Nejlepší kurzy od Online jazyky 2024 - recenze, zkušenosti

Kurzy Online Jazyky

Online kurzy – skvělá příležitost, jak se učit vlastním tempem kdykoliv a kdekoliv se to hodí vám. A učit se takto můžete i cizí jazyk. Zapomeňte na nudné hodiny ve škole a slepé opakování slovíček, jde to i jinak, hravě, interaktivně, prostě tak, aby vás to bavilo. A je jedno, zda se rozhodnete pro angličtinu, němčinu nebo třeba španělštinu. 

Průzkum trhu a vybírání těch nejdůležitějších střípků informací pro výběr produktu či služby: to je naše! Naši redaktoři tráví nad průzkumem článku desítky hodin a celá naše redakce se řídí naším redakčním kodexem

Online Jazyky jsou projekt, který se výukou cizích jazyků zabývá už od roku 1998. Od roku 2013 pak přistoupil výhradně k online formě. Nabízí více než stovku kurzů v 6 různých jazycích a pro různé úrovně pokročilosti, kromě toho je možné si zde domluvit také Skype lekce s lektorem nebo se přihlásit do konverzačního klubu.

Obsah článku

Recenze kurzů angličtiny od Online jazyky

 1. Kurzy angličtiny online dle obtížnosti A1- až C2
 2. Kurz angličtiny jako příprava ke státní maturitě
 3. Kurzy angličtiny zaměřené na různé profese
 4. Angličtina pro děti
 5. Angličtina na cesty
 6. Procvičování slovíček (zmínit všechny varianty i bodovitě)

Získejte nové vědomosti a jistotu v angličtině podle své úrovně

Pokud se rozhodnete studovat angličtinu online, je výběr kurzu podle obtížnosti nejběžnější volbou. Portál Online Jazyky nabízí v tomto ohledu hned 10 variant pokrývajících naprosté začátečníky i experty na úrovni téměř rodilých mluvčích. Pokud si nejste jistí, na jaké úrovni se vaše jazykové dovednosti nacházejí, pomůže vám na webu přístupný vstupní online test.

Tyto kurzy mají jednotnou cenu 2 490 Kč a jejich obsah samozřejmě vždy odpovídá dané úrovni. Začátečníci se v několika kapitolách seznamují se základní gramatikou, běžnými slovíčky a učí se vyjadřovat důležité informace o sobě či svých blízkých, pokročilejší studenti se učí novým frázím, složitější gramatice a zvládnou vyjadřovat své pocity či přání, experty čeká práce s tématy jako globalizace či masmédia, probírají rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou a prohlubují dosavadní znalosti.

Kurzy však mají i řadu pojících prvků, kterými jsou například tématické kapitoly, originální poslechy, gramatické výklady, interaktivní cvičení, neomezený nácvik slovíček a výslovnosti či motivační systém, díky kterému se můžete soustředit na problematické oblasti.

Ohlasy na kurzy jsou vesměs velmi kladné, a to díky jejich propracovanosti, zábavnosti, interaktivní výuce a nenásilnému a motivačnímu pojetí. Někteří lidé zmiňují, že jim učení zabere poměrně hodně času, což však vypovídá i o obsáhlosti kurzů.

Vylepšete své znalosti a zvládněte maturitu bez problémů

Jestliže máte obavy z anglické zkoušky u maturity, je tento kurz skvělým způsobem, jak se strachu zbavit a minimalizovat šanci na neúspěch. Je totiž vytvořen ve spolupráci se středními školami, gymnázii a učilišti a zohledňuje tak požadavky kantorů a učitelů. Funguje však nejen jako dobrá příprava, ale i jako forma procvičování angličtiny samotné.

Kurz je čtyřměsíční a jeho cena je 2 490 Kč. Čekají vás v něm 4 sekce, kdy se každá věnuje určitému tématu tak, aby se studenti naučili gramatiku, fráze a slovní zásobu z různých oblastí, jako je rodina, tradice, lidské tělo, zeměpis, jídlo, věda či kultura. Nultá lekce pak představuje samotný průběh maturity.

Učení bude velmi pestré a interaktivní. Čeká zde na vás spousta originálních poslechů, neomezené procvičování slovíček, 15 druhů různých cvičení, video výklady i trénink výslovnosti.

Vybavte se potřebnou slovní zásobou z oblasti práva, zdravotnictví či obchodu

Pracovníci řady profesí se dnes bez znalosti angličtiny neobejdou. Obecně pojaté kurzy sice nejsou na škodu, ale nezajistí tu slovní zásobu, s níž se budete každý den v práci setkávat. Tyto kurzy zaměřené přímo na různá povolání či sféry jsou tak výborným řešením. Svou dosavadní znalost angličtiny díky nim doplníte o specifická slovíčka, obraty i fráze, naučíte se, jak by měla správně vypadat korespondence ve vašem oboru a další specifika spojená právě s danou oblastí. 

Na výběr jsou aktuálně tyto kurzy:

 • Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2
 • Obchodní angličtina pro středně pokročilé B1
 • Obchodní angličtina pro pokročilé B2
 • Angličtina pro elektroenergetiku B1+
 • Angličtina pro strojírenství B1+
 • Angličtina pro právníky B1+
 • Angličtina pro zdravotní personál B1+
 • Angličtina pro designéry B2
 • Angličtina pro finanční sféru B2+
 • Angličtina pro nákup a prodej B2
 • Angličtina pro personalisty B2+

Ceny se pohybují od 2 490 Kč do 2 790 Kč. V kurzu na vás čeká několika kapitol plných interaktivních cvičení, poslechů, budete trénovat i výslovnost a gramatiku, a to vše zábavnou formou. Jak se shodují někteří účastníci kurzu, něco podobného na našem trhu dlouho chybělo.

Ukažte dětem, že učení může být zábava

Ať už dělá angličtina vašim dětem ve škole problémy, nebo je chcete základy naučit ještě před nástupem do školy, nabízí Online Jazyky kurzy zaměřené přímo na děti, které jim pomohou si k tomuto jazyku vytvořit kladný vztah a učí je zábavnou formou. Kurzy jsou rozděleny podle věku dětí:

 • Angličtina pro děti
 • Angličtina pro žáky 3. třídy
 • Angličtina pro žáky 4. třídy
 • Angličtina pro žáky 5. třídy

První z kurzů, tedy Angličtina pro děti, je určen pro děti ve věku 3-6 let a jde cestou přirozeného osvojování řeči. Trvá tři měsíce a je nastaven tak, aby výuka probíhala třikrát týdně po dobu 20 minut. Tento čas stráví děti ve společnosti rodilého mluvčího, který je formou různých aktivit učí angličtině rozumět a také v ní komunikovat. Plná cena kurzu je 1 490 Kč.

Další kurzy jsou stvořeny ve spolupráci s učiteli základních škol a zohledňují učivo probírané v nejběžnějších učebnicích. Slouží i k upevnění slovní zásoby, rozvíjí gramatiku, procvičují poslech i výslovnost, a to vše tak, aby to děti bavilo. Jejich cena je 1 890 Kč.

Rodiče, kteří kurzy dětem zakoupili, jsou nadšeni jejich pojetím, které dokáže jejich ratolesti zaujmout a vtáhnout. Děti se na výuku těší a kurz tak představuje i skvělý způsob trávení volného času. 

Zbavte se strachu z mluvení na cestách a užijte si dovolenou na maximum

Nejspíš s námi budete souhlasit v tom, že cestování do zahraničí je s alespoň základní znalostí jazyka daleko příjemnější a snadnější. Tento kurz se zaměřuje na situace, s nimiž se na svých cestách s největší pravděpodobností setkáte, a poradí vám, jak si s nimi poradit.

Ve čtyřech tematických kapitolách si projdete slovní zásobu a užitečné fráze z oblasti dopravy a různých prostředků, podíváte se na to, co vás čeká při ubytování, připravíte se na nakupování, návštěvu restaurací a památek a zjistíte i to, co dělat, když se vyskytnou nepříjemnosti jako zdravotní obtíže či krádež. Učíte se formou nahrávek, písemných rozhovorů, osvojujete se slovíčka tak, aby vám skutečně utkvěla v paměti, a díky nahrávání svého hlasu vylepšujete svou výslovnost k dokonalosti.

Tento kurz s cenou 1 490 Kč bude užitečný všem cestovatelům i příležitostným dovolenkářům, kteří se děsí situací na letišti či třeba trapasů při ubytovávání. Díky užitečným a interaktivním lekcím se na vše připravíte a dovolenou si užijete s klidem.

Vylepšete svou slovní zásobu hravě a efektivně

Obecnou slovní zásobu, ale třeba i slovíčka zaměřená na určité profese a oblasti, to vše můžete pilovat prostřednictvím kurzů od Online Jazyky. Nejedná se však o pouhé opakování a překlad slovíček, učit se budete zábavnou formou s obrázky, doplňovačkami, křížovkami, nechybí poslechy ani nácvik výslovnosti. 

K dispozici jsou kurzy podle pokročilosti, které mohou sloužit jako doplněk k běžné výuce na této úrovni. Zde na vás čeká několik tematických kapitol zaměřených na komunikaci v běžném životě a každodenní situace. Další variantou jsou kurzy rozšiřující a osvěžující slovní zásobu v různých oborech, jako jsou finance, strojírenství, personalistika či třeba účetnictví. 

Pokud si nejste jistí, jaký z těchto kurzů zvolit, je v nabídce i kurz 1000 anglických slovíček, který je určen jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Nabízí prohloubení obecné slovní zásoby a věnuje se tématům z našeho blízkého okolí.

Cena těchto kurzů je jednotná, a to 890 Kč. 

Vybírat můžete z těchto kurzů:

 • 1000 anglických slovíček
 • Anglická slovíčka pro A1
 • Anglická slovíčka pro A2
 • Anglická slovíčka pro B1
 • AJ – Slovíčka pro automobilový průmysl A2+
 • AJ – Slovíčka pro nákup a prodej B1
 • AJ – Slovíčka pro personalisty B1
 • AJ – Slovíčka pro účetnictví B1
 • AJ – Slovíčka pro logistiku B1
 • AJ – Slovíčka pro IT B1
 • AJ – Slovíčka pro vedení lidí B1
 • AJ – Slovíčka pro finance B1
 • AJ – Slovíčka pro strojírenství B1
 • AJ – Slovíčka pro designéry B2

Učte se zábavně a ve svém vlastním tempu

Online můžete svou znalost němčiny budovat od úplných základů v rámci kurzu Němčina pro začátečníky A1-, ale také se připravit na běžnou konverzaci či získání certifikátu díky kurzu pro pokročilé na úrovni B2. Platforma Online Jazyky pak nabízí i další varianty pro začátečníky A1+, znalé začátečníky a mírně pokročilé. Ať už se ale rozhodnete pro jakoukoliv variantu (se správným výběrem vám může pomoci vstupní rozřazovací test, který je na webu dostupný zdarma), můžete si být jistí, že učení bude efektivní a zároveň zábavné.

Čeká na vás pilování gramatiky, originální poslechy, nácvik slovíček včetně výslovnosti a také spousta interaktivních cvičení. Kurzy jsou rozdělené do několika tematických kapitol, takže vždy budete vědět, co vás zrovna čeká. Cena je 2 490 Kč.

Lidé, kteří mají některý z těchto kurzů již za sebou, často vyzdvihují zábavnou a lehkou formu učení, která je podle nich daleko lepší než klasické učebnice. Oceňují je také časově vytížení lidé, jimž vyhovuje možnost učit se kdykoliv a kdekoliv.

Získejte slovní zásobu, kterou využijete při práci

Pokud už se pohybujete na pokročilé úrovni znalosti němčiny a rádi byste se v dalším vzdělání posouvali tak, abyste jazyk využili při své profesi, můžete zvolit některý z kurzů zaměřený na konkrétní obory. 

Jak už jsme nastínili, v těchto kurzech se již počítá s tím, že jazyk ovládáte, a otevírá se tak prostor pro výuku odborných termínů a rozvoj slovní zásoby v dané oblasti, seznámíte se s běžně používanými frázemi a nechybí ani procvičování gramatiky. Po absolvování kurzů byste měli být schopni například vést konverzaci ve svém oboru. Kurz Obchodní němčina pro pokročilé B2 je dostupný za cenu 2 790 Kč, ostatní z této sekce si můžete pořídit za 990 Kč. 

Kurzy vám mohou pomoci se ve své profesi posunout na novou úroveň, zlepšit vaše postavení ve firmě a zaujmout mohou i potenciální zaměstnavatele ve vašem CV. 

K dispozici jsou tyto kurzy:

 • Obchodní němčina pro pokročilé B2
 • Němčina pro personalisty B2
 • Němčina pro nákup a prodej B2
 • Němčina pro účetní B2 

Rozšiřte svou obecnou i profesní slovní zásobu 

Pokud hledáte vhodný doplněk k běžným kurzům němčiny nebo si chcete rozšířit slovní zásobu v oblasti svého profesního působení, mohly by se vám hodit kurzy zaměřené na procvičování slovíček. Online jazyky nabízejí hned několik variant. 

Kurz 1000 německých slovíček je vhodný pro začátečníky i pokročilé studenty a pomáhá rozšiřovat a upevňovat obecnou slovní zásobu týkající se například rodiny či dění okolo nás. Další variantou jsou kurzy podle stupně pokročilosti, které se nabízejí od A1- až po B1+. Věnují se různým tématům v závislosti právě na dosavadní znalosti němčiny a vedle procvičování slovíček pak pomáhají prohloubit i další jazykové dovednosti jako čtení, psaní, poslech i mluvení. Pokud se pohybujete v oblasti financí, HR, obchodu nebo třeba IT, pomohou vám kurzy zaměřené právě na tyto obory lépe pochopit vaše německy mluvící kolegy a naučí vás s nimi bez problémů komunikovat. Zde je však třeba jazyk dostatečně ovládat. Cena těchto kurzů je jednotná, a to 890 Kč. 

Aktuálně můžete vybírat z těchto kurzů:

 • 1000 německých slovíček
 • Německá slovíčka pro A1-
 • Německá slovíčka pro A1+
 • Německá slovíčka pro A2-
 • Německá slovíčka pro A2+
 • Německá slovíčka pro B1-
 • Německá slovíčka pro B1+
 • NJ – Slovíčka pro účetní B1
 • NJ – Slovíčka pro finance B1
 • NJ – Slovíčka pro nákup a prodej B1
 • NJ – Slovíčka pro personalisty B1
 • NJ – Slovíčka pro vedení lidí B1
 • NJ – Slovíčka pro logistiku B1
 • NJ – Slovíčka pro IT B1

Ideální volba pro začátečníky, věčné začátečníky i pokročilé studenty

Několik tematických kapitol a následné opakování vhodné i jako příprava na zkoušku vás čeká v online kurzech francouzštiny. Online Jazyky je nabízí ve 4 úrovních podle obtížnosti a zaujmout tak mohou jak ty, kteří se chtějí tomuto krásnému a znělému jazyku učit od začátku, tak i pokročilé francouzštináře toužící po prohloubení znalostí.

Stejně jako v ostatních kurzech na této platformě je zde praktikována výuka ve formě školy hrou. Díky tomu vás učení bude bavit tak, že nebudete chtít přestat, jak se vám to možná stalo dříve. Postupně budete vylepšovat všechny jazykové dovednosti, tedy čtení, poslech, mluvení i psaní, naučíte se gramatiku, vylepšíte slovní zásobu, a to všechno za pomoci interaktivních cvičení. Cena jednotlivých kurzů je 2 490 Kč.

Jak zmiňují studující, učení touto formou je vysoce efektivní, funguje i pro pokročilý věk a oceňují i vtipné a motivační pojetí. Kurzy se hodí pro začátečníky, pokročilé, ale třeba i ty, kteří uměli francouzsky kdysi a rádi by si znalosti osvěžili.

Naučte se komunikovat s klienty & osvojte si obchodní fráze

Setkáváte se s francouzštinou v práci na denní bázi a máte pocit, že vás její nedostatečná znalost poněkud limituje? Tento kurz je šancí, jak to změnit. Je určen jak pro zaměstnance, tak i management či samotné podnikatele, kteří chtějí své obchodní vztahy rozvíjet s francouzsky hovořícími klienty.

V kurzu vás čeká pět tematických kapitol a jedna opakovací. V nich si postupně procvičíte slovní zásobu z oblasti obchodu, marketingu, ekonomie či třeba pracovních smluv, naučíte se správně představovat, telefonovat či psát průvodní dopis a životopis a nechybí ani opakování gramatiky. Tento kurz však už počítá se základní znalostí francouzštiny, a jak je patrné už z názvu, nehodí se pro úplné začátečníky.

Cena kurzu je 2 490 Kč a po jeho absolvování by se měly vylepšit vaše komunikační dovednosti, ale třeba i psaný projev. Výhodou je, že i obchodní fráze se zde učíte interaktivní formou, která vás bude bavit a pestrost metod vám nedovolí se nudit.

Skvělé kurzy na rozšíření a ukotvení slovní zásoby

Opakování slovíček může znít trochu nezajímavě a nudně. V tomto případě však můžete na dril, který znáte ze školy či jiných kurzů, zapomenout. S Online Jazyky budete svou slovní zásobu utužovat a prohlubovat zábavně, hravě a především tak, aby vám nové znalosti z hlavy jen tak nevypadly. 

Zvolit si můžete kurz podle své jazykové úrovně nebo kurz obecný – 1000 francouzských slovíček. Ten potěší začátečníky i pokročilé, naučí vás slovíčka používaná v běžném životě, a to formou obrázků, křížovek, hledání rozdílů, přiřazování slov do skupin a podobně. Čeká vás několik tematických kapitol a procvičovat budete také výslovnost i poslech. Podobně jsou vedeny i kurzy podle úrovně, ty však zohledňují vaše dosud získané znalosti a slouží tak třeba jako perfektní doplněk k základním kurzům francouzštiny.  

Za cenu 890 Kč jsou k dispozici tyto kurzy:

 • 1000 francouzských slovíček
 • Francouzská slovíčka pro A1
 • Francouzská slovíčka pro A2
 • Francouzská slovíčka pro B1

Učte se jeden z nejrozšířenějších jazyků světa zábavně a efektivně

Španělsky mluví více než 500 milionů lidí po celém světě a není tak pochyb o tom, že znalost tohoto jazyka rozhodně není na škodu. Naučit se jej můžete i díky jednomu z kurzů od Online Jazyky, na výběr jsou zde 4 varianty podle úrovně pokročilosti.

Začít můžete jako naprostý nováček či pokročilý student. Čeká na vás vždy 6 kapitol zaměřených na určité téma a jedna opakovací sekce. Učíte se nenuceně, zábavně, ale maximálně efektivně. Seznamujete se s novými slovíčky a frázemi, čekají vás výklady gramatiky, poslechy a především řada interaktivních cvičení. Zároveň je zde spousta prostoru pro opakování a opravování chyb.

Lidé, kteří si některý z těchto kurzů s cenou 2 490 Kč zakoupili, jsou nadšení z jeho zpracování, obsahu i rozsahu. Oceňují, že forma výuky nutí k přemýšlení, pozorují své pokroky a zároveň je výuka stále baví.

Prohlubte svou slovní zásobu v oblasti obchodu, marketingu a komunikace

Setkáváte se v rámci své profese často se španělsky mluvícími kolegy či klienty? Pak jste možná i se základní znalostí tohoto jazyka mohli narazit na bariéru způsobenou neznalostí obchodních termínů. Pokud se vaše úroveň španělštiny nachází alespoň na úrovni B1+, může vám být nápomocný tento kurz, který vás naučí zvládnout obchodní konverzaci.

Čeká vás šest kapitol a jedna závěrečná, která může sloužit jako vzorová zkouška pro ověření znalostí. V každé sekci se učíte nová slovíčka, fráze i gramatiku, a to z oblasti produktové, lidských zdrojů, obchodní strategie a marketingu, komunikace i konkurence. Ačkoliv to může znít náročně, i v tomto případě se učíte hravou formou a vyzkoušíte si řadu interaktivních cvičení, nechybí trénink výslovnosti a slovíček, video výklady či audio poslechy. Systém je opět propracovaný a motivační a za cenu 2 490 Kč vás naučí komunikovat ve španělštině profesionálně a s lehkostí.

Učte se a opakujte si známá slovíčka i nové výrazy

Je jedno, zda se španělštinou teprve začínáte, nebo už máte základy dávno za sebou. Pilovat slovíčka a rozšiřovat slovní zásobu na různých úrovních pokročilosti můžete s tímto kurzem. Ve čtyřech hlavních kapitolách a čtyřech podkapitolách na vás čekají slovíčka, slovní spojení a fráze z běžné denní komunikace, ale i méně známé výrazy. Zabrousíte do oblastí domu a jeho vybavení, rodiny, profesí, emocí, lidského těla, zvířat, jídla i oblečení a výhodou je, že mezi kapitolami můžete volně přeskakovat podle potřeby a chuti.

Nemusíte se bát nudného drilování a opakování slov, metody výuky jsou pestré a budou vás bavit. Za cenu 890 Kč vás čekají doplňovačky, křížovky, obrázky či přiřazování a neomezený trénink výslovnosti.

Naučte se azbuku & navazujte dalšími znalostmi

Platforma Online Jazyky nabízí i výuku ruštiny, a to ve dvou úrovních. Kurz Ruština pro začátečníky A1 vás seznámí s azbukou a naváže běžnými výrazy a frázemi. V šesti kapitolách a jedné opakovací si postupně projdete témata jako cestování, volný čas či pracovní den, podíváte se na využití ruštiny v praxi, naučíte se číslovky, skloňování, budoucí i minulý čas a řadu dalších gramatických jevů a nemine vás ani potřebná slovní zásoba. K výuce vám budou sloužit originální poslechy, výklady gramatiky, nácvik slovíček a výslovnosti a řada interaktivních cvičení.

Kurz Ruština pro začátečníky A2 pak už počítá se znalostí azbuky a soustředí se na zvládnutí slovní zásoby, pokročilejší gramatiku a fráze. I zde na vás čeká 6 tematických kapitol, kde proberete sport, stravování, bydlení i ruské reálie a k nim navazující slovíčka i gramatiku. Na závěr si nabrané znalosti zopakujete. Cena je u obou kurzů 2 490 Kč a díky propracovanému systému výuky se můžete těšit na efektivní a zábavné získávání nových znalostí.

Rozšíření slovní zásoby pro začátečníky i pokročilé

Ve 4 kapitolách a 16 podkapitolách si můžete s tímto kurzem opakovat a rozšiřovat svou slovní zásobu. Nakouknete do oblastí jako bydlení, rodina, emoce, profese, město a venkov, zvířata či oblečení a jídlo a svou komunikaci v ruském jazyce tak budete moci posunout o něco dál. O to, že si nové výrazy snadno zapamatujete, se postará promyšlený systém výuky, kdy se střídají různé druhy cvičení. Nechybí mezi nimi křížovky, doplňovačky, hledání rozdílů či obrázky, zároveň trénujete i poslech a výslovnost.

Tento kurz je určen jak začátečníkům, tak i pokročilejším studentům toužícím po bohatší slovní zásobě a může být vhodným doplňkem ke klasické výuce. Forma výuky je pestrá a hravá, zároveň umožňuje opravy chyb a opakování problémových částí. Cena kurzu je příjemných 890 Kč.

Recenze kurzů italštiny od Online jazyky

 1. Kurz italštiny online pro začátečníky

Domluvte se s rodilými Italy za pár měsíců

Cestujete rádi do slunné Itálie a rádi byste se alespoň na jednoduché bázi s místními lidmi domluvili? Po absolvování kurzů pro začátečníky pro vás objednání jídla v restauraci či představování už nebude problém.

Na výběr jsou zde dvě varianty – Italština pro začátečníky A1- a kurz pro kategorii A1+. V prvním kurzu se soustředíte na nezbytné základy. Naberete slovní zásobu, naučíte se potřebnou gramatiku a vše převedete i do praxe, když se budete učit zdvořilostní fráze, popis počasí či vyplňování formuláře. Druhý kurz s pěti kapitolami pak tyto znalosti rozšiřuje a prohlubuje. V každé z nich najdete gramatiku potřebnou k vyjádření svých myšlenek a na závěr vás vždy čeká opakování. Cena kurzů je shodně 2 490 Kč.

V těchto kurzech si zábavnou formou procvičujete všechny důležité jazykové dovednosti, jako je mluvení, poslech, čtení i psaní. Využívat budete originální poslechy, výklady gramatiky, ale především množství interaktivních cvičení, díky nimž učení nebude nuda.

Recenze výukové platformy Online Jazyky

Aby bylo učení efektivní, musí vás bavit. Platforma Online Jazyky dělá vše pro to, aby tento cíl splnila, a nabízí ucelené a propracované jazykové kurzy využívající nejrůznější metody učení. Je jedno, zda s cizím jazykem začínáte nebo už základy ovládáte, nabídka kurzů je široká a vše si můžete vyzkoušet i zdarma.

1 Online Jazyky

Z jakých kurzů a jazyků lze vybírat?

Aktuálně se na platformě Online Jazyky můžete naučit 6 světových jazyků – anglicky, německy, francouzsky, španělsky, rusky a italsky. K dispozici jsou kurzy pro začátečníky, mírně i více pokročilé a v angličtině dokonce i pro experty. Pokud byste váhali, kterou kategorii zvolit, pomůže vám rozřazovací test dostupný zdarma. Vybírat ale můžete nejen podle úrovně pokročilosti, ale třeba i podle profesí, případně si jen vylepšovat slovní zásobu.

Kurzy jsou určené jak pro jednotlivce, tak i pro školy či firmy. Sloužit mohou i jako příprava na maturitu nebo jazykové zkoušky.

Jak probíhá výuka?

Po zakoupení kurzu a přihlášení buď prostřednictvím mobilní aplikace nebo internetového prohlížeče se vám otevřou možnosti, které vámi vybraný kurz nabízí. Po úvodním vysvětlení principu se vrhnete rovnou na studium. Budete se učit a procvičovat slovíčka, která si můžete přehrávat nebo třeba stáhnout, čeká vás trénink poslechu i výslovnosti, výklady gramatiky a samozřejmě opakování. Učení je prokládáno vtipnými videi, ale bavit vás bude především svou pestrou a motivační formou. Jazyk se totiž budete učit i formou her, takže zde nechybí křížovky, obrázky, doplňovačky a řada dalších interaktivních metod. 

Abyste si udělali jasnou představu o tom, co od kurzů čekat, doporučujeme vyzkoušet verzi zdarma. K jejímu získání stačí zadat svou e-mailovou adresu. 

Výhody platformy Online Jazyky

Co dělá tuto platformu výjimečnou a proč stojí za pozornost?

1) Různorodé metody učení

Nekonečné opakování slovíček nebo nudné výklady gramatiky – to tu rozhodně nehrozí. Učíte se, ale střídáte různé formy tak, aby byl váš mozek stále v pohotovosti a neopadala tak vaše pozornost. 


2) Trénink všech jazykových dovedností

Díky propracovanému systému zde trénujete poslech, čtení, psaní i mluvení, což určitě není u všech online kurzů běžné. 


3) Široký výběr kurzů

6 světových jazyků, kurzy různých úrovní, zaměření na různé profese či celé obory nebo trénink slovíček podle pokročilosti – nabídka je tu opravdu široká a můžete tak snadno na své získané znalosti navazovat dalším kurzem. 


4) Zábavné a motivační pojetí

Vtipné hlášky, videa i známé osobnosti, na které můžete během kurzu narazit, příjemně zpestří výuku. Celý systém je pak nastaven tak, aby vás zároveň i motivoval k tomu neustále pokračovat a zlepšovat se, takže s trochou snahy nehrozí, že byste výuku po pár lekcích vzdali. 


5) Skype lekce 

Dalším bonusem, který tento výukový program nabízí, jsou Skype lekce s lektory, díky nimž můžete ještě prohloubit své dovednosti.


6) Zkušební verze zdarma

Všechny zde nabízené kurzy jsou placené, a tak přijde vhod zkušební verze zdarma, kde si můžete průběh kurzu osahat a zjistit, zda vám bude vyhovovat. 

7) Učení kdykoliv & kdekoliv

Stačí mít přístup k internetu a zbytek je už na vás. Ať už se chcete vzdělávat na mobilním telefonu, na počítači, ráno, večer, 20 minut nebo hodinu denně, je to možné. 


8) Možnost vrácení peněz

Může se stát, že špatně odhadnete své možnosti nebo vám jednoduše způsob výuky nesedne. V tom případě můžete do 14 dnů od zakoupení požádat o změnu kurzu nebo rovnou o vrácení peněz.

Nevýhody platformy Online Jazyky

Ačkoliv je systém vzdělávání na této platformě velmi povedený, pár minusů se tu přesto našlo.

1) Vyšší cena

Na internetu můžete narazit na řadu levnějších kurzů nebo takové, které jsou dokonce zdarma. Vzhledem ke kvalitě, která je u všech kurzů od Online Jazyky garantována, a jejich propracovanosti, je zde však třeba počítat s tím, že si za kurzy trochu připlatíte. 


2) Omezenější nabídka u některých jazyků

Nabídka anglických či německých kurzů je velmi bohatá, ale u některých ostatních jazyků už chybí zaměření na profese či třeba kurzy pro pokročilejší studenty.  

Často kladené otázky

V následujících bodech ještě upřesníme několik nejčastějších otázek, které padají na téma kurzů od Online jazyky.

Ano, pokud kurz z alespoň 95 % dokončíte, můžete si poté vygenerovat certifikát o jeho absolvování.

Kurzy jsou většinou koncipovány na maximálně půl roku studia. Přístup k nim však budete mít po dobu 3 let a i poté je možné bezplatné prodloužení.

Pokud si nejste jisti, jaký kurz se hodí pro vaši jazykovou úroveň, vyzkoušejte si na webu zdarma přístupný vstupní online test. K dispozici je v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině.

Videa o Online jazyky a Easylingo

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář

4.9/5 - (14 votes)