradenství.

Orientační cena od: 6 900 Kč bez DPH

VÝHODY

NEVÝHODY

Založení s.r.o. s možností využití daňových účetních služeb

U Office House lze zařídit založení s.r.o., ale také dalších navazujících služeb jako je účetnictví a daňové poradenství, víza pro zahraniční pracovníky a další korporátní služby.
Při zakládání s.r.o. na klíč s Office House dostanete veškerou potřebnou podporu, a to jak administrativní, tak i právní. Společnost za vás zařídí vše včetně návštěvy notáře, zařízení živnostenského oprávnění, jednání na rejstříkovém soudu a zápis do obchodního rejstříku a souhlas se sídlem firmy. Na webu však zcela chybí podrobnější ceník či informace, zda jsou uvedené služby opravdu v ceně.

Orientační cena od: 9 900 Kč bez DPH

VÝHODY

NEVÝHODY

Snadné založení s.r.o. bez nutnosti vlastního základního kapitálu 

Simply Office nabízí založení s.r.o. na klíč v Praze, Brně a Ostravě, a to za cenu již od 6 900 Kč bez DPH. Cena je to lákavá, stejně jako v případě jiných takto levných nabídek je podmíněna objednáním virtuálního sídla, které lze pořídit od 199 Kč bez DPH za měsíc. V případě, kdy virtuální sídlo chtít nebudete, zaplatíte za založení s.r.o. na klíč 9 900 Kč, což je cena srovnatelná s ostatními.

Výhodou Simply Office je možnost založení s.r.o. bez vlastního kapitálu, což se hodí v případech, kdy chce vyšší základní vklad, ale nemáte dostatek vlastních prostředků. Budete-li si od Simple Office půjčovat základní kapitál do výše 200 000 Kč, zaplatíte za založení s.r.o. na klíč 11 900 Kč bez DPH při objednávce spolu s virtuálním sídlem a 15 900 Kč bez virtuálního sídla.

Orientační cena od: 6 900 Kč bez DPH

VÝHODY

NEVÝHODY

Jak založit s.r.o. na klíč?

Rozhodnete-li se založit s.r.o. na klíč, příliš práce vás nečeká – většinu věcí za vás zařídí vámi vybraná firma. Vybrat si firmu, která vám se založením společnosti pomůže, je tedy úkol první. Dále si musíte rozmyslet předmět podnikání, název firmy a výši základního vkladu. Následně dodáte podklady firmě, která vám založení s.r.o. bude zařizovat. Té buď udělíte plnou moc, takže nebudete muset být přítomni jednání na úřadech nebo se k řešení některých úkonů dostavíte osobně – od čehož se odvíjí také cena založení s.r.o. na klíč.

Často kladené otázky

Pro společnost s ručením omezeným (s.r.o.) je základní kapitál 1 Kč, pro akciovou společnost (a.s.) 2 000 000 Kč.

Jedná se o společnosti, jenž se obvykle zakládají za účelem prodeje. Jejich nákup je velice rychlý a začít lze podnikat v podstatě hned, na druhou stranu ale nemá firma žádnou historii. Také budete muset s největší pravděpodobností udělat řadu úprav, což v historii obchodního rejstříku nevypadá zrovna nejlépe.

I když zakládáte společnost na klíč, je z vaší strany vyžadována spolupráce, jejíž rychlost přímo ovlivňuje dobu vyřízení založení firmy. Samotné zapsání do obchodního rejstříku trvá cca 5 dnů, ve složitějších případech to může být až 10. Kompletní proces založení trvá v České republice průměrně 24,5 dne.

Založení společnosti na klíč dokáže výrazně ušetřit váš čas, na druhou stranu vyjde vždy dráž. Snaha ušetřit by vás ale mohla přivést do rukou neprofesionálním společnostem, s nimiž bude zakládání nakonec ještě horší.

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář

4.9/5 - (14 votes)