RECENZE: 12 nejlepších seznamek 2024 – diskuze, hodnocení

Shrnutí: Při výběru seznamky se orientujte především podle toho, jaký typ vztahu hledáte, a jaké jsou vaše hlavní požadavky na partnera. Dobře zvažte, jestli zůstanete u neplacené verze, která hrozí falešnými profily, nebo raději něco málo zainvestujete. V mém srovnání najdete možnosti pro každého:

 • Známkou Výběr redakce jsem označila EliteDate, seznamku pro vážný vztah za příznivou cenu.
 • Vážný vztah můžete najít i na populární seznamce eDarling.
 • Na flirt nebo randění je ideální Tinder.
 • Starší singles pak ocení seznamku Singles50.

Co dalšího se dočtete v článku? Podívám se i na další seznamky a popíšu jejich klady a zápory, přidám tipy, podle čeho vybírat, i pár rad k seznamování. 


Výběr redakce

EliteDate

Kdy vybrat EliteDate?

Pokud hledáte vážný vztah a nevadí vám tomu obětovat pár korun, zkuste EliteDate.

 


Oblíbená volba

eDarling

Kdy vybrat eDarling?

Zdá se vám, že pokud je třeba si za seznamku více zaplatit, zvyšuje se šance na to, že to lidé myslí skutečně vážně? Pak by vám mohla sednout seznamka eDarling.


Populární aplikace

Tinder

Kdy vybrat Tinder?

Hledáte seznamku zdarma, chcete si vybírat z velkého množství potenciálních partnerů a oceníte řazení podle vzdálenosti? Zkuste Tinder.


Nad 40

Singles50

Kdy vybrat Singles50?

Je vám okolo padesátky a není vám líto za „dohození“ partnera něco málo zaplatit? Singles50 by mohlo být místem pro vás.

Sablony Uvod Entuzio

Štěstí v lásce se vám zatím vyhýbá a stále nemůžete najít dokonalý protějšek? Zkuste hodit za hlavu všechny pochybnosti a předsudky a dejte šanci seznamkám. Najdete na nich tisíce lidí v podobné situaci a možná mezi nimi objevíte tu pravou či toho pravého. Porovnala jsem ty nejlepší seznamky a snadno tak zjistíte, jaká bude nejlepší zrovna pro vás.  

Průzkum trhu a vybírání těch nejdůležitějších střípků informací pro výběr produktu či služby: to je naše! Naši redaktoři tráví nad průzkumem článku desítky hodin a celá naše redakce se řídí naším redakčním kodexem

Online seznamka je dnes velmi populárním způsobem seznamování, kdy nemusíte nikam chodit ani se bát oslovovat potenciální partnery tváří v tvář, ale vše probíhá přes internet, třeba za pomoci vašeho mobilního telefonu. Seznamovat se tak můžete kdykoliv, kdekoliv a s kolika osobami jen budete chtít. Stačí vám k tomu inzerát či profil na některé z online seznamek.

Dalším bonusem je velký počet uživatelů těchto platforem. Rovnice je totiž jednoduchá – čím více lidí, tím větší šance na seznámení. Dobrou volbou bude tento způsob i pro ty, kdo se příliš necítí na to oslovovat ženy či muže například v baru, nebo se řadí mezi introverty a společenské akce nijak nevyhledávají.

Online seznamek je celá řada a při hledání narazíte na ty dostupné zdarma i na placené. Seznamky zdarma většinou vynikají vysokým počtem uživatelů, profil si tu může jednoduše založit každý. S tím se však pojí i jejich hlavní nevýhoda – právě dostupnost zdarma láká i řadu podvodníků a snadněji tu narazíte na falešné profily.

Pokud si však za registraci nebo plné využívání všech možností seznamky musíte zaplatit, dá se spíše očekávat, že zde narazíte na lidi, kteří to se seznamováním myslí skutečně vážně a jsou ochotni do toho i něco investovat. U placených seznamek se navíc setkáváme většinou i se sofistikovanější formou propojení, kdy vám server nabízí osoby, s nimiž byste si mohli na základě vyplněných údajů či dotazníku rozumět. Na druhou stranu však mohou být tyto seznamky zpoplatněny i poměrně vysokými částkami.

Nejlepší seznamky

Rozhodla jsem se vám trochu usnadnit výběr a podívala jsem se blíže na některé z nejoblíbenějších seznamek současnosti.

 1. EliteDate
 2. eDarling
 3. Tinder
 4. Singles50
 5. Seznamte.se
 6. Badoo
 7. Stesti.cz
 8. Academic Singles
 9. Elite Meets Beauty
 10. Victoria Milan
 11. Yellobar
 12. Seznamka.cz

1) EliteDate recenze

Seznamka pro vážný vztah

Kdy zvažovat EliteDate?

Pokud hledáte vážný vztah a nevadí vám tomu obětovat pár korun, zkuste EliteDate.

Jestliže ale vyhlížíte spíše flirt a nechce se vám za seznámení „platit“, běžte do Tinderu.

Proč jsem vybrala EliteDate?

Protože jde o důvěryhodnou seznamku, která je vhodná pro nalezení vážného vztahu. Nejen, že se tak prezentuje na svém webu, ale svým fungováním tomu skutečně odpovídá. V první řadě manuálně kontroluje všechny profily, takže můžete mít jistotu, že při seznamování komunikujete pouze s reálnými lidmi, kteří, stejně jako vy, hledají vztah.

Profily zde nejsou veřejné, žádný neregistrovaný uživatel je tedy neuvidí. Potenciální partnery vám seznamka hledá na základě osobnostního testu, který vyplníte, nastavit si pak můžete i další kritéria podle svých preferencí. Seznamovat se tu můžete i prostřednictvím mobilní aplikace.

Základní členství je u EliteDate zdarma. Pravdou však je, že je co do funkcí velmi osekané. Fotografie osob vidíte jen rozmazaně a nemáte možnost je oslovit. Daleko širší škálu možností vám tak přinese členství prémiové, které vás vyjde na 125 Kč až 350 Kč měsíčně v závislosti na tom, na jak dlouhou dobu si službu předplatíte (čím delší doba to bude, tím výhodnější cenu získáte).

Uživatelské recenze EliteDate

Na Googlu i mapy.cz jsem našla desítky recenzí na EliteDate a poctivě jsem je více než hodinu procházela. A co jsem se dočetla? Mezi klienty je několik šťastlivců, kteří zde skutečně našli lásku svého života, další alespoň dobré přátele. Mnozí oceňují, že je seznamka placená (ačkoliv je zde zmíněná free verze), protože to podle nich vyselektuje lidi, kteří to se seznamováním nemyslí vážně. Na druhou stranu se najdou nespokojení zákazníci především z řad mužů, podle kterých je zde málo žen a mají problém najít někoho, kdo jim alespoň odpoví na zprávu. Ženy ale bývají povětšinou spokojené. 

VÝHODY

NEVÝHODY

2) eDarling recenze

Jedna z nejznámějších online seznamek 

Kdy zvažovat eDarling?

Zdá se vám, že pokud je třeba si za seznamku více zaplatit, zvyšuje se šance na to, že to lidé myslí skutečně vážně? Pak by vám mohla sednout seznamka eDarling.

Cena za členství je zde ale v porovnání s konkurencí vyšší, někomu tak může více vyhovovat třeba EliteDate

Proč jsem vybrala eDarling?

Protože o seznamce eDarling patrně slyšel i ten, kdo se o tento způsob hledání partnera nezajímá. Patří totiž k nejpopulárnějším a nejúspěšnějším seznamkám v celé Evropě. Prezentuje se jako seznamka pro náročné a pro ty, kdo hledají vážné vztahy. Proces hledání partnera tu probíhá pomocí vlastní metody, která zohledňuje demografické údaje, osobnostní test a také vlastní preference. Všechny profily jsou zde manuálně ověřovány a využívat můžete i mobilní aplikaci.

EDarling funguje primárně jako placená seznamka. Základní členství zdarma tu sice najdete a bezplatně si tak můžete založit profil a vyzkoušet některé funkce, například komunikace s potenciálními partnery je ale v tomto módu značně omezená. Ke všem funkcím se dostanete pomocí VIP profilu, který vás bude stát 339 Kč až 549 Kč podle toho, jak dlouhé členství bude. Ceny jsou tedy v tomto případě vyšší než u některých konkurenčních seznamek.

Uživatelské recenze eDarling

Když jsem procházela recenze na eDarling na Google Play, vseumel.cz nebo trustpilot.com, byla jsem hodně překvapená negativními zkušenostmi, které dokonce převažují. Většina z nich se ale týkala toho, že lidem seznamka nenabízí vhodné protějšky z blízkého okolí, případně jich je málo, což nemusí být vždy chyba seznaky samotné. Objevují se ale i stížnosti na to, že se zákazníkům strhává platba za předplatné, aniž by jej klienti chtěli prodloužit. To už jde samozřejmě za seznamkou a je to chyba. Další pak kritizují funkčnost aplikace, která často padá a zasekává se.

Najdou se ale i spokojené reakce, kterým se líbí především princip výběru vhodného partnera, pár dokonce hodnotí kladně i množství nabízených protějšků, což může být otázkou lokality.   

VÝHODY

NEVÝHODY

3) Tinder recenze

Populární seznamka (především) na randění

Kdy zvažovat Tinder?

Hledáte seznamku zdarma, chcete si vybírat z velkého množství potenciálních partnerů a oceníte řazení podle vzdálenosti? Zkuste Tinder.

Protože má ale Tinder tak trochu pověst spíše „randicí“ aplikace, pro vážný vztah se možná více hodí eDarling nebo EliteDate.

Proč jsem vybrala Tinder?

Protože Tinder je nejpopulárnější seznamkou na světě a s tím se pojí i jedna z jeho hlavních výhod, kterou je vysoký počet uživatelů. Druhým důvodem úspěchu je možnost registrace zcela zdarma. Na rozdíl od mnoha dalších seznamek je i bezplatný tarif zcela dostačující pro to, abyste se mohli seznámit a setkat se s potenciálním partnerem. Najít se tu dá flirt, ale i vážný vztah, avšak s rozšířeností a bezplatným použitím se pojí i riziko falešných profilů, s čímž je dobré počítat.

Tinder funguje na základě geolokace, takže vám vyhledává možné kontakty ve vašem okolí. Těm můžete v případě, že vám bude daná osoba podle fotky sympatická, dát “lajk”. Pokud jej opětuje, propojíte se a můžete začít chatovat. Tinder tedy nefunguje na základě osobnostních testů a podobně, ale zato je zábavný a jednoduchý.

Uživatelské recenze Tinder

Na Google Play, App Store nebo trustpilot.com najdete stovky recenzí Tinderu. A co jsem se z nich dozvěděla? Lidé oceňují, že si vystačíte se základní verzí zdarma a je k dispozici opravdu hodně protějšků k seznámení. A mnozí zde skutečně našli partnera podle svých představ. Podle některých ale jeho sláva tak trochu upadá a plní se lidmi, kteří spíše hledají followery na sociálních sítí. Pár uživatelů si také stěžuje na to, že nefunguje omezení vzdálenosti. 

VÝHODY

NEVÝHODY

4) Singles50 recenze

Místo k seznámení pro starší singles

Kdy zvažovat Singles50?

Je vám okolo padesátky a není vám líto za „dohození“ partnera něco málo zaplatit? Singles50 by mohlo být místem pro vás.

Své štěstí ale můžete klidně najít třeba i na EliteDate, u které alespoň znáte cenu za prémiové členství. 

Proč jsem vybrala Singles50?

Protože seznamování se ve vyšším věku může být složitější a řada seznamek navíc cílí spíše na mladší osoby. Singles50 se však zaměřuje na lidi starší 40 či 50 let a spolehlivě a anonymně jim hledá aktivní a nezadané potenciální partnery v tomto věku.

Stejně jako u mnoha jiných seznamek začíná vše vědeckým posouzením osobnosti, s nímž získáte i popis ideálního partnera, další kroky už jsou jen na vás. Randit tu můžete i virtuálně, a to prostřednictvím videohovoru.

Najdete tu dvě varianty členství, VIP a zdarma. U verze zdarma však není umožněno vidět jasně fotografie nebo zasílat zprávy, k verzi VIP ale bohužel bez registrace nenajdete na webu cenu.

Uživatelské recenze Singles50

Na čem by seznamka Singles50 rozhodně mohla zapracovat, jsou recenze. Je jich totiž velmi velmi málo. Pár jsem jich nakonec na perfect.is a Trustpilot našla, ale není jich dost na to, aby se z nich daly odvodit nějaké závěry.

Lidé si pochvalují převážně koncept, kdy někdo přišel s místem pro seznámení starších osob. Líbí se jim i jednoduché používání a přehlednost. Upozorňují, že s free verzí toho moc neuděláte, ale podobně je to i u konkurence. Pár uživatelů ale mělo problém s ukončením členství, tak pozor na to.   

VÝHODY

NEVÝHODY

5) Seznamte.se recenze

Online seznamka s plným členstvím pro ženy zdarma

Proč jsem vybrala Seznamte.se?

Jestliže hledáte seznamku v klasickém stylu, je to web Seznamte.se. Fungování (a nutno říct, že i design) je tu velmi jednoduché a zkrátka takové, jaké nejspíš očekáváte. Tento portál se hodí pro seznamování v jakémkoliv věku a zaměřuje se na vážné vztahy.

Registrováno je tu přes 100 000 uživatelů, což je slušné číslo, na druhou stranu může být zkreslené falešnými profily v důsledku bezplatné registrace. Ženy tu navíc mají zcela zdarma i prémiové členství, které nabízí neomezený počet zpráv či uživatelů ve vyhledávání a podobně. Muži si za něj musí zaplatit.

Po vyplnění vědeckého dotazníku už se můžete vesele pustit do hledání vysněného protějšku, a to jak klasicky procházením profilů, tak i přes fotoseznamku nebo třeba podle horoskopu.

VÝHODY

NEVÝHODY

6) Badoo recenze

Oblíbená online seznamka pro všechny

Proč jsem vybrala Badoo?

Badoo se řadí mezi populární a vyhledávané seznamovací platformy, vyniká vysokým počtem uživatelů a skvělou zprávou pro všechny, kdo hledají vhodný protějšek, je, že základní, bezplatný profil bude nejspíš pro vaše potřeby plně dostačující. Najít tu můžete lásku na celý život i flirt a bonusem je mobilní aplikace i snadné a intuitivní ovládání.

Seznamování funguje jednoduše – hrou “setkání”, kdy dáváte ostatním profilům ano, nebo ne a v případě shody můžete začít komunikovat. U prémiového účtu si pak můžete užít další zajímavé funkce, jako je neviditelný režim, možnost chatování s populárními uživateli a podobně.

Stejně jako u většiny ostatních seznamek zdarma je však i tady riziko, že si začnete psát s falešným profilem či podvodníkem.

VÝHODY

NEVÝHODY

7) Stesti.cz recenze

Platforma s řadou seznamovacích tipů

Proč jsem vybrala Stesti.cz?

Ať už hledáte partnera nebo třeba nového kamaráda, můžete se přidat ke 100 tisícům uživatelů, kteří hledají také, na platformě Stesti.cz. Funguje na základě inzerátů, kdy jednoduše vyplníte svůj profil údaji, které uznáte za vhodné, a pak už můžete aktivně oslovovat další, nebo čekat, až někdo osloví vás. Zaujme tu také rozsáhlá sekce nápovědy a nejrůznějších tipů pro seznámení.

Registrace profilu je zcela zdarma, stejně tak i základní funkce, které pro mnohé budou dostačující. Ověření probíhá pomocí e-mailu a SMS, aby se předešlo vzniku podvodných účtů. Najdeme tu i tarif Naplno, kteří stojí pouze 89 Kč ročně a přináší pár vylepšení.

Nechybí ani mobilní aplikace a potenciální partnery můžete filtrovat podle nejrůznějších parametrů. Jako menší nevýhodu považuji nevyvážený poměr mužů a žen.

VÝHODY

NEVÝHODY

8) Academic Singles recenze

Online seznamka pro vzdělané

Proč jsem vybrala Academic Singles?

Každý má na svého budoucího partnera jiné požadavky. U někoho to může být odpovídající vzdělání, a právě pro tyto účely je tu seznamka Academic Singles, která propojuje nezadané a vzdělané lidi. Seznamování je založené na vědeckém testu osobnosti a následných návrzích, které vaší osobnosti odpovídají.

Registrace online či přes mobilní aplikaci je zdarma a bezplatně můžete také vyhledávat a kontaktovat další singles. Ovšem funkce jako seznamování, chat či fotografie jsou dostupné pouze v placené prémiové verzi, takže se dá říct, že se bez ní obejdete jen těžko. Na druhou stranu se tak snáze zabrání vzniku falešných profilů.

Co zde hodnotím jako negativum, jsou poměrně skoupé informace na webu. Bez registrace například nedohledáte ani cenu prémiového účtu.

VÝHODY

NEVÝHODY

9) Elite meets Beauty recenze

“Luxusní” seznamka pro bohaté a krásné

Proč jsem vybrala Elite meets Beauty?

Elite meets Beauty je seznamka, jejímž heslem je, že “bohatí a krásní patří k sobě”. Pokud tento názor sdílíte, můžete zde objevit protějšek, s nímž budete moci popíjet šampaňské na jachtě při západu slunce, pokud to vyjde.

Seznamka si zakládá na důvěryhodnosti a respektu. Všechny profily z toho důvodu ručně ověřuje tým profesionálů a porovnává je s dalšími účty na sociálních sítích a podobně. Snaží se tak zabránit registraci falešných profilů či robotů. Výhodou je zde vyvážený počet žen a mužů, což může zvyšovat šance na seznámení.

Dobrou zprávou je, že seznamka funguje zdarma. Nevýhodu však může někdo vidět v tom, že alespoň bez základních znalostí angličtiny se tu patrně neobejdete. Seznamka totiž není česká a přeložené jsou jen některé texty.

VÝHODY

NEVÝHODY

10) Victoria Milan recenze

Seznamka pro zadané

Proč jsem vybrala Victoria Milan?

Pokud jste zadaní a toužíte po tajné aféře, i pro vás existuje vhodné místo k seznámení. Je to seznamka Victoria Milan, která funguje po celé Evropě a pomůže vám najít nevinný online flirt i opravdového milence či milenku. A fungování po celé republice i v dalších zemích má své výhody – můžete si najít známost například na služební cestě a podobně.

Jak je zřejmé už ze zaměření, anonymita a diskrétnost zde hrají důležitou roli. Nebudete tak nikam zadávat své citlivé údaje jako jméno, adresu či telefonní číslo, zároveň jsou zde správci monitorující bezpečnost a také nedovolují zakládání falešných profilů.

Registrace na Victoria Milan je zdarma, ovšem tím většina výhod končí. Jako “neplatící” člen nemůžete zjistit, kdo o vás má zájem ani posílat ostatním členům zprávy a podobně. K tomu je potřeba upgrade na prémiové členství. K dispozici je tu několik placených balíčků.

VÝHODY

NEVÝHODY

11) Yellobar recenze

Jednoduchá česká seznamka

Proč jsem vybrala Yellobar?

Se zajímavým principem přichází česká seznamka Yellobar. Neplatíte zde žádné měsíční poplatky za členství, ale pouze jednorázový registrační poplatek 299 Kč, který však může odradit různé šprýmaře a podvodníky. Vhodná je pro hledání vážného vztahu a potěší i ty, kdo dbají na své soukromí a příliš se jim nechce zadávat své osobní údaje. K založení vám stačí e-mail, na seznamce pak vystupujete pod přezdívkou.

Nenajdete tu žádný vstupní dotazník a rychle tak můžete přejít k seznámení, stačí jen vyplnit základní údaje o sobě (koníčky, práce apod.) a hledat podle vámi zvolených filtrů. Vidíte, jak ostatní uživatelé váš profil hodnotí a kdo se na něj dívá. A potěší i důraz na bezpečnost – vaše komunikace je chráněna pomocí šifrování a nevhodné uživatele můžete blokovat.

VÝHODY

NEVÝHODY

12) Seznamka.cz recenze

Tradiční seznamka pro různé typy vztahů

Proč jsem vybrala Seznamka.cz?

Seznamka.cz patří k těm největším a také nejstarším online seznamkám u nás, funguje už od roku 1998. Hodí se pro nejrůznější typy vztahů – najít tu můžete partnera na celý život, nezávazný flirt, ale i kamaráda na cestování nebo třeba na sport či dopisování. Právě hledání podle celé řady vybraných kritérií je velkou výhodou tohoto portálu.

Funguje tedy na základě inzerátu, kdy vám nepřiřazuje partnery podle shod v dotazníku, ale vše je vlastně na vás. Inzerát si můžete vložit zdarma, nic nezaplatíte ani za naprostou většinu funkcí. Prémiová verze účtu tu je, platíte v ní za absenci reklam.

Profily jsou zde volně přístupné, takže si i bez registrace můžete potenciální partnery vyhlížet. Existuje tu však riziko falešných či podvodných profilů.

VÝHODY

NEVÝHODY

PĚT tipů, jak vybrat online seznamku

Na jaké parametry se při výběru zaměřit, abyste co nejvíce zvýšili šanci na nalezení partnera podle svých představ? Podívejte se na tyto tipy:

1) Placená, nebo zdarma?

Při výběru seznamky se budete patrně zabývat tím, zda zvolit seznamku zdarma či placenou. Jak jsem už nastínila výše, každá z variant má své plusy a minusy. Placené seznamky více méně eliminují riziko falešných profilů, bývají propracovanější, a to jak z hlediska grafiky, tak i způsobem propojování osob. Seznamky zdarma však mají často vyšší počet uživatelů, ale více hrozí, že narazíte na podvodníka, a většinou nenabízejí tolik funkcí.


2) Typ vztahu hraje prim

Důležité je ujasnit si, koho a co vlastně hledáte. Často je to jednoduché a hledáte zkrátka životní lásku. Najdete však i seznamky vhodné například pro zadané lidi nebo pro flirt či dopisování.


3) Nebojte se speciálních preferencí

Hledáte partnera, který bude starší, vysokoškolsky vzdělaný nebo musí být narozen ve znamení Býka? Ani to není problém a objevíte seznamku vhodnou pro tyto specifické požadavky.


4) Inzerát, či dotazník?

Vybírat můžete i podle způsobu seznámení. Zatímco v některých případech si jednoduše přidáte inzerát a vše je vlastně na vás, na jiných platformách vyplníte vědecký dotazník, který posoudí, jaký partner by pro vás byl ten pravý.


5) Čtěte recenze

I mezi seznamkami narazíte na podvodné portály, jejichž hlavním cílem je dostat z vás peníze. Proto si vždy přečtěte, co o dané seznamce říkají další uživatelé, a jak si stojí v porovnání s dalšími seznamkami.

Shrnutí: Podle čeho vybrat vhodnou seznamku? Odpovězte si na následující otázky. 

✅ Víte, jaký typ vztahu hledáte?ano
✅ Umožňuje seznamka vyhledávat protějšky podle lokality?ano
✅ Nabízí seznamka dostatečné množství funkcí za cenu, kterou jste ochotni zaplatit?ano
✅ Má portál dobré recenze?ano

6 tipů, jak se seznámit online

V online světě funguje řada věcí trochu jinak než “naživo”. Na co si dát při seznamování na internetu pozor?

1) Říkejte pravdu

Internet nabízí spoustu příležitostí k přikrášlení reality. Nedělejte ale ze sebe superhrdinu a nevymýšlejte si, jen abyste se někomu zalíbili či zaujali co nejvíce lidí. Myslete na to, že časem se možná setkáte tváří v tvář.


2) Ujasněte si očekávání

Promyslete si, co od online seznamky očekáváte a koho vlastně hledáte. Snáze tak objevíte osoby, s nimiž by to mohlo klapat.


3) Vyplňte profil důkladně

I když už se chcete seznámit a prohlédnout si ostatní profily na seznamce, vyplatí se vyplnění svého profilu neodbýt. Profil, ze kterého bude koukat skutečný člověk se zálibami a názory, zaujme více než ten obecný.


4) Buďte kreativní, ale sví

Ve změti profilů chce každý zaujmout, ale pamatujte, že méně je někdy více a snažte se být co nejvíce přirození a sami sebou.


5) Na fotce záleží

Dejte si záležet na profilové fotce. Je zbytečné ji příliš přikrášlovat, ale měli byste se na ní sami sobě líbit. Volte také fotku pokud možno aktuální. Klidně může odrážet to, co máte rádi – vyfotit se můžete se svým mazlíčkem, na cestách a podobně.


6) Ostražitost je na místě

Anonymity, kterou poskytuje internet, využívají také podvodníci a setkat se s nimi můžete i na seznamkách. Nesdělujte proto nikomu hned svou adresu, neposílejte peníze a podobně. Buďte zkrátka obezřetní.

Často kladené otázky

Pokud se vám někdo zalíbí nebo máte “shodu” a zalíbíte se rovnou jeden druhému, přichází na řadu oslovení. Je dobré zaujmout a nepřicházet s otřepanými frázemi, ale nic se nemá přehánět. Projevte jednoduše zájem o toho druhého a snažte se zjistit o něm co nejvíce informací.

Není, stačí jen zvolit tu správnou seznamku. Některé platformy se specializují na mladé lidi a flirty, ale stejně je tomu i naopak – některé seznamky jsou cílené na singles 50+. Najdeme ale i celou řadu seznamek pro všechny věkové kategorie.

Ano. Možná to chce trochu trpělivosti, ale páry, které se seznámily online, existují a v dnešní době nejsou žádnou výjimkou.

4.9/5 - (15 votes)

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář