5 nejlepších koupelnových studií v Pardubicích 2024 – recenze

Jaké koupelnové studio v Pardubicích je nejlepší? Kde na vás čeká nejširší výběr a kam vyrazit, pokud je pro vás prioritou nízká cena? A které z nich má nejlepší hodnocení u zákazníků?


Výběr redakce

Firma s dlouhou historií a bohatým výběrem


Další na zvážení

Rodinná firma s osobním přístupem


Další na zvážení

Velká společnost s pestrou nabídkou


Další na zvážení

Prohlédněte si svou koupelnu ve virtuální realitě

Koupelnova Studia Pardubice

Koupelna patří bezpochyby k nejdůležitějším částem každého bytu i domu. Chceme, aby byla maximálně funkční, bezpečná, kvalitní, ale zároveň toužíme i po stylovém a moderním vzhledu. Pokud si sami na přestavbu nebo realizaci netroufáte, patrně hledáte koupelnové studio, které vám se ztvárněním vaší představy pomůže. Jaká koupelnová studia v Pardubicích stojí za pozornost a co od kterého očekávat?

Firma s dlouhou historií a bohatým výběrem

Česká firma, za kterou stojí Jaroslava Valová, na našem trhu působí už od roku 1991 a patří k těm vůbec nejznámějším. A není to jen dlouhá historie a zajímavý příběh, co zákazníky k firmě přivádí, ale především množství služeb a neobyčejná pestrost sortimentu.

Toužíte po industriální, dřevěné, kamenné, mramorové nebo třeba skandinávské koupelně? A nebo bojujete s prostorem, chcete si užívat také wellness či potřebujete koupelnu bezbariérovou? Nic z toho zde není problém.

Inspirovat se můžete v obsáhlé galerii, ale s výběrem vhodných materiálů vám samozřejmě pomohou také školení odborníci. A to jak na prodejně, tak třeba i na dálku online. Základní návrh koupelny si ale můžete vytvořit i sami, a to díky konfigurátoru dostupnému na webu. K dispozici vám může být také projektový konzultant, který se postará o kompletní proces od začátku do konce. Tato služba je zdarma. Bezplatný je i návrh koupelny, avšak v případě, že si zakoupíte zboží za více než 20 000 Kč.

Drobné mínus můžeme najít v recenzích uživatelů. Někteří z nich nebyli nadšeni z kvality montáže koupelen a materiálů, další si stěžovali na horší komunikaci.

VÝHODY

NEVÝHODY

Rodinná firma s osobním přístupem

Koupelny Syrový se řadí mezi rodinné podniky s dlouhou tradicí, v tomto odvětví se společnost pohybuje už více než 30 let. Důraz klade na individuální přístup, kdy se vždy snaží najít pro každého zákazníka to nejvhodnější řešení, ať už touží po supermoderní nebo třeba minimalistické koupelně. K tomu patří i dostatečná kvalita a férová cena a tyto parametry se pojí i k nabízeným produktům v přidruženém e-shopu. Prohlédnout si je ale můžete i v showroomu firmy, kde na vás čeká spousta ukázek, jak může vaše koupelna vypadat.

Vaši novou koupelnu si firma vezme na starost od začátku do konce. Chybět samozřejmě nemůže 3D vizualizace, kterou vám zde připraví zdarma.

Celkový dojem z firmy je i díky moderně a příjemně zpracovaným webovým stránkám více než dobrý, ocenili bychom jen trochu více ukázek realizovaných koupelen.

VÝHODY

NEVÝHODY

Velká společnost s pestrou nabídkou

Dalším z velkých hráčů na poli koupelen jsou už od roku 1992 Koupelny Ptáček. Společnost nabízí celou řadu často i exkluzivních značek v různých cenových relacích i stylech, takže se zde můžete těšit na obrovský výběr.

Právě ujasněním představy o celkovém designu zde začíná vaše cesta k nové koupelně. Přímo na prodejně vám pak mohou se vším poradit a lze si tu také nechat zpracovat grafický návrh. Pokud si neobjednáte zboží za více než 20 000 Kč, je návrh zpoplatněn. Firma zajišťuje také dopravu a prostřednictvím spolupracujících firem i montáž.

Při procházení recenzí narazíte samozřejmě na ty pozitivní i negativní. Nespokojení zákazníci pak zmiňují především horší komunikaci a prodlevy při reklamacích.

VÝHODY

NEVÝHODY

Prohlédněte si svou koupelnu ve virtuální realitě

Tato česká společnost má velmi široký záběr. Nejen, že působí hned v několika městech po celé České republice, ale zároveň nabízí i pestré portfolio služeb, kdy se vedle kompletního vybavení koupelen zaměřuje také na topení, vodu či plyn.

Vaše cesta k nové koupelně zde vede od inspirace přes návštěvu prodejny ke grafickému návrhu (nenajdeme zde však informace o jeho ceně), který si můžete navíc prohlédnout i ve virtuální realitě a do návrhu tak “vkročíte” ještě dříve, než bude vybudován. Právě realizací, kterou firma zajišťuje pomocí spolupracujících odborníků, pak proces končí.

Podívat se sice můžete na nabízený sortiment přímo na e-shopu společnosti, chybí nám tu ale ukázky koupelen pro inspiraci. Stejně tak nenajdeme téměř žádné recenze společnosti od zákazníků.

VÝHODY

NEVÝHODY

Od návrhu po realizaci

Už od roku 1993 působí na trhu společnost Dolbe, která zajišťuje v oblasti koupelen kompletní služby. K těm navíc přidává i možnost nechat si zrekonstruovat také bytové jádro, což jistě mnozí zákazníci ocení.

Základem je zde odborné poradenství, kdy vám pracovníci doporučí vhodné materiály i další produkty podle vašich požadavků, ať už je to snadná údržba, dlouhá životnost, malé prostory a podobně. Stejně tak zvládají i koupelny různých stylů. Následuje zpracování návrhu ve 3D, při odběru zboží je jeho vyhotovení zdarma.

Firma spolupracuje s mnoha dodavateli zboží, takže se může pyšnit bohatou nabídkou. K náhledu na webu jsou jak jednotlivé výrobky, tak i katalogy. Vše si ale můžete prohlédnout i naživo ve vzorkové prodejně.

Právě pestrost sortimentu oceňují v recenzích i někteří zákazníci. Vedle toho vyzdvihují i velmi profesionální a zároveň vstřícný přístup pracovníků.

VÝHODY

NEVÝHODY

Koupelnová studia Pardubice: Jaká je aktuální situace?

Koupelnových studií v Pardubicích sice nenajdeme tolik jako ve větších městech, ale určitě to neznamená, že zde nabídka není zajímavá. Váží se k ní totiž některá specifika. Naprostá většina námi recenzovaných firem například nabízí komplexní služby, tedy poradenství, vypracování návrhů i následnou realizaci, kdy se nemusíte o nic starat. Spousta z nich navíc na trhu působí už desítky let, což může také mnohé napovídat o jejich kvalitách. Je jen škoda, že se společnosti příliš nechlubí zrealizovanými projekty.

I v Pardubicích pak působí řada velkých firem, které můžete znát z reklam. K nim většinou najdete množství recenzí a čekat můžete i širokou nabídku. Nutno však říct, že tou se může chlubit i řada menších a rodinných firem. Na výběr máte zkrátka různé možnosti a záleží tak zcela na vašich požadavcích.

Často kladené otázky

V následujících bodech ještě upřesníme několik nejčastějších otázek, které padají na téma koupelnových studií v Pardubicích.

Připravte si půdorys místnosti se všemi rozměry včetně výšky stěn a umístění dveří a oken. Dále se budou hodit informace o rozvodech vody a topení. Nezapomeňte také upozornit na případné zvláštnosti, především u atypických prostor. Pomohou také fotografie současného stavu koupelny a ukázky koupelen například z internetu, jejichž styl a provedení se vám líbí. 

Návrhy koupelen nabízejí studia zdarma, avšak většinou pouze v případě, že dojde k následné realizaci danou firmou, nebo alespoň k odebrání zboží v určité hodnotě. Většinou má tak částka podobu vratné zálohy. V opačném případě bývají návrhy zpoplatněné částkou okolo 1500 Kč.

Nejjednodušší možností je hledat na internetu. Ukázky koupelen najdete přímo na webových stránkách koupelnových studií, na Pinterestu, v diskuzích a nejrůznějších skupinách, např. na Facebooku. Další variantou jsou tištěné či online katalogy, vydat se můžete i do showroomů firem. 

Videa

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář

4.9/5 - (14 votes)